تغییرات php با استفاده از cpanel

خانه / آموزشی / تغییرات php با استفاده از cpanel

تغییرات php با استفاده از cpanel

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی, سی پنل Cpanel

در بسیاری از سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس نیاز است تا بدانید از کدام ورژن PHP استفاده کنید تابهترین و سریعترین سرویس را به همراه امنیت داشته باشید و بتوانید نسخه PHP خود را منطبق بر نیاز وب سایت کنید. cpanel یک صفحهٔ کنترل میزبانی وب، مبتنی بر لینوکس است که بوسیلهٔ ایجاد رابط کاربری و ابزار خودکار طراحی شده تا کار کردن با فضای میزبانی وبسایت را راحتتر کند.

 

برای اینکه به فایل php سایت خود دست یابید و بتوانید آن را با توجه به خواسته های خود تغییر دهید، ابتدا باید نام کاربری و کلمه ی عبور را برای دسترسی به cpanel داشته باشید.

برای شروع ابتدا باید وارد سی پنل سایت خود شوید در اینجا شما ملزم به وارد کردنusername و password هستید.

cpanel

بعد از ورود به cpanel باید به file manager بروید که در شکل زیر مشخص شده است.

cpanel

 

بعد از ورود به file manager وارد فایل public_html شوید.

 

cpanel

 

زمانی که وارد public_html شدید روی گزینه ی index.php کلیک کنید و طبق شکل، گزینه Edit را کلیک کرده تا بتوانید وارد قسمت کد php شوید.

 

cpanel

 

بعد از این مرحله شما وارد کد php خود شده اید و میتوانید تغیرات مورد خود را اعمال کنید.

 

cpanel

توجه داشته باشید که کدهای طراحی سایت به تمامی علامت ها حساس میباشند پس زمان تغییرات، دقت لازم را داشته باشید تا اطلاعاتی را از دست ندهید.

شما با استفاده از کنترل پنل قدرتمند cPanel هاست باکیفیت و هاست پربازدید میتوانید علاوه بر داشتن منابع اختصاصی ، امنیت بالا و پایداری ۱۰۰% ، امکان تغییر نسخه PHP هر هاست را توسط دارنده آن هاست فراهم آورید.

 

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 5 میانگین: 5]