طراحی سایت فروشگاه ، فروشگاه اینترنتی

خانه / آموزشی / طراحی سایت فروشگاه ، فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه ، فروشگاه اینترنتی

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی امروزه یکی از ابزارهای مهم شرکت ها جهت فروش محصولات و کالاهای خود می باشد. با افزایش چشمگیر کاربران اینترنت و بستر سازی مناسب بانک امکان راه اندازی فروشگاه اینترنتی بسیار بیشتر شده و مورد استقبال کاربران اینترنتی نیز قرار گرفته است.

در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی از چند نکته اساسی غافل نگردید دسترسی ساده به محصول ، اطلاعات و توضیحات مناسب محصول ، امکان درج نظرات کاربران و تمدید سیاست ها فروش ، ارسال و هزینه پستی می باشد.

اکثر نیازها در فروشگاه های اینترنتی مشابه یکدیگر بوده و با توجه به نوع محصول و تنوع ابعادی و حجمی آن در روش های ارسال ، نحوه محاسبه هزینه پستی ، نیاز داشتن به اتصال به برنامه انبار و… مواردی هستند که نیازهای سایت های فروشگاهی را متفاوت می نماید.

در وب سایت های فروشگاهی می توان سایت فروشگاه اینترنتی را با حداقل نیازها راه اندازی کرد و به مرور زمان سایر نیاز وب سایت فروشگاهی را اضافه نمود. از جمله امکاناتی که می توان به سایت های فروشگاهی اینترنتی در آینده اضافه کرد بخش هایی همچون : نظر روی محصول، فروش ویژه ، امتیاز به محصول ، خرید اعتباری ، رسم نمودارهای گرافیکی قیمت ، محاسبه هزینه پستی با توجه به ابعاد و وزن ، نقد فنی ، امتیاز به کاربر ، استفاده از امتیازها در خرید ها ، انواع تخفیف های اینترنتی و…

سایت های فروشگاهی در عین سادگی شکیل بودن زیبایی باید کارایی مناسب را متناسب با کالای عرضه شده داشته باشد که کاربران جذابیت لازم را برای خرید اینترنتی داشته باشند. در سایت فروشگاه های اینترنتی باید علاوه بر امکان معرفی و فروش محصولات ، سایر امکانات جهت جذب کاربر نیز در نظر گرفته شود.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]