منظور از طراحی سایت اختصاصی چیست؟

خانه / آموزشی / مبانی طراحی وب سایت / منظور از طراحی سایت اختصاصی چیست؟

منظور از طراحی سایت اختصاصی چیست؟

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در مبانی طراحی وب سایت

طراحی وبسایت اختصاصی

طراحی وبسایت اختصاصی ، طراحی وبسایت اختصاصی به این صورت است که سایت مطابق با نیازهای کارفرما پیاده سازی می شود. در این نوع طراحی سایت در کرج قبل از هر موردی کارفرما می بایست نیازهای خود را در یک قالب به شرکت طراحی سایت در کرج اعلام کند تا برآورد هزینه و زمان انجام گردد.

پس از آغاز کار جلساتی بین طراح وب سایت و کارفرما برگزار می شود. و در آن جلسه کارفرما نقطه نظرات خود را در مورد قالب گرافیکی وب سایت اعلام می کند. و طراح وب سایت قالب سایت را بر اساس نقطه نظرات کارفرما پیاده سازی می کند.

پس از پیاده سازی قالب، کارفرما می تواند نظرات خود را روی قالب پیاده سازی شده اعلام کند. و طراح سایت موارد مورد نظر کارفرما را در وب سایت اعمال می کند. انجام ویرایش از طرف طراح وب سایت تا زمانی پیش می رود که قالب وب سایت به تایید کارفرما برسد.

و معمولا محدودیتی در تعداد ویرایش های کارفرما وجود ندارد. حتی ممکن است نیاز به طراحی قالب جدید وب سایت باشد. که طراح وب سایت قالب جدید را ارائه می نماید. پس از تایید قالب کلی طراحی سایت کرج عملیات پیاده سازی محتوا انجام می گردد. که در این مرحله برای مدیریت محتوا می توان از یکی از سیستم های مدیریت محتوای رایگان نظیر وردپرس و … و یا سیستم مدیریت محتوای اختصاصی نوشته شده ویژه پروژه استفاده کرد. که پس از تکمیل این مرحله مطالب وب سایت در سایت بارگزاری می گردد.

پس از بارگذاری مطالب وب سایت در این مرحله کارفرما می تواند نظر خود را در مورد وب سایت اعلام کند و درخواست انجام ویرایش دهد و طراح وب سایت ویرایش های مورد نظر کارفرما را در سایت انجام دهد. تا زمانی که وب سایت به تایید کارفرما برسد و وب سایت راه اندازی گردد.

پس از آن کارفرما برای مدیریت محتوای وب سایت آموزش میبیند.

در طراحی وب سایت اختصاصی ممکن است نتوان از سیستم های مدیریت محتوا نظیر وردپرس استفاده کرد. زیرا برخی از خواسته های کارفرمایان در طراحی وب سایت نیاز به برنامه نویسی از پایه دارند.

این نوع طراحی سایت به دلیل سفارشی بودن سایت انعطاف بالایی در پیاده سازی وجود دارد. و مدیریت و ویرایش وب سایت توسط کارفرما به آسانی صورت می گیرد. در کنار این مزیت نیز میتوان به معایبی همچون هزینه بیشتر و زمان بیشتر برای طراحی سایت اشاره کرد.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 4 میانگین: 5]