طراحی سایت علمی

خانه / آموزشی / مبانی طراحی وب سایت / طراحی سایت علمی

طراحی سایت علمی

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در مبانی طراحی وب سایت

طراحی سایت علمی

طراحی سایت علمی امروزه اکثر افراد از دنیای وب و بستر اینترنت برای کسب اطلاعات خود استفاده می کنند. و می توان گفت که تا آینده ای نزدیک تمامی فعالیت ها به اینترنت ملحق می شوند.

برای یافتن منابع علمی موثق و معتبر اغلب افراد به سایت ها مراجعه می کنند. چرا که دنیای وب یکی از معتبرترین مکان هایست که میتوان از آن اطلاعات مورد نظر را کسب کرد.

مراکز علمی و تخصصی، پزشکی و مهندسی و حتی محیط زیست و … نیازمند داشتن جایگاهی در دنیای وب هستند تا بتوانند مطالب مفید و معرفی خود را در خدمت همه بگذارند.این مهم نیازمند طراحی وبسایت علمی مفید و کارآند است.

در طراحی وبسایت علمی

بخشی برای معرفی فعالیت های طراحی سایت کرج و معرفی متخصصان و همکاران مجموعه درنظر گرفته می شود. و بخشی برای دسته بندی موضوعات و شاخه های علمی که یکی از بخش های ضروری در طراحی وبسایت علمی می باشد.

دسته بندی مناسب و منظم مقالات علمی مرتبط و منبع آنها از فاکتورهای مهم و موثر در بالا بردن آمار بازدید طراحی سایت در کرج می باشد. آرشیو مقالات بخش دیگری است که در طراحی وبسایت علمی اجرا می شود.

قسمتی نیز جهت پرسش و پاسخ با متخصصان وب سایت و بخش تالار گفتگو جهت تبادل نظر کاربران درباره موضوعات علمی در طراحی وبسایت علمی پیاده سازی می گردد. بخش معرفی کتاب و مقالات برجسته علمی و به اشتراک گذاری لینک فایل های دانلود آن ها یکی از بخش های مهم تخصصی و پربازدید در طراحی وبسایت علمی به شمار می رود.

قسمت اخبار برای اطلاع رسانی یافته های علمی روز و ارائه نتایج جدیدترین تحقیقات و دستاوردهای علمی در طراحی وب سایت علمی گنجانده می شود. تبلیغات و قرار دادن لینک شبکه های اجتماعی وب سایت هم می تواند در طراحی سایت در کرج قید شود.

برخی صفحاتی که در طراحی سایت علمی موثر هستند:
۱- معرفی
۲- مقالات علمی
۳- آرشیو مقالات
۴- پرسش و پاسخ
۵- تالار گفتگو
۶- دانشمندان
۷- معرفی کتاب و مقالات برجسته علمی و دانلود آن ها
۸- تبلیغات و لینک شبکه های اجتماعی سایت
۹- تماس با ما

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 4 میانگین: 5]