بک لینک – استفاده از مقالات برای ترویج و ساخت بک لینک ها

خانه / آموزشی / بک لینک – استفاده از مقالات برای ترویج و ساخت بک لینک ها

بک لینک – استفاده از مقالات برای ترویج و ساخت بک لینک ها

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

ساخت بک لینک

ساخت بک لینک ، اگر دارای کسب و کار اینترنتی و علاقمند به کسب درآمد بیشتر هستید. آدرسهای بک لینک می تواند راز موفقیت شما باشد.

بک لینک

بک لینک (Backlink) در طراحی سایت به لینک‌هایی گفته می‌شود که از یک سایت دیگر به سایت شما ارجاع داده می‌شود. بک لینک یکی از عوامل مهم در بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو است. زمانی که یک سایت به سایت شما لینک می‌دهد، موتورهای جستجو به عنوان یک نشانه از اعتبار و ارزش سایت شما، امتیازی به سایت شما می‌دهند و بهبود رتبه آن در نتایج جستجو را تسهیل می‌کنند.

با این حال، برای بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو، بک لینک‌هایی که به سایت شما ارجاع داده می‌شوند باید از سایت‌های با کیفیت و مرتبط با حوزه فعالیت شما باشند. در غیر این صورت، بک لینک‌های نامرتبط و کم کیفیت می‌توانند به جای بهبود رتبه سایت، موجب کاهش آن شوند.

قبل از هر چیز دیگری، آدرسهای بک لینک چه چیزی هستند؟

اساساً اینها هایپرلینک هایی از سایتهای دیگر هستند که به وب سایت و یا وبلاگ شما متصل می شوند. و از روی این آدرس های بک لینک، وب سایتهای دیگر افراد به طراحی سایت شما متصل می شود.

این مقاله کوتاه نشان دهنده ء اهمیت لینک های ورودی برای کسب و کار اینترنتی شما و همچنین چگونه و به چه روشی بازاریابی مقاله می تواند در ساخت سایتهای بک لینک به شما کمک کند.

این عمل برای بالا بردن آمار تعداد بازدید کنندهء سایت شما و قرار گرفتن در رتبه ء اول و بالاترین سطح توصیه می شود. یک تصویر خوب از یک صفحه وب درجه یک، مانند سایتهای مرجع می باشد.

سایتهای قوی و معتبر شامل مقدار زیادی از مطالب هستند. و غالباً مردم هنگام جستجو اطلاعات با این سایتها مواجه می شوند.

نیازی به گفتن نیست؛ چالش با این وب سایتهای قدرتمند دشوار و گاهی غیر ممکن می باشد. بنابراین برای داشتن تعداد زیادی بازدید کننده و درآمد بیشتر، باید بر روی این کار تاکید داشته باشید.

استفاده از لینک‌های شکسته برای ساخت بک لینک

از روش‌های دریافت بک لینک این می باشد که وب سایت‌های و لینک‌های قرار داده شده در محتواها و صفحات متفاوت آن‌ها که که به حوزه فعالیت شما مربوط می باشد را مورد بررسی قرار دهید. درصورتی که با لینک شکسته و خرابی مواجه شدید، از مدیر وب سایت طراحی سایت در کرج درخواست کنید لینک شما را جایگزین لینک شکسته کند.

شایان ذکر است محتوای لینک‌های شکسته باید دقیقا مشابه با محتوای شما و هم موضوع باشند تا نتیجه مثبت حاصل گردد. برای پیدا کردن لینک‌های شکسته قادر هستید از ابزارهای مختلف در این زمینه یاری بگیرید.

بازاریابی مقاله

ممکن است برای دانستن دقیق این موضوع و دستیابی به آن البته بدون خرج کردن مقدار زیادی پول، مضطرب باشید. آیا تا به حال شما در مورد بازاریابی مقاله چیزی شنیده اید؟ اگر نشنیده اید پس واقعاً فرصت بسیار خوبی را از دست داده اید.

بازاریابی مقاله یک استراتژی بدون هزینه است. که موجب شناخت وب سایت شما، تولیدات و خدمات و سرویسهای شما میشود.

این موضوع شامل تولیدات و همچنین ارسال بخشهایی از محتوای دایرکتوری مقالات مختلف بوده و برای شناخت طراحی سایت در کرج شما و اطلاع رسانی از کسب و کار اینترنتی شما می باشد.

برخلاف شیوه های دیگر، وقت و پول شما با بازاریابی مقاله تلف نمی شود.همانطور که انتظار می رود. برخی مدارک مورد نیاز برای قابل تصور بودن این مطالب برای شما موجود می باشد.

روش بازاریابی مقاله

برای شروع این روش خاص تا زمانی که درتهیه مقالات به مهارت برسید هزینه ای در بر نخواهد داشت. اگر می خواهید خودتان مقاله بنویسید باید خودتان را آماده کنید.

زیرا که برای انجام این کار باید زمان زیادی صرف کنید. آنچه شما برای اجرا باید انجام دهید. برنامه ای برای تهیه محتوای مقاله می باشد. این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است.

همچنین برای انجام مسئولیت و رسیدگی به دیگر عناصر موثر در ایجاد کسب و کار اینترنتی نیاز به زمان دارید. شما باید ساعات خاصی برای ذخیره مطالب مقالهء خود در نظر بگیرید. این برنامه شما باید بدون شکست انجام شود.

برای این کار به مطالب زیادی در یک زمینهء واحد نیاز دارید که همچنین باید تآثیرگذار نیز باشد. این یکی از شرط های مهم بوده و برای داشتن تآثیرگذاری در کار نمی توانید این شرط را رعایت نکنید.

