طراحی سایت رستوران

خانه / طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران

هدف از طراحی سایت رستوران و فست فودها، سهولت دسترسی سریع و آسان مشتری به خدمات و ارائه ی راهی ایده آل برای آشنایی بیشتر آن ها بافضا، امکانات و زیبایی رستوران است.از مزایای وب سایت رستوران می توان به احترام به انتخاب مشتری، سفارش آنلاین طبقه بندی شده سریع  و آشنایی با رستوران اشاره کرد.

نمونه کارهای طراحی سایت رستوران

ویژگی طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران:

وبسایت هر رستوران یا فست فودی باید شامل صفحات اصلی و مهمی مانند صفحه اصلی، منوی غذا، درباره ما و فرم تماس با ما باشد. وجود هریک از این صفحات در طراحی سایت رستوران اهمیت ویژه ای خواهند داشت و بدون هرکدام از آنها سایت شما ناقص خواهد بود.میتوان در طراحی سایت رستوران صفحه ای مجزا برای ثبت نظرات و تجربیات مشتریان رستوران قرار داد.

ترکیب رنگ طراحی سایت رستوران:

بطور معمول چهار رنگ اصلی در طراحی سایت رستوران ها بکار گرفته میشوند که شامل قهوه ای، سفید، قرمز و مشکی میشود. البته میتوان موارد دیگری نیز مشاهده کرد که از ترکیب رنگ متفاوتی استفاده میکنند ولی انتخاب این چهار رنگ دلیل ویژه ای در طراحی سایت رستوران داشته است.

تصاویر سایت رستوران:

در فضای اینترنت مهمترین هدف جلب توجه بازدیدکنندگان و تشویق آنها به ورود به صفحات بیشتر و مورد نظر شماست. بنابراین طراحی وب سایت رستوران باید جذابیت بصری مناسبی داشته باشد. استفاده از تصویر پس زمینه بزرگ بهترین انتخاب برای وبسایت رستوران است.