رفع خطای وردپرس pluggable.php

خانه / آموزش وردپرس / رفع خطای وردپرس pluggable.php

رفع خطای وردپرس pluggable.php

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزش وردپرس

گاهی اوقات هنگامی که شما یک قطعه کد جدید را درون فایل function.php پوسته خوداضافه می کنید و یا یک پلاگین جدید را فعال می کنید ممکن است با  خطای وردپرس pluggable.php در وردپرس مواجه شوید.

معمولا این خطا زمانی رخ می دهد که کد جدیدی را که به function.php اضافه کرده باشید درست نباشد و یا افزونه ی جدیدی که نصب کرده اید دارای مشکل باشد.

ممکن است مطابق شکل زیر در حین انجام کار خود در سایت این خطای وردپرس را مشاهده کنید، طوری که با دیدن این خطا دیگر قادر به ادامه کار خود نخواهید بود.

برخی مواقع ممکن است که در بخش مدیریت ورد پرس با خطاهایی روبه رو شوید .

فایل pluggable.php در وردپرس

زمانی که شما با خطایی مشابه شکل زیر مواجه شدید در این صورت برای رفع خطا نیاز است که کد های درون function.php را چک کنید و اگر مشکلی دارد به ویرایش آن بپردازید تا مشکل رفع شود.

شاید شما کدی را به جای افزونه به فایل function.php اضافه کردیده اید که درست نبوده و منجر به نمایش این خطا شده است.به هر حال هنگام مشاهده چنین خطایی باید به ویرایش کد های function.php بپردازید تا خطا رخ داده رفع شود.
زمانی هم ممکن است  با خطایی مانند خطای زیر روبه رو شوید.

در صورت مشاهده چنین خطایی باید پلاگین های ناسازگار سیستم خود را غیرفعال کنید و یا آنها را حذف کنید. تا فایل pluggable.php دروردپرس مشکلش حل شود.
دقت کنید که شاید اخیرا پلاگینی را نصب کرده اید که با سیستم شما ناسازگار است و یا دارای مشکل است که باید برای رفع خطای آن، پلاگین را غیر فعال نمایید.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]