افزونه ی اتصال به درگاه بانک در وردپرس

خانه / آموزش وردپرس / افزونه ی اتصال به درگاه بانک در وردپرس

افزونه ی اتصال به درگاه بانک در وردپرس

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزش وردپرس

 

افزونه‌ ی Bank Saman EDD gateway در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و با استفاده از آن می‌توانید تا درگاه پرداخت آنلاین در وردپرس را برای بانک سامان به افزونه ایزی دیجیتال دانلود متصل کنید تا مشتریان از طریق این درگاه بتوانند خرید خود را انجام دهند.

 

افزونه ی اتصال به درگاه بانک

پس از نصب و فعال سازی افزونه مطابق تصویر زیر در پیشخوان وردپرس به مسیر دانلودها> پیکربندی رفته و پس از  مراجعه به درگاه پرداخت آنلاین در وردپرس تیک گزینه درگاه پرداخت سامان را فعال نمایید.

سپس مطابق تصویر فوق کد و رمز پذیرنده را در بخش مربوطه وارد کرده و تنظیمات را ذخیره کنید. این کدها توسط شرکت پرداخت الکترونیک سامان ارائه شده که درگاه پرداخت آنلاین در وردپرس خود را از آن دریافت کرده‌اید.

Checkout

پس از ذخیره تنظیمات کار به اتمام رسیده و در برگه تسویه حساب علاوه بر سایر درگاه‌های موجود درگاه بانک سامان برای edd نیز مشابه تصویر زیر نمایش داده خواهد شد و مشتریان می‌توانند هریک از درگاه‌ها را انتخاب کرده و پرداخت خود را انجام بدهند.

 

پس از کلیک بر روی دکمه خرید مشتری به درگاه پرداخت آنلاین در وردپرس بانک سامان هدایت می شوند.

 

 

پس از وارد کردن اطلاعات حساب خود می‌تواند خرید خود را نهایی انجام داده و محصول مورد نظر را دانلود نماید.

 

 

دقت نمایید که آدرس موجود در درگاه پرداخت بانکی در حال حاضر می‌بایست بر روی پورتال شاپرک باشد که برای بانک سامان با آدرس sep.shaparak.ir در دسترس مشتریان محترم خواهدبود.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 4 میانگین: 5]