کسب و کار اینترنتی

این کار ممکن است به ظاهر امری دست نیافتنی برای کسب و کارهای مبتنی بر شبکه و اپراتورهایی از جمله خود شما باشد. اگر شما زمانی برای انجام این کاربه صورت منظم و یا اعتماد به نفس لازم برای تهیهء محتوای مقالات چشمگیر را ندارید.

می توانید از فعالیتهای نویسندگان مقالات مستقل و یا سرویس دهندگان مقالات استفاده کنید. قیمتهای آنها نسبت به شبهه نویسنده ها(ghostwriters) فوق العاده پایین تر می باشد. همچنین آنها در زمان کوتاهی قادر به نوشتن مقدار قابل توجهی مقاله می باشند.

این موضوع بسیار مهم می باشد که شما ماهرانه و با تجربه از مطالب نویسندگان، با اعتماد برای نوشته و مقالات خود استفاده کنید. این کار باعث محبوبیت سایت شما و همچنین بالا رفتن سطح ترافیک سایت شما می شود.

و می توانید روی این مطلب تکیه کنید. بنابراین مطمئن می شوید که با عده ای از مردم مواجه هستید که واقعاً‌ می دانند به دنبال چه هستند و چه کاری انجام می دهند.

مقالات وبسایت

هر بار که مقالات شما در طراحی سایت کرج شما منتشر شد. وب سایت و یا وبلاگ شما تبلیغات بیشتری برای شما به ارمغان خواهد آورد. لینکی که در پایان مطالب خود به عنوان مقاله قرار می دهید.

و هنگامی که از لینک های ورودی برای سایت خود استفاده می کنید. در واقع از تبلیغاتی کوچک که در خدمت کسب و کار آنلاین شما هستند استفاده کرده اید . بنابراین این وضعیت برنده برنده می باشد.

برای شما تبلیغات بیشتر، افزایش مشاهده کنندگان صفحات. و هنگامی که وب سایت0 ارسال مقاله، کاربران بیشتری برای خدمات و سرویسهای خود داشته باشند، سود بیشتری نیز عاید شما خواهد شد.

برای ارسال مقاله به میزان دلخواه آزاد هستید. در واقع با ارسال هر مقاله با تشویق مواجه خواهید شد. اطمینان داشته باشید با ارسال هر کدام از مقالات و هر یک از نوشته های نویسندگان دایرکتوری آنلاین، جاودانه خواهید شد.

پروتکل های طراحی سایت

البته با توجه به پروتکلها، بررسی و مطالعه لیست نوشتارهای خود،طرح سوالات رایج و دور بودن از مسائل مشکل ساز.در غیر این صورت حساب شما به حالت تعلیق درآمده و مطالب شما چاپ نخواهد شد.

همانند دیگر مسائل باید با قوانین و سیاستهای مختلف این کار،خود را عادت داده و بعد از یک دوره ارسال مطالب و تطبیق با موارد کاری، تمامی آن قوانین به صورت عادی و ساده خواهند شد.

اگر شما از مقالهء ترویج و به کارگیری آدرسهای بک لینک استفاده نکنید. به واقع شما مزایای آن را از دست خواهید داد. چرا فکر می کنید تعداد بیشماری مقاله در همهء دایرکتوری های مقاله وجود دارد؟

پاسخ واضح است؛ بسیاری از مقالات ارسال شده توسط بازاریابان اینترنت انجام میشود. هنگامی که شما از ترویج و چاپ مقاله و پیاده سازی آن استفاده کنید.

خواهید دید که چرا بسیاری از مردم به استراتژی گسترش و ایجاد آدرسهای بک لینک وابسته هستند و به آن تکیه می کنند.

عوامل موثر بر کیفیت بک لینک

عوامل مختلفی وجود دارند که  بر کیفیت بک‌لینک‌ها و ساخت بک لینک ها تأثیر گذار هستند. برخی از این عوامل به شرح زیر هستند؟

  1. اعتبار و اعتمادی که به سایت مبدأ بک‌لینک می‌دهند: سایت‌هایی که اعتبار و اعتماد بالایی در دایره‌ی موتورهای جستجو دارند، بک‌لینک‌های آنها ارزش بالاتری دارند.
  2. محتوای مرتبط: بک‌لینک باید از یک صفحه با محتوای مرتبط و مفید با صفحه مقصد باشد. ارتباط محتوایی میان دو صفحه، بهبود کیفیت بک‌لینک را تضمین می‌کند.
  3. ارتباط با صفحات اعتبارآمیز: بک‌لینک باید از صفحاتی با اعتبار و ارزش مناسب، مانند وب‌سایت‌های برتر، منابع دانشگاهی، یا سایت‌های خبری باشد.
  4. میزان تنوع بک‌لینک‌ها: داشتن بک‌لینک‌هایی از منابع مختلف و با تنوع در حوزه‌های مختلف، به کیفیت بالاتری اشاره دارد.
  5. فعالیت و تأثیر اجتماعی: بک‌لینک‌هایی که از سایت‌های با فعالیت اجتماعی و تأثیر بالا (مانند وبلاگ‌ها با مطالب محبوب یا طراحی سایت در کرج ها با تعداد فالوئرهای بالا در شبکه‌های اجتماعی) دریافت شده باشند، کیفیت بیشتری دارند.
  6. استفاده از کلمات کلیدی مناسب: بک‌لینک‌های حاوی کلمات کلیدی مرتبط و معنی‌دار با محتوای صفحه مقصد، ارزش بیشتری دارند.
  7. ساختار وب‌سایت: ساختار داخلی وب‌سایت مبدأ بک‌لینک نیز می‌تواند تأثیرگذار باشد. وجود لینک‌های داخلی و بهبود قابلیت دسترسی به محتوا، به کیفیت بک‌لینک کمک می‌کند.
لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 5]