راهکارهای اصولی و موثر برای افزایش ترافیک وب سایت در هنگام ساخت سایت

خانه / آموزشی / راهکارهای اصولی و موثر برای افزایش ترافیک وب سایت در هنگام ساخت سایت

راهکارهای اصولی و موثر برای افزایش ترافیک وب سایت در هنگام ساخت سایت

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

افزایش ترافیک وب

راهکارهای اصولی و موثر برای افزایش ترافیک وب سایت در هنگام ساخت سایت چیست؟ چگونه میتوانیم در وب سایت خود ترافیک اصولی ایجاد کنیم؟ در این مقاله راه کارهای اصولی و موثر را برایتان شرح داده ایم با طراحی سایت در کرج همراه باشید .

افزایش ترافیک وب ، امروزه هر کسب و کار بزرگ و یا کوچکی، محلی و یا مجازی نیاز به طراحی سایت دارد. همهء شما می دانید که نیازمند یک وب سایت با ظاهر مناسب و محتوای بدون اشتباهات املایی و دستوری هستید.

البته ممکن است ندانید که به منظور ایجاد اعتبار و ایجاد ارتباط میان مشتریان بالقوه و مشتریان فعلی تان و افزایش ترافیک وب سایت و بهبود فروش تان باید مواردی که به شرح زیر است را در ساخت سایت تان رعایت نمایید:

– ساخت و طراحی سایت حرفه ای

گزینه های شما، استخدام یک طراح وب سایت است. که اقدام به طراحی و ساخت طراحی سایت در کرج سفارشی مخصوص شما را انجام داده و یا انتخاب یک قالب سایت و تم آماده می باشد.

بعضی از قالب های سایت آماده رایگان است در حالی که بعضی از آنها نیز با هزینهء کم قابل خرید هستند.

– حرکت و جهت یابی آسان در وب

این امر بسیار طبیعی است که جهت یابی شما در وب سایت تان بیش از یک محل در وب تان باشد. شاید در سمت راست صفحه و یا در پایین صفحات وب شما باشد؛ اما مهم نیست که در کجای صفحه واقع شده است.

تمامی عناصر حرکتی و جهت یابی باید به طور یکسان از سردرگمی و از دست رفتن بازدیدکنندگان شما جلوگیری نماید.

– ارائه اطلاعات تماس قابل مشاهده

فقط جنایتکاران و کلاه برداران اطلاعات تماس خود را پنهان می کنند. اگر شما یک شرکت مجازی هستید، نیاز به ارائه آدرس نیست.

اما همیشه ارائه شماره تلفن و ایمیل ضروری می باشد. اگر بازدیدکنندگان شما نتوانند شما را پیدا کنند. نمی توانند معامله ای با شما انجام دهند.

– ارائه لیستی از محصولات و خدمات

صفحهء مشخص و مرتبی برای نمایش خدمات و محصولات در نظر بگیرید. اطلاعات کافی در مورد تمامی موارد ارائه کنید به طوری که خوانندگان به راحتی بتوانند برای خرید از شما تصمیم بگیرند. تا جایی که ممکن است از تصاویر در این صفحه استفاده کنید.

– اعلام ساعات کار

این موارد اطلاعات حیاتی و اساسی برای کسب و کارتان می باشد. این امر برای شرکت های مجازی و کسب و کارهای اینترنتی که در ساعات خاصی کار می کنند بسیار حیاتی می باشد.

– ارائه اطلاعات در مورد مدیریت و کارکنان

همیشه صفحه “تماس با ما” شامل بیوگرافی صاحبان کار و یا پرسنل کلیدی و اصلی می باشد. این امر کمک می کند تا مشتریان بالقوه با شرکت شما ارتباط ایجاد نمایند. در صورت امکان و تمایل می توانید از عکس اشخاص استفاده کنید.

– ارائه سابقه شرکت

حتی اگر شرکت شما تازه تاسیس و جدید باشد. حتماً این مورد را اعمال نمایید. اگر کسب و کار شما به درستی ثبت شده، می توانید جزئیات ثبت آن را در سابقه شرکت تان استفاده کنید.

اگر کسب و کار شما جدید است، در مورد انگیزه های خود و چگونگی کمک برنامه های وب سایت تان به مشتریانتان بگویید.

