10قانون در طراحی وب سایت :

خانه / آموزشی / مبانی طراحی وب سایت / 10قانون در طراحی وب سایت :

10قانون در طراحی وب سایت :

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در مبانی طراحی وب سایت

قانون در طراحی وب سایت

10 قانون در طراحی وب سایت که به سادگی شما را راهنمایی میکند.

10- زیبایی در سادگی طراحی سایت است :

قراردادن بیش از حد آیتم ها در طراحی وب سایت باعث سر درگمی کاربر میشود و تاثیری در سئو ندارد. بازدید کنندگان نا امید میشوند. وقتی که مجبورند برای پیدا کردن لینک ها و تصاویر مورد دلخواه خود ردیف های مختلفی را در سایت جستجو کنند. زمانی که شما صفحات را ساده اجرا کنید سایت شما کاربری راحتتری خواهد داشت .

9-طراحی سایت عمده ترین موضوع است :

زمانی که شما برای اولین بار کسی را ملاقات میکنید ، مطمئنا میخواهید تصور زیبایی را در ذهن او بسازید. این موضوع در مورد وب سایت شما نیز صدق میکند .به طور کلی ظاهرهر سایت و حسی که سایت شما به کاربر میدهد اولین چیزی است که توجه کاربر را جلب میکند. پس به کیفیت و نوع طراحی سایت خود بیشتر اهمیت دهید

8- رهگیری باید قابل درک باشد :

چند چیز مایوس کننده وجود دارد که باعث عدم توانایی برای پیدا کردن مطالب خاص در یک وب سایت می شود . صفحات وب باید خیلی خوب سازماندهی شود . به طور کلی بازدید کننده باید بتواند خیلی راحت از طریق بخشهای مختلف برروی وب سایت شما جستجو کند .

7- سازگاری راهنمای کار شماست :

بازدید کنندگان وب سایت نباید این احساس را داشته باشند که هنگام بازید از سایت شما با باز کردن هر صفحه جدید وارد سایت تازه ای میشوند . سازگاری  صفحات سایت شما باعث ایجاد رهگیری راحت در کار میشود .

6-رنگبندی در طراحی سایت بسیار تاثر گذار است :

رنگ‌بندی در طراحی سایت یکی از مهمترین عواملی است که بر تاثیرگذاری و جذابیت سایت تأثیر می‌گذارد. رنگ‌بندی مناسب به شما کمک می‌کند تا با استفاده از رنگ‌های متناسب با موضوع و سبک سایت، حس و احساس مناسب را در کاربران ایجاد کنید و آن‌ها را به سمت هدف خود سوق دهید.

برای انتخاب رنگ‌های مناسب در طراحی سایت، بهتر است از رنگ‌هایی استفاده کنید که با هم هماهنگی داشته باشند و ترکیبی از رنگ‌های سرد و گرم باشند. همچنین، انتخاب رنگ‌هایی که با موضوع سایت شما همخوانی دارند، بسیار مهم است.

انتخاب رنگ میتواند باعث موفقیت و یا شکست خوردن طراحی سایت کرج شما شود. زمانی که رنگها را انتخاب میکنیم. میتوانیم از یک پالت رنگ که رنگهایش با هم تناقضی ندارد استفاده کنیم و باید مطمئن باشیم که کنتراست قوی ای بین متن و پس زمینه وجود دارد.

یکی از روش‌های انتخاب رنگ‌بندی مناسب، استفاده از روش رنگ‌بندی مونوکروماتیک است. در این روش، از یک رنگ اصلی استفاده می‌شود و با تغییر در سطوح روشنایی و تیرگی آن، رنگ‌های متفاوتی برای استفاده در سایت به دست می‌آید.

همچنین رنگ‌بندی تترادیک، آنالوگ، کمپلمانتری و سه‌گانه نیز از روش‌های دیگری هستند که می‌توانید در طراحی سایت در کرج خود از آن‌ها استفاده کنید.

5- پنجره مرورگر را پر کنید :

مردم تمایل به استفاده از صفحه نمایش بزرگ دارند . بنابراین ، همه مطالب وب سایت خود را داخل فضای کوچکی قرارندهید . اگر تعداد زیادی از کاربران شما از دستگاههای تلفن همراه استفاده میکنند به کار بردن روشهای جداگانه برای سیستم عاملهای مختلف راه حل بسیار خوبی است .

4- توسعه وب سایت برروی مرورگرهای مختلف:

مرورگرها قرار است به همین روش وب پیج هایی را ارائه دهند. اما امکان آن را ندارند. بنابراین ، مطمئن شوید برای بررسی وب شما، در مرورگرهای مختلف همه چیز درست ظاهر میشود . بهترین کار این است که ما قبل از اینکه کاربران شاکی شوند شروع به اشکال گیری کار بکنیم .

3- ایرادهای وب سایت خود را بررسی کنید :

همانگونه که هر ادیتور با تجربه نیز به شما خواهد گفت ، قسمت بزرگی از کار را میتوان با یک خطای ساده و جزیی لکه دار کرد ، وب مسترها باید به طور مداوم وب سایت خود را برای رفع خطا ها و غلط های املایی ، لینک هایی که از بین رفته و عکسهایی که به درستی لود نمیشوند بررسی کند.و تمامی آنها را به شرکت طراحی سایت در کرج اعلام کنید.

2- رمز خود را بنویسید:

در صورت استفاده از قالب ها و اسکریپ های از پیش نوشته شده برای همه چیز شما سر نخ کمتری خواهید داشت. مواقعی نیز پیش می آید که  بعضی چیز ها دچار خطا میشوند و یا اصلاً کار نمیکنند. زمانی که شما صفحات خود را رمز گذاری میکنید. باید کنترل کاملی روی چگونگی ظاهر و عملکرد آنها داشته باشید.

1-از محتوای وب سایت غافل نشوید :

حتی اگر سایت شما دارای طراحی زیبایی باشد. شما فقط پوسته خالی را میبینید که محتوایی ندارد. یک وب سایت قوی هر دو گزینه طراحی خوب و محتوای مناسب را داراست .

بنابراین ، مطمئن شوید که تمام صفحات شما منحصر به فرد است. و این محتوای مبتکرانه شماست که بازدید های با ارزشی را به همراه خواهد داشت .

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 3 میانگین: 5]