عکسهای وب سایت خود را در موتورهای جستجو بهینه سازی نمایید

خانه / آموزشی / عکسهای وب سایت خود را در موتورهای جستجو بهینه سازی نمایید

عکسهای وب سایت خود را در موتورهای جستجو بهینه سازی نمایید

عکسهای وب سایت

عکسهای وب سایت ، شروع و ایجاد راهکارهای رقابتی در هر کسب و کاری به صورت آنلاین ویا آفلاین ضروری می باشد. اگر کسب و کار شما به صورت یک سازمان می باشد، برای ایجاد رقابت ابتدا نیاز به شناخت سازمان خود را دارید. به ویژه اگر کسب و کار شما محصول وکالا نداشته و تولیدی نمی باشد.

شما به راحتی قادر به تشخیص این مزیت ها در اینترنت هستید. زیرا کسب و کار در اینترنت بر اساس اصول و مبانی کار بنا شده است. برخی از شرکتها منافع خود را از تبلیغات هدفمند در طراحی سایت های پرترافیک دریافت و دیگر شرکتها از طریق بازاریابی در شبکه های اجتماعی بدست می آورند.

اما یک راه نسبتاً آسان برای داشتن ترافیک بر روی وب سایت تان و البته بدون نیاز به تلاش ، بهینه سازی عکسهای وب سایت تان برای موتورهای جستجو می باشد. به تصاویر وب سایت خود به عنوان یک صفحهء وب بسیار کوچک در درون ساختار طراحی سایت در کرج خود نگاه کنید. برای رسیدن به بهترین نتیجه توصیه می شود از برچسب های توصیفی برای تصاویر، متون کمکی و ساختار URL استفاده نمایید.

جستجوی عکسهای مناسب

وبلاگ نویسان موفق،نویسندگان و صاحبان طراحی سایت در کرج ها، ارزش استفاده از عکسهای مناسب برای محتوای متن خود را به خوبی می دانند. عکسها ابعاد دیگری به متون و مقالات میدهند و خوانندگان بیشتر از صفحهء وب راضی خواهند بود.

با این حال، بسیاری از عکسهایی که برای اهداف بهینه سازی در موتورهای جستجو استفاده می شوند، مفید نخواهند بود. در واقع راه خوبی برای استفاده از بک لینک ها و ترقیب بازدید کنندگان می باشد. نیازی نیست حتماً عکس هایی که آپ لود میکنید توسط خودتان گرفته شده باشد. عکسهای زیادی در سایت های رایگان مانند flicker-I stock photo قابل دسترسی و استفاده می باشد.( البته اطمینان پیدا کنید که هیچ گونه حق کپی رایتی را نقض نکرده اید).

استفاده مناسب از کلمات کلیدی

کلید واژه ها بخش جدائی ناپذیری از هرگونه تلاش در موتورهای جستجوی بهینه سازی شده می باشند. در واقع به منظور بهینه سازی تمامی انواع موارد دیجیتالی اعم از ویدئو تا postcasts … به کار می رود. در صورت استفاده از کلمات کلیدی برای عکسها، تاًثیر به سزایی در وب سایت شما خواهد داشت. حتماً تصاویر وب سایت خود را تغییر نام داده زیرا نام “12345RR.JPG” در بهینه سازی عکسهای طراحی سایت کرج شما کمکی نخواهد کرد. این مرحله بسیار ساده قدم بزرگی در جهت بهتر شدن رتبه بندی وب سایت شما خواهد داشت.

استفاده از متون توصیفی

استفاده از برچسب های توصیفی، اسم فایل ها و متون تبدیلی برای تصاویر بسیار مهم است. زیرا موتورهای جستجو نمی توانند از متون اطراف تصاویر به عنوان مرجع استفاده نمایند.

از این ویژگی با اضافه کردن کلمات کلیدی در متون توصیفی، alt text و دیگر برچسب های وابسته به عکسها استفاده نمایید. به خاطر داشته باشید یکی از مهمترین عناصر تاًثیرگذار در جهت بهینه سازی تصاویر، anchor text بوده، بنابراین از مزایای آن استفاده نمایید.

همانطور که می بینید بهینه سازی عکسها، یک راهکار مستقیم است. که دهها برابر تلاش شما در جهت بهینه سازی سایت تان مفید خواهد بود. با پیروی از دستورالعمل فوق به زودی ترافیک زیادی که از جهت جستجوی تصاویر ایجاد میشود را خواهید دید.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 9 میانگین: 5]