بازاریابی موتور جستجو یاهو! – آنچه باید در این مورد بدانید

خانه / آموزشی / بازاریابی موتور جستجو یاهو! – آنچه باید در این مورد بدانید

بازاریابی موتور جستجو یاهو! – آنچه باید در این مورد بدانید

در آموزشی

بازاریابی موتور جستجو یاهو دقیقاً در پشت برنامه های گوگل Adwords قرار دارد که مطمئناً همه ما در این مورد آگاهی داریم. با این حال باید بدانید که دقیقاً به دلایل وجود فضای رقابتی کمتر، هزینه های کمتر و conversion rate بالا است که باید بازاریابی موتور جستجو یاهو را امتحان کنید.

بازاریابان اینترنتی و تبلیغ کنندگان آنلاین معمولاً تمایل به آزمایش بازارهای جدید را داشته تا محصولات خود را به آرامی در یاهو معرفی کنند. PPC نیز در این مورد تبدیل به یک کانون جدید خواهد شد. زیرا که یاهو این استطاعت و لیاقت را دارد. 

باید کشف کنیم که هنگام بازاریابی در موتور جستجو یاهو و PPC در آن باید چه مسائلی را در ذهن خود به یاد داشته باشیم.

– بهره مندی از مزایای ارزشمند داده های CTR قبلی شما 

هنگام مطالعه بر روی تبلیغات تان در یاهو باید از روند کلیک های قبلی برای تعیین کیفیت آگهی هایتان استفاده کنید. حتی اگر این روش قطعی نبوده و یا تنها راه و منبع سنجش و تعیین کننده در یاهو نباشد، باید حتماً در این زمینه تحقیق و بررسی انجام دهید.

این موضوع بدان معنی است که گاهی اوقات هنگام ایجاد کمپین تیلیغاتی و برای بدست آوردن ROI مطلوب از طریق PPC در یاهو باید بیشتر تلاش کرده و سختی بیشتری را تحمل نمایید. مسیرهای موفق کمپین ها که ممکن است در گذشته تجربهء آن را داشته باشید، احتمالاً از طریق پیروزی های شما با PPC در یاهو فراتر نیز خواهد رفت.

مطمئن شوید که تمامی عوامل برای انجام بازاریابی اینترنتی در یاهو را می دانید و از آنها با خبر هستید. هنگامی که تصمیم به اجرای یک کمپین PPC در یاهو را دارید، بسیار مهم است که آمادهء سرمایه گذاری باشید تا از انجام موفقیت آمیز کارها در کمپین خود مطمئن شوید.

همچنین بسیار مهم است که اولین سپردهء شما پس از ایجاد اشتراک و عضویت شما، سبب بروز مشکلات نشده و آمادهء پوشش دادن هزینه های اضافی در کمپین بازاریابی موتورهای جستجوی شما باشد. حداقل مقداری که شما برای شروع این کار نیاز دارید ۳۰ دلار می باشد. باید امیدوار باشید که کمپین شما سبب درآمد زایی شده و به همین دلیل است که باید آن را بهینه سازی کرده و پیگیر هزینه های CPC شوید.

– پیگیری و بررسی تبلیغات اینترنتی شما

بدون شک تنها راه برای اطمینان از موفقیت کمپین PPC در یاهو، اطمینان و ردیابی تمامی آمار فعالیت تان می باشد. یاهو اقدام به ارائه برخی از ابزارها برای کمک به پیگیری و بررسی آمار و گزارشات شما کرده است، اما هرگز نباید فقط به آنها تکیه کنید. 

در اینجا ایده این است که شما می خواهید کلمات کلیدی که به خوبی عمل نکرده و نتایج مثبتی از آنها به دست نمی آید را حذف کنید.

فقط هنگامی میتوانید به نتایج بهتری دسترسی داشته باشید که اطلاعات دقیقی از نحوهء عملکرد در بازاریابی موتور جستجو یاهو داشته باشید؛ چیزی که یاهو جهت ارائهء آن با شکست مواجه شده است! 

کلمات کلیدی مناسب و پیشرفته شما باید بر طبق لیست اصطلاحات حذف شده، جمع آوری شود و تنها راه ممکن برای تدوین این لیست ردیابی و بررسی دقیق آن است. اگر هدف شما برای شکوفایی کمپین PPC در یاهو می باشد، باید هدفگذاری شما در نواحی باشد که نیازی به بهبود و گسترش در آن می باشد.

هرگز به روز رسانی کیفیت تبلیغات کلیکی و اینترنتی خود در یاهو را فراموش نکنید. به یاد داشته باشید که مهمترین خروجی از تبلیغات PPC در یاهو، نتیجهء آن است – اگر توانایی رسیدن به ROI خوبی در یاهو از نتایج چشمگیر آن را دارید، مطمئناً برای موفقیت خود در بازاریابی موتور جستجو و پیشرفت در کسب و کار آنلاین تان می توانید جشن بگیرید.