طراحی سایت املاک

خانه / طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک

امروزه حتی کاربرانی که از اینترنت سررشته ای ندارند از اطرافیان خود میخواهند تا در اینترنت جستجو کنند تا شاید ملک و زمین مورد نظرشان را پیدا کرده و یا حتی مشتری خوبی را پیدا کنند و آن را بفروشند.تبلیغات از نوع سنتی امروزه چندان جایگاه مطمئن و مستحکمی نسبت به گذشته ندارند.در نتیجه وجود یک سایت املاک حتی اگر مربوط به صنف شما هم نباشد میتواند آینده شغلی شما را دگرگون نماید.مطمئنا داشتن یک وب سایت در زمینه خرید و فروش ملک و زمین باعث خواهد شد افراد و صاحبان مشاغل دیگر شما را بهتر بشناسند و از این فرصت میتوانید نهایت استفاده را نمایید.

طراحی سایت املاک ریسپانسیو

یکی دیگر از مواردی که در طراحی سایت املاک باید در نظر داشته باشید، ریسپانسیو بودن سایت است. این بدان معناست که صفحات وب سایت شما در موبایل ، تبلت و یا کامپیوتر به صورت مناسبی نمایش داده شوند، تا کاربران بتوانند به راحتی از سایت شما استفاده کنند.

طراحی سایت املاک

با طراحی سایت املاک ، می توانید در کنار فعالیت های خود در دنیای حقیقی ، از ظرفیت های دنیای جهانی اینترنت استفاده کرده و خدمات خود را به افراد علاقه مند در سراسر جهان ارائه دهید.

بهینه سازی سایت املاک

بهینه سازی سایت در طراحی سایت اهمیت زیادی دارد.انجام و رعایت اصول سئو در وب سایت املاک تان باعث میشود که کاربران و مشتریان با سهولت بیشتری شما را بیابند. اگر میخواهید کسب و کار شما نسبت به بقیه برتری داشته باشد باید برای بهینه سازی سایت خود اهیت زیادی قائل شوید.

امکان جستجوی پیشرفته در میان املاک ثبت شده در طراحی سایت املاک وجود دارد و بازدید کنندگان می توانند با بهره گیری از این فرم  ملک و یا خانه مورد نظر خود را بیابند. در طراحی وب سایت املاک بازدیدکنندگان می توانند بر اساس موارد زیر نسبت به جستجوی ملک مورد نظر خود اقدام نمایند:

  • جستجو بر اساس نوع ملک (آپارتمان، ویلا، اداری-تجاری، زمین و …)
  • جستجوی ملک بر اساس استان، شهرستان
  • جستجوی ملک بر اساس قیمت (قیمت خرید، ودیعه و اجاره)
  • جستجوی ملک بر اساس متراژ
  • جستجو بر اساس ویژگی های خاص
[تعداد: 2    میانگین: 5/5]