ارتقاء سطح ترافیک وب سایت با استفاده از بهینه سازی سایت

خانه / آموزشی / ارتقاء سطح ترافیک وب سایت با استفاده از بهینه سازی سایت

ارتقاء سطح ترافیک وب سایت با استفاده از بهینه سازی سایت

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی, بهینه سازی سایت

ارتقاء سطح ترافیک وب سایت

ارتقاء سطح ترافیک وب سایت ، افزایش ترافیک وب سایت به شدت متکی به بهینه سازی سایت می باشد. این روزها برای افزایش ترافیک کارهایی فراتر از قبیل تبلیغات در سایت های مختلف و یا داشتن گرافیک بالا و اطلاعات مضاعف در صفحهء ‌وب باید انجام داد. در واقع شما به دانستن تکنیکهایی که قادر به جلب توجه افراد و هدایت آنها به سمت وب سایت شما برای عرضه خدمات هستند نیاز دارید.

همچنین غیر از تنظیمات ظاهر وب سایت، نیاز به انجام برخی تنظیمات درسورس برنامه وب سایت شما می باشد. که البته بازدیدکنندگان معمولی قادر به دیدن آنها نیستند.

بهینه سازی وب سایت شما، یکی از مهمترین نکته هایی است. که برای حفظ ترافیک طراحی سایت شما بسیار ضروری می باشد. بهینه سازی موتورهای جستجو که به نام سئو شناخته شده. راهی است برای بهینه سازی مطالب که نه تنها بازدیدکننده را جذب خواندن مطالب و بازگشت مجدد آنها کرده. بلکه راهی برای بدست آوردن نتایح بهتر در دیگر موتورهای جستجو می باشد.

موتورهای جستجو

اینترنت این روزها به شدت وابسته به موتورهای جستجوی مختلف است. همانطور که افراد برای دریافت اطلاعات مورد نیاز خود عموماً از آن استفاده می نمایند. این موتورهای جستجو به نوعی عمل می کنند. که نزدیکترین اطلاعاتی که همخوان با خواستهء شخص و کلمهء تایپ شده در سایت است را پیدا میکند. بسیاری از این جستجوگرها برای تسریع در شناسایی موارد مشابه، از کلید واژه ها استفاده کرده و به نوبه خود در بالا بردن نتایج بدست آمده کمک به سزایی دارند. به دلیل اینکه موتورهای جستجو برای خود کسب و کار دارند. حتماً ‌باید از درستی نتیجه جستجو، برای کاربران خود مطمئن شوند. به همین دلیل شما ملزم به اجرا و استفاده از استراتژی سئو هستید. زیرا که موتورهای جستجو قوانین سختگیرانه ای در این مورد دارند.

bookmark

استفاده از bookmark های شبکه های اجتماعی روش دیگری برای بالا بردن میزان بازدید از طراحی سایت در کرج شما شده. و مسلماً تعداد بازدیدکنندگان مکرراً رو به افزایش خواهد بود. در واقع آنچه در این مورد حیاتی به نظر می رسد. ظاهر وب سایت شما در این شبکه های اجتماعی می باشد. هنگامی که سایت شما در شبکه های اجتماعی bookmark شد. و در میان شبکه های مختلف اجتماعی به رسمیت شناخته شد. کمپین تبلیغاتی شما می تواند در دسترس بینندگان بیشتری قرار گیرد.

ساخت لینک مورد دیگری است که شما باید از آن استفاده نمایید. در اینجا ممکن است نیاز به جعل همکاری با وب سایت های دیگر بوده. به طوری که بعضی از کلمات کلیدی استفاده شده توسط دیگر سایت ها می تواند به هر یک از صفحات وب شما پیوند داده شود.

دایرکتوری های آنلاین نیز بسیار مفید بوده. و می توانند راهکارهای رایگان و آسان برای ساخت لینک ها به شما ارائه دهند. دایرکتوری های مقاله هم مکان مناسبی برای شروع و ساخت لینکها برای طراحی سایت کرج شما می باشد.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 4 میانگین: 5]