نکات کلیدی تبلیغات گوگلی،بخش سوم

خانه / آموزشی / نکات کلیدی تبلیغات گوگلی،بخش سوم

نکات کلیدی تبلیغات گوگلی،بخش سوم

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی, بهینه سازی سایت

نکات کلیدی تبلیغات گوگلی، بخش سوم

نکات کلیدی تبلیغات گوگلی ،تبلیغات گوگلی یکی از بهترین ابزارهای تبلیغ در اینترنت می باشد. اما تنها در صورتی که روش پیاده سازی و استفاده درست از تبلیغات گوگل را بدانید؛ در این صورت به حداکثر پتانسیل خود خواهید رسید. پس برای اطمینان از بدست آوردن بهترین نتایج ممکنه از تبلیغات گوگلی، دقیقاً چه کاری باید انجام دهید؟

این راهنما را جهت کمک به شما برای بدست آوردن امتیاز بیشتر (CTR) و Conversion rate بهتر، جمع آوری کرده ایم.

1- اجتناب از ” کلیک کنندگان اتفاقی”

از آنجایی که هر کلیک می تواند برابر با درآمد و سود باشد. بسیار مهم است که آمار آنها را داشته باشیم. به این منظور کافی است به “ترافیک اتفاقی” طراحی سایت خود توجه نکرده و در عوض به مشتریان مناسب خود توجه نموده و آنها را تشویق نمایید. برای این کار در تبلیغات خود از متنهایی استفاده نمایید که از کلیک کردن اتفاقی افراد جلوگیری می نماید و همزمان مشوق مشتریان بالقوهء خود باشید.

به طور مثال اگر شما در آگهی های خود قیمت محصولات و یا خدمات خود را درج نمایید. در نگاه اول این افراد ممکن است فکر کنند که قیمت این کالا یا خدمات مناسب حالشان نبوده و گران می باشد. در نتیجه اصلاً زحمت کلیک کردن به خودشان نمی دهند. از سوی دیگر مشتریان جدی، بسیار مشتاق به کلیک بر روی آگهی هایی هستند که تمامی اطلاعات مربوطه را به نمایش گذاشته اند.

2- در تبلیغات مبتنی بر محتوا جانب احتیاط را رعایت نمایید.

برخی افراد کیفیت ترافیکی که به طور مستقیم از موتور جستجوی گوگل ارسال می شود را در می یابند. و احتمال تبدیل شدن جستجو کنندگان به خریدار به مراتب بیشتر از ترافیکی است که از طرف تبلیغات (آگهی های متنی) می باشد. به خصوص در مراحل اولیهء تبلیغات گوگلی، چیزیست که همیشه به دنبالش بوده اید.

توصیه های ما در مورد content network کارساز نبوده و استفاده نمی شود. مگراینکه خود شما بدانید که چه کاری انجام می دهید.

3- www را حذف نمایید

درست است! مطمئن شوید در ابتدای نمایش URL خود، www را حذف نموده اید. این کار به شما فضای بیشتری برای واژه های مهم و کلمات کلیدی می دهد.

مثال:

www.storefront.com/trial.asp بد
Storefront.com/freetrial خوب

4- درک گسترهء تطابقی گوگل

گسترهء تطبیق چیست؟ اگر دارای کلمات کلیدی و یا عبارات کلیدی کلی و عمومی- مانند ” کفش تنیس” – در لیست خود دارید. تبلیغات و آگهی های وب سایت شما هنگام جستجوی “کفش” و “تنیس” نیز ظاهر می شود. احتمالاً در شرایط دیگر نیز همین گونه خواهد بود.

گوگل اغلب هنگامی که افراد در جستجوی موضوعات مشابه و مرتبط با کلمات کلیدی مورد نظر و یا سوالاتی که در آن کلمات عمومی تری استفاده شده هستند. تبلیغات وب شما را نشان می دهد. همچنین علاوه بر این، آگهی طراحی سایت در کرج شما ممکن است. در جستجو های کاملاً بی ربط نیز نشان داده شود. که ممکن است از آن کلیک دریافت نموده که البته مقدار آن زیاد نمی باشد.

مقدار خیلی کم CTR (رتبه بندی بر اساس کلیک) معمولاً شاخصی است. که نشان می دهد آگهی های شما در جستجو های کاملاً بی ربط، که آن افراد علاقمند به موضوع وب سایت شما نیستند نیز نشان داده می شود. هنوز هم ممکن است کلمه کلیدی مناسبی به شما پیشنهاد شود. اما به خاطر داشته باشید که کلمه کلیدی “مناسب” اختیار کنید!

5- بر روی بهترین کلمه کلیدی خود تمرکز نمایید

این مسئله به خصوص در هنگامی که شما بودجهء کم و محدودی دارید.  بسیار کارساز می باشد. معمولاً به معنای حذف و یا کاهش کلمات کلی تری مانند ” استریو” یا ” سیستم صدا” به نفع کلمات خاص تر که مرتبط با طراحی سایت کرج شماست می باشد. این کلمات مشخص تر و خاص اغلب باعث بهتر شدن فروش می شود. به عنوان مثال از کلمات کلیدی خاص و مشخص شبیه ” سونیxc2000″ که با شرایط بهتر و وسیع تری جستجو می شود.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 4 میانگین: 5]