8 نکته در طراحی وب سایت برای کمک به تبدیل بازدیدکننده به خریدار

خانه / آموزشی / 8 نکته در طراحی وب سایت برای کمک به تبدیل بازدیدکننده به خریدار

8 نکته در طراحی وب سایت برای کمک به تبدیل بازدیدکننده به خریدار

تبدیل بازدیدکننده به خریدار

تبدیل بازدیدکننده به خریدار ، اگر تا کنون نمی دانستید رعایت چه نکاتی برای طراحی سایت که جستجوکننده را تبدیل به خریدار می کند لازم است، این مقاله برای شما مناسب بوده و کمک شایانی به شما خواهد کرد.

در حالی که من وب سایت هایی را می شناسم که طراحی آنها بسیار ضعیف بوده اما قادر به ایجاد درآمد می باشند. در واقع این گروه از وب سایتها بیشتر استثنا بوده و شامل این قوانین نمی باشند. تجربه به من نشان داده که موفق ترین وب سایت ها مشخصه های مشترکی در طراحی وب داشته و توجه افراد را به خود جلب می نماید.

این 8 نکته طراحی وب سایت در این امر به شما کمک خواهد کرد.

1- اطمینان حاصل نمایید که وب سایت شما به سرعت بارگذاری می شود

هیچ چیز آزار دهنده تر از این برای بازدیدکننده نیست که وب سایت برای بارگزاری زمان زیادی وقت بگیرد. حتی اگر بزرگترین وب سایت را در سراسر جهان داشته باشید اما زمان بارگذاری آن وقت زیادی از افراد بگیرد. بازدیدکنندگان خیلی وقت خود را صرف باز شدن و دیدن وب سایت شما نخواهند کرد.

2- داشتن هویت شفاف و آشکار محتوا در وب سایت

آیا تا به حال به وب سایتی برخوردید که در نهایت متوجه نشدید مطالب آن دربارهء چیست؟ چه احساسی داشتید؟ حس خوبی به آن نداشتید درسته؟ شرط می بندم احتمالاً از آن خارج شدید. خوب پس بازدیدکنندگان این موضوع را هم نمی پسندند. اجازه ندهید تلاش بازدیدکنندگان شما برای کشف مطالب وب شما برای بدست آوردن این که وب شما دربارهء چه موضوعی می باشد، هدر برود. از ابتدای طراحی وب، شفافیت و وضوح مطالب را در نظر داشته باشید . داشتن تیتر توصیفی در صفحهء اول طراحی سایت در کرج روش بسیار مناسبی است برای اعلام این که مطالب وب شما از چه موضوعی سخن می گوید.

همچنین انتخاب کلمات کلیدی مرتبط برای صفحات به عنوان جلب توجه نگاه افراد نیز عمل می کند. بنابراین همیشه از کلمات کلیدی مرتبط با مطالب در صفحات وب خود استفاده نمایید.

3- سعی کنید طراحی وب خود را کماکان ساده نگه دارید

برای جلب توجه افراد خیلی سعی در استفاده از انواع تکنیکهای غیرضروری نکنید. ( آیا کسی واقعاً به فلش نیاز دارد؟) تمرکز خود را بر روی قابلیتهای استفاده از وب، فروش، تبدیل بازدیدکنندگان به خریدار و خریداران بگذارید. وب سایت هایی با طراحی ساده این قابلیت را دارند.

4- فضای سفید در طراحی وب چیز خوبی است!

در  طراحی وب سایت خود از ایجاد شلوغی و درهم برهمی مطالب پرهیز نمایید. یک وب سایت مرتب و کاربر پسند برای بازدیدکنندگان و جستجوی سریع و آسان در وب برای آنها بسازید. به خاطر داشته باشید فضای سفید در طراحی سایت در کرج چیز خوبی است. همچنین اگر وب سایت شما دارای محتوای زیاد و صفحات زیاد می باشد، اضافه کردن یک کادر جستجو برای جستجوی آسان و سریع بازدیدکننده ضروری می باشد.

5- مشخصات تماس خود را کاملاً مشخص در وب سایت قرار دهید

وجو و یا عدم وجود صداقت در مطالب وب سایت شما تاثیر مستقیمی بر فروش محصولات شما و در نهایت موفقیت شما خواهد داشت. اگر در وب سایت خود فروش مستقیم محصولات دارید، دادن اطلاعات تماس و داشتن فرم تماس بسیار مهم و ضروری می باشد. اگر حفظ حریم خصوصی برای شما مهم است، می توانید از خدمات لینک های که اتوماتیک آدرسهای ایمیل را دریافت می نمایند استفاده کنید.

6- آسان سازی فرایند خرید

حرکت از صفحهء اصلی به صفحه محصولات و چشم انداز آن در صفحهء اصلی برای بازدیدکنندگان را آسان نمایید. این چشم انداز را به صورت زنجیروار نسازید؛ که باعث شود افراد برای مشاهده و خرید، تمامی صفحات را یکی پس از دیگری برای پرداخت پول به شما کلیک نمایید. در غیر این صورت آنها را از دست خواهید داد.

7- آسان سازی دستیابی افراد به وب شما

به یاد داشته باشید تا حد امکان چشم انداز طراحی سایت کرج خود را از طریق خبرنامه-RSS feed و دیگر مطالب در بالاترین حد دید نگه دارید.

8- مطالب وب خود را به طور منظم به روز رسانی نمایید

از این طریق دلیلی برای بازدیدکننده ایجاد نموده تا برای خواندن مطالب جدید به وب شما بازگردند. بعلاوه موتورهای جستجو به مطالب جدید علاقه خاصی دارد. بنابراین از طریق به روز رسانی مطالب به صورت منظم به سئوی وب سایت خود کمک نمایید.تبدیل بازدیدکننده به خریدار

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 5 میانگین: 5]