میزان چگالی ایده آل کلمات کلیدی به منظور سئوی وب سایت چه مقدار می باشد؟

خانه / آموزشی / میزان چگالی ایده آل کلمات کلیدی به منظور سئوی وب سایت چه مقدار می باشد؟

میزان چگالی ایده آل کلمات کلیدی به منظور سئوی وب سایت چه مقدار می باشد؟

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی, بهینه سازی سایت

سئوی وب سایت

سئوی وب سایت ، هر شخصی برای حضور واقعی در اینترنت می خواهد. به حداکثر قابلیت خود در دیده شدن در نتیجهء موتورهای جستجو یاSERPS دسترسی پیدا کند. همانطور که می دانید اینترنت در طول این چند سال اخیر بسیار گسترش یافته. بنابراین موتورهای جستجوی اصلی به منظور کار با الگوریتم ها اقدام به جذب مغزهای درخشان و پر قدرت برای آزمایشگاه های خود کرده است.

امروزه این قسمت از کد های ترکیبی کامپیوتر در واقع پیچیده می باشد. هر کسی که در موتورهای جستجو اقدام به جستجوی یک عبارت بسیار مبهم کند. در کمتر از یک چشم به هم زدن با کوهی از نتایج مواجه می شود. همه ما دوست داریم دقیقاً بدانیم برنامه نویسی این الگوریتم ها به چه صورت می باشد! که البته قسمت اعظم آن کاملاً مخفی است و محافظت می شود. این صنعت برای حمایت از مفهوم بهینه سازی موتور جستجو (سئو) گسترش یافته است.

در حال حاضر برای آنچه که صفحات طراحی سایت ها برای افزایش رتبه در موتورهای جستجو نیاز دارند. ایدهء خیلی خوب و عاقلانه ای داریم.

کلمات کلیدی Keywords

کلمات کلیدی یا “Keywords”، کلماتی هستند که در متن یک صفحه وب بیشتر از بقیه کلمات استفاده شده‌اند و به موضوعات اصلی صفحه در طراحی سایت مربوط می‌شوند. واژه‌های کلیدی در بهینه‌سازی موتورهای جستجو، یکی از عوامل مهم برای رتبه بندی صفحات وب و جذب ترافیک هستند.

استفاده از کلمات کلیدی مناسب و به درستی، می‌تواند بهبود قابل توجهی در سئو سایت شما به همراه داشته باشد. برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب، باید به موارد زیر توجه کنید:

  • کلمات کلیدی باید با موضوع اصلی صفحه مرتبط باشند و به کاربران کمک کنند تا مطلب مورد نظرشان را پیدا کنند.
  • برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب، باید به حجم جستجوی آن کلمه کلیدی در موتورهای جستجو توجه کنید. انتخاب کلمات کلیدی با حجم بالا اما رقابت کم، به شما کمک می‌کند تا رتبه بندی بهتری در موتورهای جستجو داشته باشید.
  • برای انتخاب کلمات کلیدی، باید به رقبای خود توجه کنید و کلمات کلیدی را انتخاب کنید که رقابت کمتری دارند.
  • بهترین روش برای بهبود سئو سایت، ارائه محتوای با کیفیت است. بنابراین، باید مطمئن شوید که کلمات کلیدی را به درستی در متن صفحه وب و در عنوان، توضیحات و تگ‌های هدر استفاده کرده‌اید.
  • برای بهبود سئو سایت، باید از تنوع کلمات کلیدی استفاده کرده و نه تنها به یک کلمه کلیدی متمرکز شوید.

بهینه سازی به دو گروه جداگانه تقسیم می شود: آنلاین و آفلاین.

