مقایسه طراحی سایت اختصاصی با قالب های آماده

خانه / آموزشی / مبانی طراحی وب سایت / مقایسه طراحی سایت اختصاصی با قالب های آماده

مقایسه طراحی سایت اختصاصی با قالب های آماده

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در مبانی طراحی وب سایت

مقایسه طراحی سایت

مقایسه طراحی سایت ، در مقاله های دیگر با مفهوم طراحی سایت اختصاصی و قالب های آماده آشنا شده اید. در این مقاله می خواهیم به مقایسه این دو نوع طراحی سایت با هم بپردازیم.

سرعت انجام پروژه با استفاده از قالب های آماده ی موجود در بازار های جهانی وب بیشتر می باشد. زیرا زمان زیادی از بابت پیاده سازی قالب و سیستم مدیریت محتوای وب سایت صرف نمی گردد. و بنابراین وب سایت سریع تر از طراحی سایت کرج های کد نیسی شده و اختصاصی آماده می شود. و نیز در صورتی که برای طراحی سایت به صورت اختصاصی زمان بیشتری صورت می گیرد. چرا که باید تمامی المان هایی که کارفرما می خواهد و باب میل اوست. با تمام ویژگی های مربوطه طراحی و اجرا و پیاده سازی شود.

هزینه طراحی سایت با استفاده از قالب آماده وب سایت پایین تر از طراحی سایت در کرج اختصاصی می باشد. زیرا هزینه ای از بابت طراحی قالب وب سایت یا برنامه نویسی سیستم مدیریت محتوا پرداخت نمی گردد.

قیاس طراحی سایت

در طراحی سایت اختصاصی انعطاف بالایی در پیاده سازی طراحی سایت در کرج و انجام تمامی ایده های کارفرما وجود دارد. و به دلیل سفارشی بودن سایت انعطاف بالایی در پیاده سازی نیز وجود دارد. و مدیریت و ایده های کارفرما به آسانی صورت می گیرند. این در صورتی می باشد که طراحی سایت با قالب های آماده نسبت به طراحی سایت دیگر انعطاف پذیر نمی باشد و باید طبق طرح کلی محتوا را تامین کرد.

در طراحی وب سایت اختصاصی محدودیتی از نظر قالب و امکانات وب سایت نخواهید داشت. حال آن که در استفاده از قالب های آماده حتما می بایست قالب خود را از بین قالب های موجود که در اختیار می باشد انتخاب نمایید.
طراحی سایت در کرج به صورت اختصاصی به دلیل پیچیدگی و اختصاصی بودن و سفارشی بودن آن نیاز به پشتیبانی 24 ساعته دارد.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 4 میانگین: 5]