ایجاد بک لینک رایگان

خانه / آموزشی / ایجاد بک لینک رایگان

ایجاد بک لینک رایگان

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی, بهینه سازی سایت

ایجاد بک لینک رایگان

ایجاد بک لینک رایگان را به چندین روش متداول می توانید انجام دهید. که در ادامه برای شما بازگو خواهیم کرد.

آپارات

یکی از آسان ترین راه ها برای دریافت بک لینک های قوی و دائمی استفاده از سایت آپارات باشد. سایت آپارات یکی از موفق ترین وب سایت های فعال در زمینه اشتراک گذاری فیلم می باشد. و از همین رو است که برای گرفتن بک لینک رایگان نیز مناسب و مفید می باشد. برای دریافت بک لینک دائمی از آپارات ابتدا شما باید فیلمی مناسب در پنل کاربری خود بارگذاری نمایید. پس از آپلود ویدیو بر روی سایت، شما میتوانید متن توضیحاتی پیرامون فیلم نوشته تا کاربران بتوانند قبل از دانلود فیلم درمورد محتوایی که قرار است آنرا ملاحظه کنند داشته باشند. اینجاست که شما می توانید لینک طراحی سایت در کرج خود را در بین نوشته خود بیاورید. و برای وب سایت خود یه بک لینک دائمی و مفید به ثبت برسانید.

کلوب

یکی دیگر از شبکه های اجتماعی کلوب می باشد. و از جمله سایت هایی است که در مدت زمان کمی توانست جایگاه ویژه ای را در میان کاربران اینترنت به ویژه کاربران نسل جوان باز کند. وب سایت کلوب و آپارات هر دو توسط شرکت صبا ایده ساخته و مدیریت می شود. کلوب را میتوان یکی از موفق ترین شبکه های اجتماعی فارسی زبان نامید که با تلاش و تجربه یک تیم مدیریتی موفق شد. در مدت زمان نسبتا کمی جایگاه ویژه ای را در زندگی روزانه مردم به خود اختصاص دهد. برای قرار دادن لینک وب سایت خود در کلوب کافی است پس از ثبت نام در آن اقدام به ارسال مقالات و محتواهای خاص و کاربر پسند نمایید. و سپس در متن قید شده آدرس و لینک طراحی سایت خود را نیز قرار دهید.

فیسنما

بهتر است نگران هیچ چیز نباشید زیرا فیس نما با ظاهر و کارایی کاملا شبیه به فیسبوک منتظر شماست تا در آن عضو شده و اقدام به دریافت بک لینک رایگان برای وب سایت های خود نمایید. برای قرار دادن بک لینک خود بر روی طراحی سایت کرج فیسنما تنها کافی است پس از عضویت مانند فیسبوک اقدام به اشتراک گذاری وقایع روزانه زندگی خود نمایید. و در انتهای آن نام و آدرس طراحی سایت در کرج  خود را قید کنید.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 5 میانگین: 5]