طراحی سایت با قالب های آماده

خانه / آموزشی / مبانی طراحی وب سایت / طراحی سایت با قالب های آماده

طراحی سایت با قالب های آماده

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در مبانی طراحی وب سایت

قالب های آماده

قالب های آماده به سایت های از قبل طراحی شده گفته می شود. که یا به صورت رایگان و یا غیر رایگان ارائه می شوند. و می توان طراحی سایت را با استفاده از این طراحی سایت در کرج های از پیش طراحی شده پیاده سازی کرد.

در این نوع طراحی سایت در کرج کارفرما می تواند قالب مورد نظر خود را انتخاب کند. پس از انتخاب قالب طراح وب سایت قالب مورد نظر را پیاده سازی کرده و پس از آن مطالب مورد نظر را در وب سایت بارگزاری می کند. و همچنین گاهی ممکن است کارفرما درج اطلاعات را خود به عهده بگیرد.

پس از این مراحل کارفرما برای آموزش پنل کاربری حاضر می شود. و نحوه کار با کنترل پنل به کارفرما آموزش داده می شود. و پس از این مرحله و انجام ویرایش های نهایی وب سایت راه اندازی می گردد.

یکی از مهم ترین مزیت های قالب های آماده این است که کارفرما می تواند پیش از خریداری، قالب را به طور کلی مورد تحلیل قرار دهد. و اما یکی دیگر از مزیت های مهم قالبهای آماده هزینه پایین آن ها می باشد.

و اما معایب طراحی سایت با قالبهای آماده

• انعطاف پذیری کم
•عدم رعایت اصول سئو و بهینه سازی وب سایت
•امکان عدم تناسب رنگ بندی قالب با نوع فعالیت شما

قالب سایت ها ترکیبی از رنگ، تصاویر و المان‌ های موجود در ‌سایت  و … مانند دکمه‌ ها می باشد. و موجب این می‌ شود که فروشگاه شما مرتب و منحصر به فرد نیز دیده شود. طراحی رابط‌ کاربری یا قالب اندازه نوشته‌ ها، عرض کلی صفحات و اندازه هر یک از ستون‌ های طراحی سایت کرج را نیز تعیین می‌ کند. و همچنین زمانی که شروع به استفاده از وردپرس می‌ کنیم. یک قالب آماده و پیش‌ فرض برای ما فعال می باشد.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 5 میانگین: 4.2]