31 نکته که باید دربارهء گوگل 1+ بدانید

خانه / آموزشی / 31 نکته که باید دربارهء گوگل 1+ بدانید

31 نکته که باید دربارهء گوگل 1+ بدانید

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

درباره گوگل 1+

درباره گوگل 1+ ،همانطور که می دانید گوگل 1+ در دسترس مدیران طراحی سایت و صاحبان سایت و ناشران برای در نظر گرفتن محتوای سایت ها در موتور جستجو و انجام بسیاری از کارهای دیگر می باشد.

چرا که نه؟ گوگل 1+ بر روی میزان دیده شدن طراحی سایت در کرج  شما در جستجو ها موثر می باشد. و به دلیل تغییرات مداوم الگوریتم های گوگل، هر چیزی در این مورد برای اکثر وب سایت ها خوشایند می باشد.

– آیا در وب سایت خود از دکمهء گوگل 1+ استفاده کرده اید؟

ما لیستی از موارد قابل توجه در مورد 1+ تهیه و در مورد چیزهایی که مورد علاقه طراحی سایت در کرج ها است و باید بدانید، توضیح داده ایم:

  • دکمهء 1+ گوگل بر روی رنکینگ تاثیرگذار می باشد. در اینجا نقل قول دقیق گوگل “دیوید بایوت” در زمانی که برای اولین بار قابلیتهای 1+ را اعلام کرد این بود : “باید به عنوان یکی از سیگنال های جدید به گوگل 1+ نگاه کنیم.
   که برای تعیین میزان ارتباط صفحات با موضوع سایت و رتبه بندی استفاده می شود. 1+ به عنوان سیگنال جدید مطرح می باشد. و باید شروع به یادگیری کرده تا چگونگی تاثیر آن بر رنکینگ را بیاموزیم”
  • هنگام جستجوی یک کاربر در حالی که به حساب کاربری خود وارد شده است. جزئیات و مشروح نتایج جستجو ممکن است توسط نام کانکشن 1+ برای شما آشکار شود.
   هنگامی که هیچ یک از کاربران متصل شده 1+ نداشته باشند، تعداد صفحات دریافت شده توسط 1+ نمایش داده می شود.
  • گوگل می گوید که ناشران می توانند ترافیک بیشتر و با کیفیت بهتری از طرف گوگل داشته باشند. که دارای بازدیدکنندگان بالقوه ای بوده که توسط دوستان خود توصیه شده اند.

دکمه گوگل 1+

  • گوگل دکمهء 1+ را با نام “دکمهء مختصر نویسی برای…” نام گزاری کرده که بسیار مناسب و با مزه است تا شما آن را بررسی نمایید.
  • هنگامی که کاربر بر روی دکمه کلیک می کند. یک لینک برای اتصال به مطالب در زیر Tab 1+ در پروفایل گوگل کاربر ظاهر می شود.
  • گوگل هنگامی پیشنهاد کلیک بر روی دکمه 1+ را می دهد. که شما مطلبی را like کرده و یا موافق آن برای پیشنهاد کردن به دیگران هستید.
  • دکمهء گوگل 1+ مانند Google Buzz نیست. هر چند شباهت هایی وجود دارد و هر دوی آنها در پروفایل گوگل شما با tab های متفاوت می باشد.
   اما 1+ اجازهء اظهار نظر (کامنت) به شما نمی دهد. (حداقل هنوز این گزینه را ندارد و البته جای تعجب ندارد که قابلیت های Buzz سرانجام شبیه به 1+ شود).
  • گوگل 1+ به طور پیش فرض عمومیت پیدا کرده است. گوگل ممکن است در تمامی مکان هایی که نیاز به Signed in کاربر می باشد آن را تعبیه نماید.
   با این حال کاربران نمی توانند به صورت علنی آن را انتخاب و در پروفایل خود به نمایش بگذارد.
  • دکمه گوگل 1+ در اندازه ها و سبک های مختلف وجود دارد. که می توانید در طراحی سایت کرج خود تعبیه و از آن استفاده نمایید.

