به طراحی سایتی جدید بیاندیشید

خانه / آموزشی / به طراحی سایتی جدید بیاندیشید

به طراحی سایتی جدید بیاندیشید

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

ساخت وبسایت جدید

ساخت وبسایت هایی با ترافیک بالا خیلی مهم است، اما از آن بهتر ساخت سایت هایی است که بازدید کننده را به ماندن ترغیب کند. بهترین روش برای طراحی سایت جدید اینست که فرآیند نقشه ی سایت را در ذهن بیاورید یا دیاگرام عنکبوتی آنرا بکشید. طراحی سایت، ترکیبی جالب از خلاقیت و تجربیات تکنیکی است که هر دو به یک اندازه مهم هستند.
ساخت وبسایت انتخاب رنگها که بوسیله ی مشتری انجام می گیرد و گاها” اهداف نامعلوم مشتری برای طراحی سایت، از جمله مشکلاتی هستند. که کما بیش میدان عمل طراح را کم می کنند. اما تمپلیت های اطلاعات اولیه (Database Templates) باعث می شوند. به راحتی قادر به ایجاد تغییرات در سایت خود باشید. همچنین به شما این امکان را می دهد که المان های اصلی را بدون تغییر کل صفحه عوض کنید. مهمترین بخش در طراحی سایت شرکتی توجه به جذابیت صوری سایت، لود شدن سریع، سهولت برای بازدید کننده و توجه به محتوای مطالب می باشد.

ساخت سایت

طراحی برای موتور جستجو

ساخت وبسایت در هنگام طراحی برای موتور جستجوهای خاص باید به این دقت کنیم. که در سه موتور جستجوی قدرتمند دیگر رتبه پایین نداشته باشد. Html معمول ترین زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت در کرج است. چه بخواهید وب سایت جدید بسازید و چه تصمیم داشته باشید وب سایت قدیمی تان را دوباره طراحی کنید. همواره به خاطر داشته باشید نه تنها در وب سایت خود به فروش محصولات و ارائه خدمات می پردازید. بلکه در حال تجارت، حسابداری، پرداخت صورتحسابها، جوابگویی تلفن ها، طراحی و به روز رسانی و ارسال ایمیل ها هستید.

تمامی این بخش ها را می توانید در وب سایت تان جای دهید. به شرط اینکه آنرا درست طراحی کرده و با طراح خود هدف از طراحی وب سایت را در میان گذاشته باشید. برای طراحی سایت حرفه ای و مدرن می توانید با منسیکس در تماس باشید.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]