بازاریابی مقاله – کیفیت مهم تر است یا کمیت؟

خانه / آموزشی / بازاریابی مقاله – کیفیت مهم تر است یا کمیت؟

بازاریابی مقاله – کیفیت مهم تر است یا کمیت؟

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

بازاریابی مقاله

بازاریابی مقاله ، ممکن است تعجب کنید اگر زمانی را صرف نوشتن یک مقاله با کیفیت و واقعاً با ارزش صرف کنید. و با توجه به این مسئله به جای آن بدانید که می توانید زمان کمتری برای هر مقاله صرف کرده و تعداد بیشتری مقاله ایجاد نمایید.

فکر می کنید بازاریابی مقاله دقیقاً به چه چیزهایی نیاز دارد؟ کدامیک از این دو مورد در بازاریابی مقاله و ارسال آن به دایرکتوری ها مهم تر است. کیفیت یا کمیت!؟

پاسخ “هر دو” است. اما نه به آن صورتی که شما ممکن است فکر کنید. اولین کار شما این است که مقاله با کیفیت از مطالب آزاد تولید نمایید. اگر این کار را انجام ندهید مقاله شما منتشر نخواهد شد.

هدف اصلی بازاریابی

انتشار و یا چاپ، هدف اصلی بازاریابی مقاله در طراحی سایت می باشد. اگر اقدام به تهیه مقاله به صورت سرسری کرده که همراه با خطاهای املایی و دستور زبان است. باید بدانید که خیلی مورد استفاده برای شما نبوده و مفید نخواهد بود.

همچنین می توانید خوانندگان خود را وادار به فکر کردن کنید و نظرات آنها را نیز داشته باشید-افرادی که نظراتشان بر اساس مقالات شما شکل می گیرد.

اگر مقالات شما به خوبی نوشته شده، اندیشمندانه و مفید بوده و ویرایش گردد. در این صورت یک تصور مثبت از شما در افراد ایجاد خواهد شد.

بعلاوه از سوی دیگر مقالات شما ممکن است گیج کننده و شلوغ باشد. این مسئله برای مقالات شما در صورتی اتفاق می افتد که شما غیر حرفه ای عمل نمایید. این امر باعث می شود که شما را زیاد جدی نگیرند.  به نفع شماست که برای نوشتن مقالات ناب و قوی خود زمان کافی در نظر بگیرید.

بازاریابی مقاله چگونه سبب بالا رفتن رتبه در پلتفرم‌های جستجو می‌ گردد؟

نوشتن مقاله مناسب در طراحی سایت در کرج سبب افزایش بازدید از آن و ترافیک بیشتر در صفحه وب، رتبه صفحه در پلتفرم‌های جستجو بهتر می‌گردد. به همین دلیل، به علت با لا رفتن تقاضا، افراد بیشتری وب‌سایت را در موتورهای جستجوی خود مشاهده خواهند کرد.

در این مقاله به 5 مورد از مسائل مهم درباره بازاریابی مقاله اشاره می کنیم.

  • هر مقاله نیاز به اصلاح، ویرایش و بررسی اشتباهات دستوری و خطاهای املایی دارد. گاهی ممکن است لازم باشد که این کار را تا چند روز ادامه دهید.
  • مقاله شما باید سازماندهی شود. استدلالات و نکات موجود در مقالات شما باید با یک شیوه و جریان منطقی مطرح شود.
  • موضوع مطرح شده در مقالات شما نیز بسیار مهم می باشد. مقاله شما باید به سوالات خوانندگان پاسخ داده و یا مهارتی را به آنها آموزش دهد.
  • عنوان مقالات شما باید توجه خوانندگان را به خود جلب سازد. عنوان مقاله باید به وضوح آنچه در محتوای مقاله وجود دارد را بیان نموده و به صورت یک عبارت جالب و جذاب باشد.
  • مقالات شما باید اطلاعات جدیدی ارائه نماید. سعی نکنید فقط چیزی را بنویسید و صفحه را پر از کلمات نمایید. همان چیزی که اغلب افراد درباره آن می نویسند.
   به جای آن زاویه دید خود بر مسائل را به افراد ارائه کنید. اقدام به آموزش موضوعات از زاویه ای نمایید که دیگران آن را نمی بینند. این روش متد مناسبی در بازاریابی مقاله می باشد. همچنین پاسخ به سوالاتی که تا به حال جوابی برای آنها ارائه نشده نیز مناسب می باشد.

مقالات طراحی سایت در کرج

اجازه دهید خوانندگان مقالات تان راهنمای شما باشند-بسیاری از اوقات مشتریان و یا مخاطبان شما ممکن است سوالات جالبی از شما بپرسند. اکثر مواقع نیز پاسخ شما به این سوالات تکراری می تواند به عنوان مبنای مقالات شما مورد استفاده قرار بگیرد. 

هرچقدر بیشتر و بیشتر بنویسید، این پروسه مقاله نویسی سریع تر و آسان تر خواهد شد. با وجود کسب تجربه بیشتر، دیگر مثل گذشته فرصت زیادی برای نوشتن مقالات صرف نخواهید کرد.

همچنین مسئلهء کمیت نیز وجود دارد- فکر می کنید آیا مهم است که چه تعداد مقاله ارائه می کنید؟

بله مطمئناً اهمیت دارد. شما برای بدست آوردن نتیجهء مناسب از بازاریابی مقاله نیاز به این موضوع دارید. که به اندازهء کافی و بر یک پایهء منسجم مقاله ارسال نمایید.

هنگامی که برای اولین بار این کار را شروع می کنید، ممکن است مسائلی وجود داشته باشد. که نیاز به تمرین و کسب تجربه در آن برای شما باشد.

اگر تعجب کردید که باید بر روی کیفیت و کمیت هر دو به یک اندازه در بازاریابی مقاله تمرکز کنید. پس سعی کنید اول بر روی کیفیت مقاله انرژی خود را متمرکز نمایید.

هنگامی که سرعت پروسه نوشتن مقالات خود را پایین بیاورید. مقالات با کیفیت تری ارائه خواهید کرد. سپس می توانید بر روی تعداد کافی مقالات در طی یک ماه کار کنید.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]