3 مرحلهء جایگزین برای ارتقاء رتبه بندی وب سایت شما در گوگل

خانه / آموزشی / 3 مرحلهء جایگزین برای ارتقاء رتبه بندی وب سایت شما در گوگل

3 مرحلهء جایگزین برای ارتقاء رتبه بندی وب سایت شما در گوگل

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

رنکینگ وب سایت

رنکینگ وب سایت ، اگر شما از Adwords گوگل استفاده می کنید. در این صورت شانس شما برای بالا رفتن کیفیت رنکینگ وب سایت تان در گوگل بسیار بالا خواهد بود. این ابزار سنجش بسیار مهمی است که گوگل برای سنجش رنکینگ وب سایت شما استفاده می کند. تا موقعیت تبلیغات طراحی سایت شما را تشخیص داده و هزینهء آن به ازای هر کلیک را مشخص نماید.

به طور کلی کیفیت بالای رتبهء وب می تواند عاملی برای پایین بردن هزینه به ازای هر کلیک در گوگل باشد. و تبلیغات وب شما در موقعیت بهتر و بالاتری قرار می گیرد. بنابراین بسیار مهم است که به خاطر داشته باشید که رنکینگ چه اثراتی بر وب شما خواهد داشت. و چگونه می توان آن را بهبود بخشید.

– چگونه می توان امتیاز کیفیت رتبهء وب سایت را تعیین کرد؟

فرمول گوگل برای تعیین میزان کیفیت رتبهء وب، دارای تعداد زیادی از اجزای اصلی است. که توسط آن رنکینگ (رتبه بندی وب) تعیین می شود؛

این فرمول برای تبلیغات در شبکهء جستجوی گوگل، شامل این اجزاء می باشد:

– گزارش CTR (Click through rate) از کلمه کلیدی وب شما/ترکیب آگهی تبلیغاتی
– و گزارش CTR از تمامی کلمات کلیدی/تبلیغات در عضویت کاربری طراحی سایت در کرج خود شما
– گزارش CTR صفحهء نمایش url وب سایت شما
– کیفیت landing page (محتویات اصلی این صفحه بسیار شفاف و واضح بوده و حرکت در آن بسیار ساده می باشد)
– زمان بارگزاری صفحهء‌ فرود یا landing page
– میزان ارتباط کلمه کلیدی با/تبلیغات در موتورجستجو

از لحاظ میزان اهمیت، گزارش CTR میزان کلیک بر روی آگهی ها/ و کلمه کلیدی و ترکیب کلمه کلیدی از همهء این فاکتورها مهم تر می باشد. در حالی که این مسئله هنوز هم مهم است. اما کیفیت landing page هم بسیار پر اهمیت می باشد. زیرا که کمک می کند تا کیفیت اولیه برای رتبه بندی شکل گرفته که می تواند موقعیت آیندهء رتبهء وب را بالا برده و بر روی CTR وب سایت تاثیر بگذارد.

– چگونه باید کیفیت امتیاز رنکینگ وب سایت را بالا برد؟

حال که به کاوش در مورد عوامل موثر در میزان کیفیت رنکینگ پرداختیم. می توانیم نگاهی به بهترین روشها برای بهبود و ارتقاء آن هم بیاندازیم. توصیه های بسیاری در این مورد و برای برخی از مراحل مشخص تر وجود دارد. و بنابراین قصد دارم به برخی از روشهایی که کمتر شناخته شده اشاره کنم. که بیشتر بر روی کیفیت رتبه طراحی سایت در کرج شما تمرکز دارد.

1- بهبود کلمه کلیدی مناسب وب سایت شما

اگر گوگل landing page شما را برای کلمه کلیدی مرتبط در نظر بگیرد. در این صورت ابزار انتخاب کلمه کلیدی گوگل برای تشخیص کلمه کلیدی مناسب وب سایت به شما کمک زیادی خواهد کرد. این ابزار از طریق مجموعهء اطلاعات دربارهء Adwords به شما کمک می کند. اگر صفحهء فرود وب سایت شما برای شما نتایج ضعیفی ایجاد می کند، اقدام به ایجاد برخی تغییرات کرده و ابزار مربوطه را دوباره به اجرا در آورید تا شاهد نتایج مثبت آن باشید.

2- آزمایش و بهینه سازی آگهی های چندگانه

بخش عمده ای از بهبود CTR وب سایت شما بستگی به بهینه سازی تبلیغات طراحی سایت کرج شما دارد. اقدام به ایجاد و ساخت تعداد زیادی از سرفصل های مختلف با جایگزین های آن و calls to action در وب سایت نمایید تا ببینید کدامیک از آنها نتیجهء بهتری دارد. همچنین کلید موفقیت شما در گروی تبلیغات وب سایت منحصر به فرد و مرتبط می باشد.

3- زمان بارگزاری صفحهء فرود وب سایت

یکی از عوامل موثر در بالا رفتن کیفیت رتبهء وب سایت که قبلاً هم به آن اشاره کردم، زمان بارگزاری landing page می باشد. گوگل تمایل دارد با ایجاد تجربهء خوب برای کاربران خود آنها را گسترش داده و تشویق نماید. بنابراین تبلیغاتی که دارای صفحهء فرود با سرعت بارگزاری بالا می باشد را ترجیح داده و در اولویت قرار می دهد.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 5]