کلیک بر روی دکمه گوگل 1+

  • هنگامی که کاربر بر روی دکمه 1+ کلیک می کند. به آدرس وب سایتی که در آن صفحه است ارجاع می شود.
  • با این حال دکمه های متعددی را می توان در یک صفحه که دارای 1+ ها با URL های مختلف می باشد، تعبیه کرد. (مربوط به مطالب بالا).
  • هنگامی که گوگل استفاده از دکمه 1+ را به شما پیشنهاد می کند. شما فکر می کنید که قرار دادن آن بر روی مطالب و محتوای طراحی سایت در کرج نزدیک به عنوان صفحه شما تاثیر گذار می باشد.
   گوگل می گوید این کار در صورتی تاثیر گذار است که در پایان مقاله همانند شروع قرار بگیرد.
  • گوگل می گوید با قرار دادن تگ script در پایین هر سند، درست قبل از تگ Body ممکن است باعث بهبود سرعت بارگزاری صفحات شود. (یکی دیگر از عوامل حساب کاربری در گوگل از نظر رتبه بندی).
  • اگر از 1+ به عنوان یک URL خصوصی استفاده می کنید. این گزینه با توجه به گفته های گوگل برای شما کار نخواهد کرد.
  • برای استفاده از این کلید و کار کردن با 1+ باید به حساب کاربری خود در گوگل وارد شوید.
  • در حالی که هر کسی می تواند مجموعه ای از حاشیه نویسی را مشاهده نماید.
   کاربرانی که وارد حساب کاربری خود می شوند همچنین می توانند حاشیه نویسی های مشخص و تنظیم شدهء افراد را در Gmail-Google talk-chat list-my contact group و همچنین Google reader و buzz ببینند.

استراتژی canonicalization و درباره گوگل 1+

  • گوگل به استراتژی canonicalization برای اطمینان از کاربرد 1+ در حد ممکن نمایش بر روی صفحهء نتایج جستجوی گوگل امتیاز می دهد.http://google.com/support/webmaster/bin/answer.py?answer=139066
  • دکمه گوگل 1+ با 44 زبان مختلف پشتیبانی شده و کار می کند. (هرچند در حال حاضر حاشیه نویسی فقط به زبان انگلیسی در صفحهء نتایج جستجو ظاهر می شود).
  • گوگل 1+ به زودی در android market-Blogger blog- product search و یوتیوب علاوه بر وب سایت های دیگر اضافه شده و ظاهر خواهد شد.
  • بسیاری از وب سایت ها در حال حاضر به جای Google buzz در محتوای صفحات خود دکمه گوگل 1+ را جایگزین کرده اند.
  • اگر دارای blogger blog هستید، میتوانید Tab 1+ را به این صورت اضافه نمایید.
   به قسمت تنظیمات و طراحی صفحه در داشبورد رفته و محل نوشته های “blog post” را پیدا کرده و بر روی گزینه های edit کلیک کرده و گزینهء show share buttons رفته و باید گزینهء 1+ را پیدا کنید.
  • دکمهء 1+ در صفحات نمایش یوتیوب در زیر گزینهء share قابل مشاهده می باشد. در نظر بگیرید که چقدر ارزش یوتیوب در حال حاضر می تواند برای سئو موثر باشد. و پس از آن پیامد های جستجوی دکمه 1+ را باید در نظر قرار بدهید.
  • هنگامی که به حساب کاربری گوگل خود وارد می شوید. گوگل از طریق مخاطبین شما در نتایج جستجوی یوتیوب، به شما حاشیه نویسی های 1+ را نشان خواهد داد.

