3 نکته کلیدی جهت افزایش رنکینگ توسط تگ عنوان

خانه / آموزشی / 3 نکته کلیدی جهت افزایش رنکینگ توسط تگ عنوان

3 نکته کلیدی جهت افزایش رنکینگ توسط تگ عنوان

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

افزایش رنکینگ

علت اهمیت بالای تگ عنوان

یکی از فاکتورهای اصلی در کمک به موتورهای جستجو در طراحی سایت در کرج برای درک محتوای صفحه متاتگ های عنوان می باشند و اولین گزینه ای که کاربران قبل از ورود به سایت ، از یک صفحه سایت شما مشاهده میکنند و نسبت به محتوای آن دید کلی پیدا می کنند همین برچسب عنوان می باشد. تگ عنوان در سه مکان نمایش داده می شود: (1) صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) ، (2)  بالای مرورگر وب و (3) شبکه های اجتماعی.

افزایش رنکینگ

افزایش رنکینگ ، تگ های عنوان یکی از قدیمی ترین و موثرترین جنبه های بهینه سازی طراحی سایت در صفحات و یا به عبارتی on-page SEO می باشد.

تگ عنوان در نتایج موتور جستجو در اصلی ترین لینک به نمایش در می آید. این تگ تاثیر بسیار قابل توجهی بر چگونگی میزان بازدید افراد از وب سایت شما و همچنین رنکینگ در نتایج جستجو خواهد داشت.

نکته مثبت و جالب این موضوع این است که نوشتن تگ عنوان تاثیر گذار بسیار آسان بوده. و تاثیر بسیار زیادی بر موفقیت شما در افزایش رنکینگ و نتایج موتور جستجو خواهد داشت. در متن زیر به 3 نکته از مهمترین نکات برای شروع به نوشتن یک تگ عنوان مناسب اشاره شده است:

– اسم شرکت و تگ های عنوان

اغلب بحث های زیادی در مورد این که آیا نام شرکت و یا نام تجاری باید از ویژگی های برجسته در تگ عنوان باشد یا خیر، وجود دارد.عامل تصمیم گیری در این قسمت، میزان ارزش و اهمیت نام تجاری شماست.

در مواردی که نام تجاری شما بسیار خاص باشد و از پیشروان صنعت بوده و یا در زمینه خاص خود به رسمیت شناخته شده باشید. در این صورت این بهترین حالت برای قرار دادن نام شرکت در تگ عنوان می باشد.


این امر ممکن است شوک بزرگی برای بسیاری از افراد باشد. اما در مورد آن فکر کنید. مثلاً اگر در گوگل عبارت “خدمات تحویل گل” جستجو شود.

احتمال اینکه بر روی لیست لینک هایی با عناوین ارائه دهنده “خدمات تحویل گل” کلیک شود. بسیار بیشتر از کلیک بر روی لینک هایی که از نام تجاری خود مانند Brandname.com در عناوین استفاده کرده اند می باشد.

– عناوین متفاوت برای صفحات متفاوت

هیچ وقت از یک تگ عنوان برای هر صفحه در وب سایت تان استفاده نکنید. زیرا موتورهای جستجو و بازدیدکنندگان را گیج خواهید کرد!. تگ عنوان صفحات وب سایت شما باید مختص به هر صفحه باشد. و با دقت تمام صفحهء مورد نظر را توصیف نماید.

– تگ عنوان و عبارات خاص

بسیار ضروری است که مطمئن شوید که در مهمترین کلمات کلیدی شما در آغاز تگ های عنوان قرار گرفته است. ربات های موتور جستجو تنها 80 کاراکتر اول هر تگ عنوان را می خوانند.

هدف در اینجا نوشتن یک تگ عنوان که حاوی کلمات کلیدی مناسب به صورتی است. که خوانایی آن برای کاربران حفظ شده باشد.

تگ عنوان صفحات طراحی سایت در کرج شما بدون کلمات کلیدی و به صورت توده ای از کلمات بی هدف، هیچ معنی نداشته و بدون استفاده خواهد بود.

بسیار بعید است با این شرایط کسی بر روی لینک شما کلیک نماید.
به طور خلاصه برای چگونگی ایجاد یک تگ عنوان موثر در وب سایت باید: 

    • آنالیز کلمات کلیدی برای کشف مناسب ترین کلمات کلیدی برای وب سایت تان انجام شود.
    • ایجاد یک تگ عنوان کوتاه و مفید که شامل 3 کلمه کلیدی به صورتی که برای موتورهای جستجو به راحتی قابل خواندن باشد.

برای انجام این کار و استفاده از آن ممکن است کمی زمان صرف کنید. اما هنگامی که به انجام صحیح آن تسلط پیدا کردید. می توانید تمامی وب سایت تان را با تگ های عنوان تاثیر گذار بدون صرف زمان تحت پوشش قرار دهید.

روش دیگر این است که اگر ترجیح می دهید. که و طراحی سایت کرج شما به صورت حرفه ای بهینه سازی (سئو) شود. می توانید از پکیج های ارائه شده از شرکت های ارائه دهندهء خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت که شامل ایجاد تگ های عنوان موثر نیز می باشد. استفاده نمایید.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]