طراحی سایت انگلیسی

خانه / طراحی سایت انگلیسی

طراحی سایت انگلیسی

شرکت منسیکس طراحی سایت اختصاصی و کاربر پسند را برای کاربران خود در نظر دارد.و این مزیت شرکت منسیکس را نسبت به سایر شرکت های طراحی سایت انگلیسی برتر میسازد.طراحی سایت در انگلیس با گرافیک اختصاصی و سئوی مناسب بسیار حائز اهمیت است تا وب سایت شما بتواند از معدود وب سایت های موفق در سطح وب شود.

طراحی سایت انگلیسی

سالها تجربه در زمینه طراحی سایت انگلیسی، تجارت الکترونیک و بازاریابی آنلاین در کنار بکار گیری نیروهای متخصص ما در تحقق آنچه یک وب سایت کامل و بدون نقص نیاز دارد بوده است.

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو یکی از الزامات طراحی سایت انگلیسی است  که با توجه به اینکه بیشتر وبگردی ها بوسیله موبایل و یا تبلت انجام می شود،با دارا بودن سایتی همخوان با تلفن همراه، به بازدید کنندگان سایت خود این اجازه را داده که به راحتی با تبلت و یا موبایل خود وارد سایتتان شوند.

طراحی اپلیکیشن انگلیسی

از انجا که امروزه اکثریت مردم با موبایل و یا تبلت به وب گردی میپردازند ،طراحی اپلیکشن در کانادا امری ضروری است. طراحی اپلیکشن در کانادا برای ارتباط مداوم شما با مشتریان خود میباشد.

سئوی طراحی سایت انگلیسی

بهینه سازی سایت نوعی بازاریابی اینترنتی می‌باشد که محوریت آن بر آنالیز کلمات کلیدی و قوانین سئو قرار گرفته است. شما با بهینه سازی سایت انگلیسی می‌توانید علاوه بر قرار گرفتن در رتبه های بالای موتورهای جستجو مخاطبان زیادی را جذب سایتتان نمایید.

نمونه کارهای طراحی سایت انگلیسی

هاست انگلیسی

سرویس میزبانی وب منسیکس برای سایت های انگلیسی شامل سرویس های مختلفی از جمله ، هاست لینوکس، هاست پربازدید و هاست وردپرس و نمایندگی هاست لینوکس می باشد.

ثبت دامنهانگلیسی

منسیکس ارائه دهنده سرویس ثبت و انتقال دامنه در انگلیس، جستجو و بررسی دامنه در پسوندهای مختلف

طراحی سایت انگلیسی