6 عامل مناسب در طراحی سایت

خانه / آموزشی / 6 عامل مناسب در طراحی سایت

6 عامل مناسب در طراحی سایت

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

عوامل مناسب در طراحی سایت

عوامل مناسب در طراحی سایت ، آیا معیار های یک سایت با طراحی مناسب را می شناسید؟ از نظر شما چه سایتی طراحی مناسبی دارد؟ در زیر مؤلفه های طراحی سایت مناسب را شرح خواهیم داد.

1) طراحی بصری مناسب

طراحی بصری سایت یکی از مشخصه های یک وب سایت خوب است. لوگو، فونت ها، فضای خالی، تم و لایه ها و رنگ ها همگی جزو طراحی بصری سایت به حساب می آیند. استفاده از تم هایی که با عنوان وب سایت شما مرتبط باشد به محتوای سایت شما کمک می کند که بهتر به نظر بیاید. در طراحی سایت مهم است که از فضا های سفید استفاده کنید و رنگ های مناسبی را به کار ببرید.

2) محتوا

در مباحث  سایت، محتوا همیشه یکی از پایه های اساسی و مهم است. یکی از کلیدی ترین معیارهای یک وب سایت خوب، تأمین محتوای مناسب و مرتبط است. در واقع محتوای شما باید همان چیزی باشد که خوانندگان و بازدیدکنندگان طراحی سایت در کرج شما آن را می خواهند. پس:

محتوا باید پاسخ به این سوال کاربران باشد:

“چه چیزی داخل این محتوا هست که به درد من بخورد؟”

3) مسیریابی

مسیریابی یک سایت در واقع همان GPS سایت است. نوار مسیریابی که معمولاً در خط افقی بالای وب سایت و کمتر در خط عمودی حاشیه قرار می گیرد، به کاربران شما کمک می کند تا به راحتی اطلاعاتی که مایلند را پیدا کنند، به صفحه ای که می خواهند بروند و یا یک کار خاصی را انجام دهند.

در طراحی سایت این مسیریابی باید ساده و منظم باشد. به عنوان مثال می توانید موضوع های مرتبط با یک عنوان خاص را به صورت زیر مجموعه آن عنوان قرار دهید تا منظم تر شود.

4) فراخوانی برای اقدام

از دیگر مباحث بسیار مهم در طراحی سایت در کرج ، فراخوانی برای اقدام است. فراخوانی برای اقدام مجموعه ای از کلمات است که بازدیدکنندگان وب سایت شما را به انجام یک عمل مستقیم در سایت ترغیب می کند. هیچ فرمول و قانون سحر آمیزی برای فرایند فراخوانی برای اقدام وجود ندارد. راه حل کلیدی آن است که باید شما به صورت مداوم امتحان کنید که چه عناصری بر روی مخاطبان شما بهترین تأثیر را دارد. محل قرار گیری، اندازه و رنگ را امتحان کنید تا بتوانید بهترین را انتخاب کنید.

5) اعتبار

یک وب سایت خوب باید به صورت تدریجی به بازدیدکنندکان خود حس اعتماد را القاء کند. برای اینکه به کاربران خود این پیغام را برسانید که شما یک منبع مطمئن و قابل اطمینان هستید می توانید در طراحی سایت کرج خود، از لینک های تأیید شده و اطلاعات تماسی مشخص و معتبر استفاده کنید.

6) عملکرد مناسب در موبایل

تعداد بسیار زیادی از کاربران با استفاده از موبایل ها و دستگاه های هوشمندی که قابلیت مرور اینترنت را دارند. سایت ها را بازدید می کنند. امروزه به نظر می رسد که هر دستگاهی با یک میکروچیپ و یک صفحه نمایش قادر است تا از اینترنت استفاده کند. پس:

طراحی سایت خود را طوری انجام دهید که از طریق دستگاه های موبایل قابل رویت و استفاده باشد.

نکات گرافیک در طراحی سایت در کرج

 

گرافیک سایت می توان به جرات گفت که جزو مهم ترین نکات طراحی سایت در کرج و پایه ترین اصل در جذب مخاطب و کاربر است. ایجاد گرافیک سایت حرفه ای قادر است سبب اعتبار بخشیدن به سایت شما گردد. 

در کنار گرافیک مناسب استفاده از تصاویر گرافیکی و زیبا قادر است بموجب ایجاد جذابیت در سایت شود و تصویری زیبا از سایت شما در ذهن کاربر حک گردد. صفحه اول وب سایت مهمترین صفحه وب سایت شما می باشد. گرچه طراحی تمام صفحات وب ضروری می باشد اما صفحه اصلی آن حائز اهمیت است صفحه اصلی وب سایت باید در مرکز توجه طراحی وب قرار گیرد، زیرا اولین صفحه‌ای می باشد که بازدید کنندگان سایت آن را مشاهده می کنید و مثل چهره ای از شرکت شما به حساب می اید. 
بیشتر مشتریان قبل از تصمیم گیری برای استفاده از خدمات یک شرکت از وب سایت آن مشاهده می کنند. این کار حتی زمانیکه فروش به صورت آفلاین صورت میگیرد نیز رخ می دهد.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]