نکاتی که باید در سئو رعایت شود – بخش دوم

خانه / آموزشی / نکاتی که باید در سئو رعایت شود – بخش دوم

نکاتی که باید در سئو رعایت شود – بخش دوم

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

نکات سئو در سایت

نکات سئو در سایت ، در قسمت قبل به معرفی 5 نکته از مواردی که باید در سئو رعایت شود، ارائه شد. در این مقاله سعی داریم سایر نکات را بررسی نماییم. پس با ما همراه باشید. دیگر نکاتی که باید در سئو رعایت شود:

6- بودجه

بخش مهمی از فرآیند بهینه سازی وب سایت به بودجه شما مربوط می باشد. شرکت و یا فرد ارائه دهنده خدمات سئو باید به صراحت، هزینه های مربوط به بهینه سازی وب سایت را به شما اطلاع دهد.

هرگز به کسانی که به شما وعده رتبه اول در نتایج موتورهای جستجو را می دهند اعتماد نکنید. هدف آن است که بتوانید با استفاده از بهینه سازی به بهترین رتبه در نوع بازار خود دست یابید. هیچ شخصی نمی تواند به شما قول دهد. که به سرعت، رتبه 1 را از آن شما کند. این امر می تواند به حقیقت بپیوندد اما حداقل حدود 6 ماه طول می کشد. تا نام برند و طراحی سایت کرج شما در لیست بلند بالای نتایج به نمایش در بیاید.

7- رنکینگ

اگر شرکتی که فعالیت بهینه سازی وب سایت شما را بر عهده دارد واقعاً خوب عمل می کند. باید صفحه طراحی سایت خودشان در نتایج بالای بهینه سازی های جستجو وجود داشته باشد. به عنوان مثال آخرین کار هایی که در زمینه بهینه سازی انجام داده اند را مرور کنید. تا مطمئن شوید که آیا توانایی آن را دارند که رتبه های بالای رنکینگ را از آن شما کنند یا خیر.

8- نظرات مشتریان

یک شرکت بهینه سازی باید قادر باشد تا لیستی از مشتریان راضی و ناراضی را به شما بدهد تا بتوانید وضعیت خود را در بازار بسنجید. از آنها منابعی را تقاضا کنید تا بتوانید با استفاده از آن، شخصاً با مشتریان تان در رابطه باشید و از آنها در رابطه با خدمات و محصولات قدیم و جدید سؤال بپرسید که آیا راضی بوده اند یا خیر و نظرات آن ها را در بهبود و گسترش بازاریابی خود، لحاظ کنید.

9- احترام متقابل

هر شرکتی که شما با آن کار می کنید، باید همان طور که با مشتریان و شرکت های بزرگ و معروف رفتار می کند، با شما هم رفتار کند و شما را با آن ها در یک اولویت قرار دهد. یک شرکت هرگز نباید شما را برای بستن قرارداد با یک شرکت بزرگتر و به خاطر هزینه بیشتر، کنار بزند. یک شرکت سئو باید برای کمک به بهینه سازی طراحی سایت در کرج شما علاقه داشته باشد و به شما کمک کند، حتی قبل از مراحل عقد قرارداد. پس از انتخاب شرکت مناسب، غافل نشوید.

10- لینک سازی داخلی در سئو

به لینکی که در یک صفحه است لینک داخلی گفته می شود که به صفحه ای دیگر از همان سایت داده شده است. لینک سازی داخلی از اهمیت زیادی برای حرکت خزنده های موتور جستجو در صفحات طراحی سایت در کرج برخوردار می باشد و مسیر خزنده ها را تعیین می نماید. همچنین برای بالا بردن بازدید از صفحات سایتتان هم تاثیر بسزایی دارد. در انکر تکست از کلمات کلیدی مرتبط با آن صفحه ای که قرار است به آن لینک دهید مورد استفادع قرار دهید.

اگر حیطه کاری شما طراحی سایت در کرج می باشد برای ارجاع به صفحه خدماتتان، به جای عبارت “اینجا کلیک کنید” ، جمله “ما طیف گسترده ای از خدمات طراحی وب را به شما ارائه می دهیم” را نوشته و بعد خدمات طراحی وب را به صفحه مربوطه که خدمات را در آن شرح داده اید لینک نمایید. این کار سبب میگردد خزنده ها صفحه ای که لینک شده را با آن کلمه کلیدی بیشتر بشناسند و کلمه کلیدی برای آن صفحه تقویت گردد.تمامی موارد بالا نکاتی بود برای این که بتوانید شرکت ارائه دهنده خدمات سئو را به شکل مناسب تر و بهتر پیدا کرده و با آنها همکاری خود را آغاز کنید 

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 5]