به نظر می رسد عناصر آفلاین در بهینه سازی بسیار مهم می باشد. مخصوصاً در ساخت و ایجاد بک لینک های مناسب برای وب سایت، و برای گرفتن رای اعتماد از دیگر وب سایت ها برای وب سایت شما دارای اهمیت می باشد. سالها پیش در بهینه سازی وب سایت با هدف سئو، به معنای استفاده از “چاشنی” کلمات کلیدی مناسب در محتوای صفحات وب سایت که توجه کمتری به کیفیت محتوا می شده.

در آن روزهای اولیه، شاید ممکن باشد. موقعیت وب سایت شما در نتایج موتورهای جستجو با استفادهء قاطع از کلمات کلیدی انتخابی افزایش یابد. در آن هنگام کمیت ممکن است بهتر از کیفیت باشد. اما دیگر به این صورت نمی باشد. امروزه همانطور که ساختار ربات های موتور های جستجو بسیار پیچیده شده اند. ما نیاز به دقت و ملاحظه بیشتری در طراحی و ساخت صفحات وب سایت خود داریم.

اما مهمتر و بالاتر از هر چیزی، باید در مورد انتخاب کلمه کلیدی مناسب که با هدف و نیت اصلی وب سایت یکی باشد. پژوهش وبررسی انجام دهید. بسیار مهم است که وب سایت شما با کلمات کلیدی معین و حمایتی، بارگذاری شود. که البته گاهی اوقات نیز با اسم کلمات کلیدی ثانویه شناخته شده است. و برای بالا بردن میزان اعتبار وب سایت ضروری می باشد.

موتورهای جستجو در وب سایت ها

موتورهای جستجو در وب سایت ها به عنوان اعتبار مطالب و محتوای اصلی، به دنبال حضور چنین کلمات کلیدی دیگری می باشند. نظرات و اعتقادات مختلفی در این زمینه تراکم ایده آل کلمات کلیدی با هدف سئو وجود دارد. که بسیاری از انها با یکدیگر متناقضند. برخی از کارشناسان پنداشته اند. که شما می توانید محتوای صفحهء وب سایت خود را با چگالی 8٪ کلمات کلیدی ایجاد نمایید. این بدان معنی است که کلمه کلیدی و یا عبارت کلیدی باید 8 بار در هر 100 کلمه در مطالب وب سایت تکرار شود.

باید به خاطر داشته باشید که مطالب وب سایت شما باید خوانا و واضح باشد. و اگر برای شما واضح و آشکار است. هنگامی که محتوای وب سایت را می خوانند که کلمات کلیدی آن زیاد به کار برده شده است. به احتمال زیاد امتیاز از طراحی سایت در کرج شما کسر خواهد شد. 1تا 2٪ به نظر معقول تر می رسدو به احتمال زیاد به هدفتان نزدیکتر می باشد.

بهترین کلمه کلیدی

ابزارهای مختلف زیادی وجود دارد. که برای پیدا کردن بهترین کلمه کلیدی برای رسیدن به هدف طراحی سایت در کرج شما کمک می کند. تا به وسیله این کلمات کلیدی در موتورهای جستجو در بالای لیست قرار بگیرد. شاید شناخته شده ترین ابزار رایگان جهت این کار، خود گوگل باشد. هنگامی که شما شروع به انجام روند بررسی و بهینه سازی می کنید. یکی از توصیه های اساسی در انجام پژوهش کلمات کلیدی که باید به خاطر داشته باشید. این است که تقریباً همیشه باید هدف شما بر روی ” کلمات کلیدی طولانی” متمرکز باشد. و یا از یک نسخهء توصیفی استفاده نمایید که به طور خاص باعث برجسته تر شدن اهداف شما در وب سایت می شود.

ممکن است این کار در رتبه بندی برای شما سخت به نظر برسد. البته در صورتی که به طور مثال کلمه کلیدی انتخابی شما “سگ” باشد. که بهتر است برای بهینه سازی طراحی سایت کرج به جای کلمه کلیدی “سگ” از ” آموزش سگ شکاری طلایی رنگ دورگه” استفاده نمایید!

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 5]