چرا در طراحی سایت مسیر بندی سایت مهم است؟

خانه / آموزشی / مبانی طراحی وب سایت / چرا در طراحی سایت مسیر بندی سایت مهم است؟

چرا در طراحی سایت مسیر بندی سایت مهم است؟

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در مبانی طراحی وب سایت

مسیر بندی سایت

مسیر بندی سایت ، خوانندگان وب سایت معمولا کم طاقت هستند. و اگر یافتن سایتی برایشان مشکل باشد به سادگی آن را رها می کنند. (مسیر بندی سایت) جستجوی سایت ها به این دلیل سخت است. که لینک های آن مشخص نبوده و زمانی که از آن خارج می شوند دیگر امکان بازگشت ندارند. مسیربندی وبسایت ها یکی از مسائل کلیدی برای انتخاب یک سایت خوب است.

در طراحی سایت باید مسیربندی سایت ها را به نحوی ایجاد کرد. برای بیشتر افراد آسان و قابل فهم باشد. اگرچه همیشه جایی برای خلاقیت وجود دارد. اما در این مورد سایت ها ترجیح می دهند نوعی مسیربندی مشابه داشته باشند.

مسیربندی سایت مناسب شمار صفحات نمایش داده شده در صفحه ی باز هر بازدید کننده افزایش می دهد. همین امر باعث افزایش ثبت نام در سایت شما شده، تعداد نفرات عضو در سایت شما را بالاتر برده و سایت شما را تبدیل به یک سایت موفق می کند.

تقریبا در هر وب سایتی مسیر راهنما بخش مهمی از طراحی آن است. این کمک ناوبرهای کوچک نه تنها به افرادی که در سایت هستند. بلکه به گوگل در اینکه سایت چگونه ساختار یافته نیز کمک می کند.

به همین خاطر حساسیت زیادی برای افزودن این مسیریاب مفید وجود دارد. همینطور مسیر راهنما یکی از سیگنال های رتبه بندی سایت محسوب می شود. هر دو ادعا دارند که بردکرامب ممکن است یک فاکتور رتبه دهی باشد. بیایید خودمان نگاهی به نحوه کارکرد آن بندازیم.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 4 میانگین: 5]