10 ایده برای افزایش ترافیک وب سایت

خانه / آموزشی / 10 ایده برای افزایش ترافیک وب سایت

10 ایده برای افزایش ترافیک وب سایت

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

افزایش ترافیک سایت ها

افزایش ترافیک سایت ها ، اگر تنها یک چیز وجود داشته باشد که هر بازاریاب اینترنتی به داشتن آن تمایل داشته باشد. آن چیز داشتن شرایطی برای افزایش بازدیدکننده طراحی سایت می باشد. این موضوع در گذشته به شیوه های مختلفی پوشش داده می شد. به عنوان یاد آوری در اینجا به 10 مورد از محبوب ترین و عمومی ترین ایده ها و روش ها برای افزایش ترافیک وب سایت اشاره می کنیم:

1- تبلیغات کلیکی

گوگل Adwords همچنان به استفاده از این استراتژی پافشاری دارد. در عین حال بازاریابی یاهو، 7search ، Bidvertise و بسیاری دیگر از تبلیغات کلیکی موتورهای جستجوی دیگر، جایگزین مقرون به صرفه ای برای این کار هستند.

2- وبلاگ نویسی

یک نوشتهء خوب در وبلاگ، منجر به ایجاد ترافیک از طرف موتورهای جستجو می شود. همچنین می تواند موجب افزایش تعداد مشترکین RSS feed وب سایت شما شده و می تواند منجر به هدایت بازدیدکننده و افزایش ترافیک وب سایت شود.

3- نشانه گذاری شبکه های اجتماعی (Social Bookmarking)

برای Bookmark کردن آدرس وبلاگ تان در چند شبکهء اجتماعی معتبر و خوب، مانند بازاریابان اینترنتی از وب سایت های Bookmarking استفاده نمایید. این موضوع به موتورهای جستجو کمک می کند که طراحی سایت در کرج شما را پیدا کنند و بازدیدکنندهء بیشتری به سمت وب سایت تان هدایت نماید.

4- بازاریابی مقاله

این روش هنوز هم یک استراتژی بزرگ و بلند مدت برای ترویج یک وب سایت می باشد. بنابراین خوانندگان و علاقمندان به راحتی می توانند لینک وب سایت شما را در میان منابع پیدا کنند.

5- مقالات ویدئویی

خدماتی مانند ربات های ارائه دهندهء مقالات ویدئویی هستند. که مقالات متنی را به ویدئو تبدیل می کنند. سپس می توانید در وب سایت های اشتراک گذاری مانند یوتیوب و یا یاهو، ویدئوی خود را به اشتراک بگذارید.

6- بازاریابی ویدئویی

گوگل که صاحب یوتیوب می باشد، اعلام کرده که 85٪ از تمامی ترافیک ویدئویی را در بر دارد. انجام بازاریابی ویدئو، روش مناسبی برای نشان دادن وب سایت در موتورهای جستجو و هدایت بازدیدکننده به وب سایت می باشد.

7- بازاریابی ایمیل

هر زمانی که اقدام به ارسال ایمیل به خارج از لیست تماس های خود نمایید. می توانید در آن ایمیل لینکی از آدرس طراحی سایت کرج خود را نیز قرار دهید. در این کار باید در ایمیل های ارسالی در مورد به روزرسانی وبلاگ و یا اعلام محصولات جدید اطلاع رسانی نمایید.

8- ارسال خبرنامه

این روش ها به عنوان Ezines شناخته شده و نزدیک 15 سال است که به صورت آنلاین انجام می شود. این راه ایدهء مناسبی برای ارائه اطلاعات مفید و ارائه و ترویج محصولات به افراد به صورت آنلاین می باشد.

9- بازاریابی ویروسی

این روش ایدهء خوبی برای آن می باشد که هر زمان بخواهید، افراد در مورد کسب و کار اینترنتی شما به یکدیگر خبر دهند. روش ایجاد بازاریابی ویروسی عبارت است از: گزارشات، مقالات، کتاب های الکترونیک و دیگر روشها… همچنین ارسال ویدئو در یوتیوب نیز می تواند به صورت ویروسی در اینترنت بازاریابی انجام دهد.

10- بازاریابی offline

شما هنوز هم می توانید از این روش برای کسب و کار خود، ترافیک وب سایت ایجاد نمایید. روش و مدل قدیمی آن شامل آگهی ها، کارت های ویزیت تجاری، تبلیغات در رسانه هایی مثل روزنامه و رادیو. بسیاری از اوقات انجام این مسئله بستگی به بودجهء واقعی شرکت شما نیز دارد. زیرا بازاریابی آف لاین می تواند هزینه های سنگینی برای شرکت شما داشته باشد.

این 10 روش باعث افزایش ترافیک طراحی سایت در کرج شما خواهد شد. به جای تمرکز بر روی یک روش خاص، از تاکتیک های جداگانه تبلیغاتی برای افزایش ترافیک وب سایت خود استفاده نمایید.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]