سئو وب‌سایت

سئو وب‌سایت

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در بهینه سازی سایت

سئو وب سایت

سئو وب سایت ، هدف کلی از طراحی سایت جذب کاربران اینترنتی است، تحقیقات نشان داده است. که تعداد زیادی از کابران اینترنتی سایت مورد نظر خود را در موتورهای جستجو پیدا می‌کنند. اگر شما در نظر دارید که یک وبسایت جدید را طراحی کنید. و یا برای طراحی سایت قدیمی خود طرح جدیدی را ارائه دهید باید SEO و بهینه‌سازی طراحی سایت خود را در الویت قرار دهید.

به این موضوع توجه کنید که؛ SEO شما را به مسابقه‌ای بزرگ بین رقیبان کسب و کار مشابه با آن‌‌ها هدایت می‎کند. و شما را  بیش از پیش در بازار معرفی می‌کند.

سئو وب سایت

سئو وب سایت

دلایل بهینه‌سازی برای موتور‌های جستجو

نکات زیر دلایل بهینه‌سازی برای سایت می‌باشد:

رتبه اول بودن در نتایج جستجوی گوگل مشتری‌های زیادی را به بازدید از طراحی سایت کرج شما دعوت می‌نماید. ۸۷%  بازدیدکنندگان شما از یک صفحه دارای یک وضعیت هستند. ۹۱% از کاربران اینترنتی از موتورهای جستجوی گوگل استفاده می‌کنند. در آخرین مطالعات روزانه بیشتر از ۲۵۰ میلیون جستجو در کشور انگلستان انجام می‌شود. ۷۳% معاملات آنلاین توسط موتورهای جستجو شروع می‌گردد. ۵.۳ بیلیون بازدید کننده از وب‌سایت‌ها با همدیگر بر سر پول رقابت می‌کنند. اما واقعیت داستان این است؛ که تنها درصد کمی از آن‌ها به صفحه اول می‌رسند.

قیمت بهینه‌سازی سایت و تعرفه‌های آن

سوالی که برای کاربران پیش می‌آید این است. که هزینه بهینه‌سازی سایت چگونه برآورد می‌شود. پس از طراحی سایت در کرج برای استفاده از خدمات بهینه‌سازی و سئو‌نویسی سایت برای نمایش در رتبه اول در صفحات گوگل، ابتدا کلمات و لغاتی را  که مرتبط با طراحی سایت در کرج  و موضوع سایت برای سئو می‌باشد را مشخص کرده و قیمت مناسب براساس نوع و تعداد کلمات کلیدی مورد نظر برآورد می‌شود. البته موضوع دیگری که در تعیین هزینه سئو سایت و بهینه سازی سایت مورد توجه قرار می‌گیرد. میزان رقابتی بودن کلمه کلیدی مرتبط با کسب و کار شما است. یعنی هر اندازه که رقبای شما در کسب و کار اینترنتی بیشتر باشند. به همان اندازه میزان سختی در بالا کشیدن سایت در صفحات اول گوگل و همچنین هزینه سئو سایت بیشتر و قطعا زمان بیشتر نیز باید صرف این کار شود.

سئو وب سایت

سئو وب سایت

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 5]