درباره گوگل 1+

  • گوگل می گوید که اضافه کردن دکمه های 1+ در صفحات طراحی سایت در تهران به برجسته تر شدن تبلیغات شما در گوگل کمک می کند.
   با دادن شانس بیشتر به بازدیدکنندگانتان از طریق 1+ در صفحات وب سایت تان، تبلیغات در صفحهء نتایج جستجو و جستجو های طبیعی همراه با حاشیه نویسی 1+ اغلب بیشتر دیده می شود. این امر موجب هدایت بیشتر و بهتر ترافیک به وب سایت شما خواهد شد.
  • دکمه 1+ گوگل در کنار تیتر عنوان در آگهی های صفحهء نتایج جستجو دیده می شود. حاشیه سازی تنظیم و شخصی شده نیز در زیر URL نمایش داده می شود.
  • ناشران می توانند اطلاعات به روز رسانی شده مربوط به دکمه 1+ را با پیوستن به این گروه گوگل دریافت نمایند.
  • گوگل ممکن است توسط ربات ها صفحات را از طریق دکمه 1+ و در پاسخ به تاثیرات و یا کلیک بر روی 1+، جستجو و بررسی نماید و عنوان صفحه و دیگر مطالب را ذخیره نماید.
  • گوگل سیاستهای سختگیرانه ای برای صاحبان وب سایت ها و ناشرانی دارد که تمایل به استفاده از دکمه 1+ دارند، در نظر گرفته است.
   ناشران نباید هیچ گونه اطلاعات فروش مربوط به کاربران در مورد استفاده از 1+ را به دیگران انتقال دهند.
   برای اجتناب از هرگونه شک و تردید باید بدانید که این ممنوعیت ها شامل هرگونه استفاده از پیکسل ها، کوکی ها و یا روشهای شناسایی کاربران توسط کلیک بر روی دکمه 1+… نمی توانید. اطلاعات مربوط به آنها را فاش و یا فروخته و یا با دیگر احزاب به اشتراک بگذارید.
   بسیاری محدودیت های دیگر نیز برای ناشران و صاحبان وب سایت وجود دارد. که شامل عدم تلاش برای شناسایی و آشکار سازی هویت کاربران که از 1+ در گوگل استفاده می کنند.

اشتراک گذاری اطلاعات هویتی درباره گوگل 1+

  • و یا به اشتراک گذاری اطلاعات هویتی آنها با دیگر صاحبان وب سایت می باشد. ناشران و صاحبان وب نمی توانند در گوگل 1+ تغییر و یا ابهامی ایجاد نمایند.
   همچنین از 1+ نمی توانند در محتوا و مطالب تبلیغاتی کمک بگیرند. مانند قرار دادن Tab 1+ در مجاورت یک آگهی، مگراینکه مجوز انجام چنین کاری را از طریق گوگل داشته باشند.
   ناشران و صاحبان وب نمی توانند. کاربران را به منظور گمراه کردن کاربران به جهت کلیک بر روی 1+ هدایت کنند. آنها نباید به ازای کلیک کردن بر روی 1+، جایزه، پول و یا معادل پولی برای آن در نظر بگیرند.
  • گوگل 1+ هنوز در نتایج جستجو در گوشی های موبایل در دسترس و قابل مشاهده نمی باشد. هرچند هنوز هم ممکن است که کاربران در صفحات وب سایت شما قادر به مشاهده 1+ باشند.
  • با توجه به موتور جستجو و تجزیه و تحلیل های دکمه 1+ برای نمایش دادن اطلاعات به صاحبان وب در زمینهء محل جغرافیایی، آمار جمعیتی، محتوا و تاثیرات جستجو انجام می شود.
   ظاهراً گوگل در حال همکاری با شرکایی است. که گزارشات دقیق تر و اطلاعات مطمئن تری برای ارائه، آن هم قبل از ارائه اطلاعات در مقیاس گسترده می باشد.

در صورت تمایل برای دریافت کد برای قرار دادن کلید 1+ گوگل در وب سایت تان بر روی لینک زیر کلیک نمایید: 

http://www.google.com/webmasters/+1/button/index.html#utm_source=socialwebblog
&utm_medium=blog&utm_campaign=announcement
 

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 5]