طراحی سایت انجمن خیریه

خانه / طراحی سایت انجمن خیریه

طراحی سایت انجمن خیریه

موسسات خیریه از جمله بنیادهایی هستند که با تمرکز بر روی اقشار ضعیف جامعه و تلاش برای رفع نیازهای آن ها تا حد ممکن، بصورت عام المنفعه ایجاد می‌شوند. طراحی سایت انجمن خیریه همانند سایر شرکت ها مهم و حتی شاید ضروری‌تر، از آنجائیکه باید ارتباط و تعاملی قوی با دنیای اطراف داشته باشند، بنظر می‌رسد.

امکانات طراحی سایت انجمن خیریه

در طراحی سایت انجمن خیریه می توان توضیحاتی در خصوص عملکردهایی که تاکنون خیریه داشته است درج کرد تا افراد نگرش بهتری در خصوص طرح های خیریه کسب نمایند. طراحی سایت انجمن خیریه پل ارتباطی قدرتمندی میان مدیریت خیریه و عموم افراد و نیز خیرین می تواند ایجاد کند.امکان تماس تلفنی ، درج نمودن اطلاعات تماس مواردی هستند که در بستر طراحی سایت خیریه می توان داشت.

طراحی سایت انجمن خیریه

طراحی سایت انجمن خیریه با هدف انجام امور خیریه و کمک رسانی به افراد نیازمند طراحی می شود و می تواند پل ارتباطی میان عموم افراد و مسئولین در خیریه باشد. طراحی سایت انجمن خیریه فعالیت هایی که در این نهاد انجام می شود را مورد نمایش قرار می دهد. گزارشی از عملکرد موسسه خیریه و نیز فعالیت های خیرخواهانه ای که انجام می شود تماما می تواند در طراحی سایت انجمن خیریه گنجانده شود.

دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی

در طراحی سایت انجمن خیریه در کنار کمک های نقدی، کمک های غیر نقدی هم وجود دارد. برخی خیرین بصورت نقدی به این موسسات کمک کرده و برخی دیگر نیاز غیر نقدی آنها را برطرف میسازند.روش نقدی میتواند با یک شماره حساب صورت پذیرد و کمک های غیر نقدی نیاز دارد که با موسسات خیریه مستقیما تماس حاصل کرد.

بهنیه سازی سایت انجمن خیریه 

سئوی سایت انجمن خیریه، مانند سایر سایت ها، به موضوع وکلمات کلیدی آن بستگی دارد.شما با بهینه سازی سایت انجمن خیریه می‌توانید علاوه بر قرار گرفتن در رتبه های بالای موتورهای جستجو، مخاطبان زیادی را جذب سایتتان نمایید.هر وب سایتی نیازمند آن است که صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند.

ویژگی های طراحی سایت انجمن خیریه

1.ایجاد گالری تصاویر
2.دسترسی سریع
3.عضویت در خبرنامه
4.مجله همیاران
5.گالری
6.دانلود بروشور
7.نقشه سایت
8.آرشیو اخبار
9.آشنایی با بنیاد کودک
10.تاریخچه
11.چارت سازمانی
12.اهداف و دیدگاه ها
13.استانداردها و گواهینامه ها
14.عمده روشهای بنیاد در مسیر همیاری
15.راه های کمک به کودکان
16.حمایت از یک کودک
17.کمک به کودکان بیمار
18.همکاری در پروژه های انسان دوستانه
19.پرداخت کمک های غیر نقدی
20.کمک عمومی به بنیاد کودک
21.همکاری با بنیاد کودک
22.همکاری افتخاری
23.همکاری در نشریه

نمونه کارهای طراحی سایت انجمن خیریه

طراحی وب سایت شرکتی نهال سپید

انجمن خیریه نهال سپید با همکاری داوطلبان و حامیان و با استفاده از آخرین امکانات مالی و فرهنگی برای حمایت از آینده ی کودکان این سرزمین در سال 1395 تاسیس شد. وب سایت نهال سپید توسط شرکت طراحی سایت [...]

طراحی وب سایت گیاهخواری وگان

وب سایت گیاهخواری وگانز توسط شرکت منسیکس طراحی گردید. آموزش آشپزی، مراقبت پوست، مراقبت مو و مشاهیر گیاه خوار و خواص گیاهان مختلف زیرمجموعه ی این وب سایت میباشد.

طراحی وب سایت شیرخوارگاه امام علی

شیرخوارگاه امام علی (ع) در سال 1387 توسط جمعی از خیرین استان البرز تاسیس گردید و در سال 1392 عملیات اجرایی آن به پایان رسید . این شیرخوارگاه در زمینی به مساحت 4000 متر مربع و زیر بنای 300 متر [...]

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]