تجزیه و تحلیل آمار Alexa برای افزایش ترافیک وب سایت

خانه / آموزشی / تجزیه و تحلیل آمار Alexa برای افزایش ترافیک وب سایت

تجزیه و تحلیل آمار Alexa برای افزایش ترافیک وب سایت

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

Alexa

Alexa ، صاحبان وب سایت ها باید درک درستی از آمار ترافیکی که به طراحی سایت شان هدایت می شود داشته باشند. در صورتی که این عنصر مهم در نظر گرفته نشود. به طور کامل پتانسیل بالقوه وب سایت درک نخواهد شد.

وب سایت آماری Alexa ثابت کرده است که این ابزار آماری به این فرآیند یعنی افزایش ترافیک وب سایت کمک بسیاری نموده است. دانستن آنچه در این آمار تحلیلی به شما کمک می کند تا یک حملهء رعد آسا برای بازاریابی اینترنتی موفق انجام دهید.

درک این امر برای تمامی صاحبان وب سایت ها بسیار مهم می باشد. که چگونه می توانند توسط آمار الکسا میزان بازدیدکنندگان وب سایت خود در یک دورهء معین زمانی را افزایش دهند.

– جمعیت

الکسا بهترین ابزار برای دریافت آمار میزان حجم بازدیدکننده وب سایت های مختلف می باشد. الکسا به کاربران کمک می کند تا بازدیدکنندگان سایت خود را بهتر بشناسند.

نگاهی به تجزیه و تحلیل آمار جمعیتی طراحی سایت در کرج خود به عنوان بررسی بازار هدفمند خود بیاندازید. در واقع در حال کار کردن بر روی درک این موضوع هستید. که چه کسانی شما را هدف قرار داده اند.

هر چه بیشتر در مورد بازدیدکنندگان خود آگاهی داشته باشید. بهتر می توانید آنها را مورد هدف قرار دهید. جلب توجه و درک نیازهای جمعیت ترافیکی وب سایت شما، قطعاً کمک زیادی به شما خواهد کرد.

که بخش اصلی از افرادی را مورد هدف قرار دهید که از وب سایت شما دیدن می کنند. این اطلاعات به طور باورنکردنی در دنیای تبلیغات و بازاریابی اینترنتی مهم بوده و برای موفقیت وب سایت ها در اینترنت بسیار حیاتی می باشد.

– اطلاعات ترافیکی

شما باید دقیقاً بدانید که چگونه ترافیک وب سایت به سمت طراحی سایت کرج شما هدایت می شود. شما باید نقطه منشاء ترافیک سایت خود را بشناسید و بدانید که در وب سایت شما چه می گذرد.

باید بدانید از چه نقاطی به وب سایت تان بازدیدکننده دارید و از چه جهاتی ندارید. مطمئناً می خواهید بدانید که افراد نام URL وب سایت شما را تایپ می کنند. و غیر از نتایج موتورهای جستجو شما را پیدا کرده و یا از طریق لینک دهنده ها و دیگر وب سایت ها شما را یافته اند.


اگر می خواهید ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید. باید بدانید که نقاط ضعف و قدرت وب سایت تان البته تا جایی که به ترافیک آن مربوط می شود کجاست!  می توانید در حالی که مشغول پرداختن به رفع نقاط ضعف وب سایت خود هستید. بر روی نقاط قدرت وب سایت تان مانور بیشتری بدهید.

– اطلاعات جستجو

آیا تاکنون از اینکه در بازار مخاطبین وب سایت تان به چه دلیلی شما را جستجو می کنند شگفت زده شده اید؟. آیا تاکنون فکر کرده اید با چه نتایج جستجویی به طور مستقیم افراد به سمت وب سایت شما هدایت می شوند؟

آمار Alexa به شما کمک می کند. تا از طریق اقدامات بازدیدکنندگان و مخاطبین بالقوه تان، باعث افزایش آمار مخاطبین طراحی سایت کرج خود شوید. این آمار و اطلاعات به شما کمک می کند تا بدانید که در کجای وب سایت تان باید فشار بیشتری آورده و بر روی آن تمرکز نمایید.

شما قادر به ایجاد تغییرات در وب سایت خود هستید. که به طور مستقیم این افراد را مورد هدف خود قرار می دهید. این امر به شما کمک می کند تا نتایج بهتر و بالاتری را در وب سایت تان مشاهده نمایید.

اگر از طریق آمار و اطلاعات بدست آمده از الکسا ، وب سایت خود را تنظیم کرده و تغییر ایجاد نمایید. مطمئناً شاهد افزایش ترافیک وب سایت و درآمد حاصل از تبلیغات و بازاریابی اینترنتی خواهید بود.

آمار Alexa یک ابزار قوی و ارزشمند برای هر وب سایتی می باشد. این ابزار تحلیلی به شما کمک می کند تا به طور کامل نحوهء چیدمان و آرایش وب سایت خود و همچنین ترافیکی که به سمت وب سایت شما هدایت می شود را درک نمایید.

از این طریق آنچه برای افزایش ترافیک وب سایت نیاز به انجام است را درک خواهید کرد. این اطلاعات بدون شک به شما کمک خواهد کرد تا بر روی آمار بدست آمده برای بدست آوردن نتایج مورد نظرتان در وب سایت بهتر کار کنید.

 عملکرد بررسی رتبه سایت در الکسا

الکسا، به یافتن موقعیت طراحی سایت در کرج شما و تجزیه تحلیل موقعیت سایت‌های رقیب با کارکردی ساده می‌پردازد. این ابزار با دادن اطلاعاتی مثل رتبه جهانی، رتبه کشوری، تعداد بک لینک‌ها و لینک‌های ورودی به سایت و همچنین نمایش نمودار برای رتبه جهانی و ترافیک موتور جستجو، روند پیشرفت صعودی یا افت را به نمایش می گذارد.

این ابزار برای متخصصان سئو بسیار مفید و کاربردی می باشد و با استفاده از آن قادر هستند گزارشی از سایت به مشتریان تحویل دهند. برای کار با این ابزار تنها کافی می باشد که دامنه طراحی سایت در کرج را در کادر مربوطه وارد نمایید و پس از کلیک بر روی کد ضد ربات و کلیک بر روی دکمه آنالیز، نتایج را دریافت کنید.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 5]