ساخت سایت – ایجاد وب سایت های پاسخگوی مستقیم روشی بسیار ساده برای بالا بردن سود

خانه / آموزشی / ساخت سایت – ایجاد وب سایت های پاسخگوی مستقیم روشی بسیار ساده برای بالا بردن سود

ساخت سایت – ایجاد وب سایت های پاسخگوی مستقیم روشی بسیار ساده برای بالا بردن سود

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

ایجاد وب سایتها

ایجاد وب سایتها ، در حالی که ساخت سایت های هدفمند در زمینهء بازاریابی آنلاین بسیار متداول است و انجام می شود. با این حال برای بسیاری از افراد هنوز ناشناخته می باشد.

مایه تاًسف است. چرا که این بدان معنی می باشد که تعداد زیادی از صاحبان وب سایت ها از مزایای افزایش فروش و سود حاصل از آن محروم هستند. زیرا که واقعیت این است که وب سایت های پاسخگوی مستقیم پول ایجاد می کنند.

دلیل سودآور بودن این نوع وب سایت ها هم بسیار ساده است. زیرا که ساخت سایت های direct response یا “پاسخگوی مستقیم” برای صاحبان وب سایت سودآور. ایجاد وب سایتها

قابل اندازه گیری و بسیار قابل کنترل تر از به اصطلاح وب سایت های تصویری دیگر می باشد. (شما می توانید نتایج بدست آمده از وب سایت را به دقت بررسی و اندازه گیری کنید. و دقیقاً بعد از آن می دانید که کجا باید بیشتر فعالیت کنید و یا کجا کمتر.)

پس اجازه دهید 3 روش مهم و بسیار قوی، آزمایش و اثبات شده در مورد ساخت سایت های بسیار سودآور را با شما در میان بگذارم: 

  • هر صفحه از وب سایت باید فقط و فقط دارای یک هدف اصلی باشد. بر طبق قانون کپی رایت سال 1937 بازاریابی (رابرت کالیر)، به دلیل وجود بیش از یک مورد و ایجاد فضای تردید و غیر شفاف، بیش از یک چیز در یک زمان واحد نمی توانید به فروش برسانید. این اصل به زبان امروزی بدین صورت تعبیر می شود: هر یک از صفحات وب سایت شما باید یک و فقط یک عمل را برای بازدیدکنندگان انجام دهد. همه چیز در صفحات و همچنین تمامی موارد فعال ایجاد ترافیک وب در نهایت با یکدیگر همکاری و یک هدف را دنبال می کنند.
  • هر صفحه از وب سایت باید دارای call to action یا فراخوانی برای اقدام باشد. طبیعتاً این مورد به نکتهء اول نیز بستگی دارد، در واقع به معنی این است که باید به بازدیدکنندگان خود دقیقاً بگویید که چه کاری باید انجام دهند. و چرا باید آن را انجام دهند. (چرا باید همین الان آن را انجام دهند) یا چه اتفاقی خواهد افتاد. اگر این کار را انجام نداده و اگر آنچه باید انجام شود. چه اتفاقی خواهد افتاد.با این روش شما از آنها درخواست می کنید. که چیزی از شما بخرند و یا در وب سایت شما عضو شده و یا برای دریافت خبرنامه و قرار گرفتن در لیست ایمیل، مشخصات خود را پر کنند. و یا بر روی دیگر صفحات کلیک کرده و از طریق دریافت اطلاعات تماس با شما تماس بگیرند. بسیار ساده و بدون ابهام و با استفاده از یک زبان شیوا و روان این مراحل را انجام دهید. تا خوانندگان وب سایت شما گیج نشده و در هر مرحله از آن به اشتباه نیافتد. به خاطر داشته باشید که به اندازهء کافی تنبل هستند! پس کار را برای آنها سخت نکرده و آنها را به اشتباه نیاندازید.

آدرس ایمیل

  • بر روی جمع آوری آدرس ایمیل بازدیدکنندگان بیشتر تمرکز و فعالیت کنید. هنگامی که دلیل حضور شما در کسب و کار اینترنتی ایجاد سود بیشتر است. پس قاعدتاً باید فروش خود را بالاتر ببرید. در صورتی که تمرکز کامل خود را فقط بر روی این مسئله نگذارید. که شما فقط یک فروشگاه آنلاین هستید. در این صورت به نتایج به مراتب بهتری در کسب و کار اینترنتی خود خواهید رسید. در واقع باید تمرکز بیشتری بر روی این موضوع بگذارید که بازدیدکننده ایجاد، جذب و هدایت کنید. که مفهوم اصلی و نتیجهء آن افزایش conversion rate در وب سایت شما است. که در واقع تبدیل بازدیدکننده به خریدار هدفمند می باشد.100٪ از تجربیات من نشان دهندهء این است. باید انرژی خود را بر روی جذب بازدیدکننده قرار دهید. و لیستی از ایمیل های آنها را تهیه کرده و با آنها در ارتباط باشید تا ارزش خود و کسب و کار اینترنتی خود را به آنها ثابت نمایید.با وجود مزایای زیاد در این رویکرد، تعداد بسیار کمی از صاحبان وب سایت در انجام آن شجاعت به خرج داده اند. زیرا که آنها فکر می کنند با استفاده از این روش در تمام مدت برای فروش کالا و یا خدماتشان باید به مشتری و یا بازدیدکننده فشار آورده و آنها را مجبور به خربد کنند. اما باور داشته باشید در صورتی که شجاعت به خرج دهید و از این روش برای ساخت سایت های پاسخگوی مستقیم با هدف فروش استفاده کنید، از مزایای گستردهء آن بی نصیب نخواهید بود.
لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]