چگونه با بازاریابی مقاله به نتایج بزرگ دست یابیم!

خانه / آموزشی / چگونه با بازاریابی مقاله به نتایج بزرگ دست یابیم!

چگونه با بازاریابی مقاله به نتایج بزرگ دست یابیم!

بازاریابی مقالات

بازاریابی مقالات ، همیشه به این موضوع فکر می کردم که چطور می توان بخش عظیمی از ترافیک طراحی سایت را به صورت رایگان ایجاد کرد؟! بله! بازاریابی مقاله پاسخ سوال من بود.

و بازاریابی مقاله چیست؟

بازاریابی مقاله هنر نوشتن و نشر آن در دایرکتوری مقالات و وبلاگ ها می باشد. دو هدف اصلی از بازاریابی مقاله:

  • بدست آوردن اعتبار بیشتر از طریق بک لینک ها با رتبه بالای لیست برای طراحی سایت در کرج شما و یا صفحه های وابسته به آن
  • ایجاد ترافیک برای وب سایت تان ویا صفحه های وابسته به آن

چگونه یک مقاله خوب بنویسیم؟

برای شروع، قانون اول نوشتن ارزش دادن به خوانندگان مقاله می باشد. ارزش به خواننده از طریق توضیح موضوع ( درست مانند این مقاله) انجام شده و یا به روش حل مشکل خوانندگان بالقوه صورت می پذیرد. ارزش به خواننده بسیار مهم می باشد. زیرا تلاش شما برای جذب افراد به طراحی سایت در کرج تان و دیگر صفحه های وابسته به آن است. شانس شما برای بازدید افراد و کلیک بر روی مقاله شما چقدراست؟ اگر مقاله خوبی ننویسید چگونه خواهد بود؟ در واقع احتمالاً هیچ شانسی نخواهید داشت.

قاعده دوم برای داشتن بیشترین تاثیر هنگام نوشتن مقاله این است که مقاله حتماً حاوی byline و یا نام وامضاء شخص بوده تا طبیعی تر به نظر برسد. بسیاری از افراد از این قاعده اطلاعی نداشته و از آن دور هستند. با این وجود چه کاری می توان انجام داد؟ می توان به جای نوشتن اسم و امضاء نویسنده، لینک اصلی مقاله را قرار دهید. ( 99٪ از افراد به این صورت عمل میکنند)

وبلاگ

کریس گاستفسون متخصص در زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد از وبلاگ او دیدن فرمایید.

شما می توانید از جمله هایی شبیه این جملات استفاده نمایید. “همانطور که مشاهده می نمایید موضوع “…” یک بار به صورت ساده به زبان انگلیسی توضیح داده شده که درک آن سخت نبوده است.” ویا ” برای اطلاعات بیشتر می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید”

وقتی مانند قاعده دوم برای مقاله خود امضاء می گذارید. میزان کلیک بر روی مقاله شما از 5٪ به بالای 20٪ خواهد رسید. بله! تفاوت زیادی است.

نتیجه پیروی ازاین دو قانون طلائی، قرار گرفتن شما در بالای لیست 99 درصدی از افرادی است که از استراتژی بازاریابی مقاله استفاده می نمایند.

نکته بعدی این است که بدانید چگونه مقالهء خود را توزیع کنید. برای انجام این کار دو گزینه دارید:

1- مقاله خود را به صورت مستقیم به تمامی دایرکتوری های برتر مقاله پست کنید.
2- صرف هزینه جهت ارسال مقاله شما توسط ” سرویسهای ارائه مقاله ”

گزینه اول نیاز به صرف زمان داشته و روشی قدیمی تر می باشد. گزینه دوم برای شما مقداری هزینه داشته اما ارزش آن برای استفاده طولانی مدت مناسب می باشد.

پیدا کردن ” سرویسهای ارائه مقاله ” به سادگی جستجوی اصطلاحی در گوگل می باشد. در این صورت نتایج فراوانی دریافت خواهید کرد و تنها کاری که باید انجام دهید. انتخاب یکی از آنها می باشد و مطمئن شوید که تمامی مراحل را به درستی انجام داده اید.

در پایان، امیدوارم از این مقاله لذت برده و مطالبی فرا گرفته باشید که منجر به موفقیت شما در امر بازاریابی مقاله شود.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 7 میانگین: 5]