– ارائه لیستی از مشتریان فعلی و گذشته

این اطلاعات برای ایجاد اعتبار بسیار ضروری می باشد. اگر از مشتریان اولیه خود نشانی ندارید، می توانید کارهای کوچک و بدون سود برای کسب و کارهای کوچک انجام دهید و آنها را جزء لیست مشتریان خود در طراحی سایت در کرج تان قرار دهید.

اصلاً لازم نیست اطلاعات کامل در این مورد را روی وب سایت تان قرار دهید. زیرا ممکن است مشتریان بالقوه شما ادعا کنند که تمامی آن مطالب داستان پراکنی یا واقعیت است.

– سیاست بازگشت

ایجاد و برقراری ارتباط با مشتریان یک سیاست ضروری برای بازگشت مجدد مشتریان به سمت محصولات شما می باشد. اگر فقط اقدام به ارائه خدمات می کنید. ممکن است بخواهید برای مشتریان ناراضی خود در مورد بازپرداخت هزینه ها و یا درصدی از آن، بحث و تبادل نظر نمایند.

– سیاست های محرمانه یا privacy policy

این امر مورد نیاز بسیاری از سازمان های دولتی می باشد. و برای کسب و کارهای تجاری نیز بسیار مهم است که بدانند به چه صورتی اطلاعات بازدیدکننده را مدیریت و محافظت کرده و یا در چه صورتی آن اطلاعات را به اشتراک می گذارند.

– روشی برای دریافت اطلاعات بازدیدکننده

یک راه برای در تماس بودن با مشتریان خود انتخاب کنید. بنابراین شما می توانید در مورد شرایط فوق العاده آتی خود اطلاع رسانی و یا در مورد محصولات و خدمات جدید اطلاع رسانی انجام دهید. برخی افراد این کار را از طریق ارسال خبرنامه به طور منظم انجام می دهند.

– ارائه نقشه سایت

نقشه طراحی سایت کرج نه تنها برای بازدیدکننده بلکه برای موتورهای جستجو نیز با ارزش می باشد. اجازه ندهید که بازدیدکننده هنگام بازدید از آن احساس کند که با نقشهء گنج مواجه شده است.

پس نقشه سایت تان را به صورتی طراحی کنید که به راحتی قابل درک و راهنمایی برای افراد باشد. 

اگر تمامی موارد فوق و اطلاعات بالا را در وب سایت تان رعایت کنید. در این صورت از رقبای خود جلوتر خواهید بود. اما اگر می خواهید کمی بیشتر از بقیه پیشی بگیرید، اطلاعات زیر را در وب سایت خود اضافه نمایید:

– ارائه مواردی برای مطالعه

می توانید موارد و مشکلاتی که مشتریان شما داشته و اینکه چگونه شما آن را حل نموده اید را در وب سایت تان بیان کنید. این روش برای شرکت هایی که ارائه دهنده خدمات هستند. و یا کسانی که محصولاتی را به فروش می رسانند. بسیار کارآمد می باشد.

– ارائه نمونه کارها

اگر شما یک گرافیست، هنرمند و یا طراح وب سایت هستید. پس مجموعه ای از نمونه کارها در طراحی سایت در تهران شما ضروری می باشد. می توانید نمونه های زیادی از کارهای قبلی تان برای کمک به بازدیدکننده و درک آنچه شما قادر به انجام آن هستید را ارائه کنید.

– قابلیت جستجو در وب سایت

گوگل راه های ساده ای برای اضافه کردن کادر جستجو در وب سایت تان ارائه کرده است. این امر به ویژه در وب سایت هایی که دارای صفحات زیادی هستند. بسیار مفید خواهد بود. 

– ایجاد وبلاگ

اگر تمایل به نوشتن دارید و می توانید متعهد شوید که حداقل 2بار در هفته مطلب ارسال کنید. می توانید یک وبلاگ داشته باشید. ابتدا کمی پژوهش انجام دهید تا ببینید این امر برای مشتریان شما مفید واقع خواهد شد یا خیر! 

باید برای جلب توجه بازدیدکننده و ایجاد چیزهایی که مورد علاقه افراد در وب سایت تان است هزینه و زمان صرف نمایید. وب سایت تان را همیشه به روز نگه داشته و به طور مداوم اطلاعات مفید و جالب به وب سایت ارسال کنید. تا تجربهء جالبی برای افراد و بازدیدکنندگان در وب سایت ایجاد کرده و موجب بازگشت دوباره آنها به وب سایت تان شوید. افزایش ترافیک وب.
امیدوارم مطلب طراحی سایت در کرج برایتان مفید واقع شده باشد.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 3 میانگین: 5]