به طراحی سایتی جدید بیاندیشید

خانه / آموزشی / مبانی طراحی وب سایت / به طراحی سایتی جدید بیاندیشید

به طراحی سایتی جدید بیاندیشید

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در مبانی طراحی وب سایت

طراحی سایت جدید

طراحی سایت جدید ، ساخت سایت هایی با ترافیک بالا خیلی مهم است. اما از آن بهتر ساخت ساختی است که بازدید کننده را به ماندن ترغیب کند.
بهترین روش برای طراحی سایت جدید اینست که فرآیند نقشه ی سایت را در ذهن بیاورید یا دیاگرام عنکبوتی آنرا بکشید. طراحی سایت، ترکیبی جالب از خلاقیت و تجربیات تکنیکی است که هر دو به یک اندازه مهم هستند.
انتخاب رنگها که بوسیله ی مشتری انجام می گیرد و گاها” اهداف نامعلوم مشتری برای طراحی سایت، از جمله مشکلاتی هستند که کما بیش میدان عمل طراح را کم می کنند.
طراحی سایت جدید

طراحی سایت جدید

اما تمپلیت های اطلاعات اولیه (Database Templates) باعث می شوند. به راحتی قادر به ایجاد تغییرات در سایت خود باشید. همچنین به شما این امکان را می دهد که المان های اصلی را بدون تغییر کل صفحه عوض کنید.
مهمترین بخش در طراحی سایت توجه به جذابیت صوری سایت، لود شدن سریع، سهولت برای بازدید کننده و توجه به محتوای مطالب می باشد.

در هنگام طراحی برای موتور جستجوهای خاص باید به این دقت کنیم. که در سه موتور جستجوی قدرتمند دیگر رتبه پایین نداشته باشد. Html معمول ترین زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت است.

چه بخواهید وب سایت جدید بسازید و چه تصمیم داشته باشید. وب سایت قدیمی تان را دوباره طراحی کنید. همواره به خاطر داشته باشید نه تنها در وب سایت خود به فروش محصولات و ارائه خدمات می پردازید.

بلکه در حال تجارت، حسابداری، پرداخت صورتحسابها، جوابگویی تلفن ها، طراحی و به روز رسانی و ارسال ایمیل ها هستید.

تمامی این بخش ها را می توانید در وب سایتتان جای دهید. به شرط اینکه آنرا درست طراحی کرده و با طراح خود هدف از طراحی وب سایت را در میان گذاشته باشید.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 3 میانگین: 5]