بازاریابی اینترنتی – 5 روش سریع و آسان برای طراحی وب سایت فروشگاهی

خانه / آموزشی / بازاریابی اینترنتی – 5 روش سریع و آسان برای طراحی وب سایت فروشگاهی

بازاریابی اینترنتی – 5 روش سریع و آسان برای طراحی وب سایت فروشگاهی

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

سایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی ،ساخت و طراحی سایت فروشگاهی کوچک (minisites) بدون شک ممکن است کمی سخت و طاقت فرسا باشد. امروزه برای فروش محصولات تان مسلماً نیاز به یک وب سایت فروشگاهی برای فروش و بازاریابی آنلاین خواهید داشت. اما برای یادگیری برخی از گام ها در طراحی و ساخت وب سایت گاهی دچار فراز و نشیب خواهید شد. 

فرآیند ایجاد یک وب سایت کوچک فروشگاهی که محلی است. جهت بازاریابان اینترنتی بالقوه و برای بهره وری در وب از آن استفاده می کنند. اگر تمایل به درآمدزایی به صورت آنلاین در اینترنت دارید.

این مرحله بسیار ضروری می باشد. در واقع برای جلب توجه مشتری و ایجاد اعتبار در کسب و کار اینترنتی و بازاریابی آنلاین نیاز به طراحی وب سایت فروشگاهی دارید.

بسیار واضح و آشکار است که چرا در این روند بسیاری از بازاریابان اینترنتی تازه کار در مراحل اولیه و بررسی متوقف می شوند. اما باید بدانید که چندین روش برای انجام این کار وجود دارد.

در اینجا به 5 روش مناسب برای بالا بردن سرعت طراحی و ساخت سایت فروشگاهی کوچک و ساده برای پروژه های بازاریابی اینترنتی به شما معرفی می کنیم:

  • استفاده از ویدئو

یک صفحهء فروش به صورت تصویری معمولاً فقط شامل یک ویدئو، چند نکته توضیحی و لینک “سفارش کالا” می باشد. هنگامی که اقدام به ایجاد فیلم ویدئویی مخصوص محصولاتتان کردید. مرحلهء بعدی یعنی ساخت و طراحی سایت در کرج فروشگاهی کوچک کار ساده ای خواهد بود.

استفاده از فیلم، بسیاری از مشکلات مربوط به طراحی گرافیکی وب، قالب بندی های متن، ایجاد محتوا مخصوص فروش و بسیاری از کد گذاری های HTML را بلافاصله حذف می نماید.

بزرگترین منفعت استفاده از فیلم های ویدئویی به عنوان اطلاع رسانی فروش محصولات این است. که می توانید محصولات خود را به نمایش بگذارید. این نوع بازاریابی اینترنتی بسیار قدرتمند عمل می نماید.

  • استفاده از منابع متخصصین

اگر تصمیم دارید که طراحی سایت فروشگاهی خود را به دست افراد متخصص بسپارید. مطمئناً نیاز به بودجه برای پرداخت به طراحان وب سایت این پروژه دارید. اما نکته مثبت آن این است که هزاران هزار طراح وب سایت حرفه ای با استعداد و خلاق برای کمک به شما وجود دارد.

وب سایت های مستقلی مانند Elance.com و یا Peopleperhour.com فهرستی از افرادی را به شما ارائه می کنند. که قادر به ساخت و طراحی وب سایت کوچک فروشگاهی هستند. 

در بسیاری از این سایت های مستقل، تا زمانی که از نتیجهء کار رضایت نداشته باشید. نیازی به پرداخت هزینه نخواهد بود. همچنین کسانی که علاقمند به انجام دادن پروژه شما هستند.

برای انجام کار به مقدار هزینهء آن نیز اشاره می کنند. بنابراین انجام پروژه شما در میان این افراد به مناقصه گذاشته می شود. این دو عامل باعث پایین آمدن هزینه ها شده و پروژه شما به بهترین نحو و با بهترین کیفیت با هزینهء مناسب انجام می شود.

  • استفاده از وب سایت دیگران

اگر شما محصولی برای فروش ندارید، می توانید به عنوان وب سایت وابسته اقدام به فروش محصولات وب سایت های دیگر نمایید. اگر چه وب سایت مال شما نیست. اما برای اجرای این کار فرصتی برای درآمدزایی کسب تجربه و ایجاد لیستی از خریداران برای شماست.

همچنین فرصتی کوچکی برای شماست و به شما کمک می کند تا در این زمان محصولات خود را تولید و کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی نمایید. یکی دیگر از مزیت های بزرگ این تکنیک این است.

که انواع وب سایت هایی که بازدیدکنندگان را به خریدار تبدیل و درآمدزایی می کنند،خواهید دید. این طریق به نکات مهمی دستیابی خواهید داشت. که باید در پروژه ساخت و طراحی سایت کرج فروشگاهی کوچک تان رعایت نمایید.

  • استفاده از قالب ها

قالب ها یا template ها وب سایت هایی از پیش تعریف شده هستند. این قالب های آماده تمام ویژگی های کامل یک وب سایت مانند سر فصلها، عناوین فرعی، کادرهای testimonial (سفارشات و توصیه ها)، فهرست کالا و خدمات بوده و فقط شامل جزئیات و محتوا نمی باشد.

می توانید تمامی اطلاعات خود را در آن وارد و آن را به یک وب سایت فروشگاهی به سلیقهء خود درآورید.

مزیت آن این است که حتی اگر از قالب آمادهء مشترکی استفاده کنید. با وارد کردن اطلاعات و تغییر ویژگی ها آن را تبدیل به یک وب سایت فروشگاهی برای خود کردید که هیچ کس دیگری مالک آن نخواهد بود. شما با تغییر گرافیک، تصاویر و … آن را به یک وب سایت منحصر به فرد تبدیل می کنید.

  • استفاده از محصولات PLR

Private label rights products یا PLR اغلب با خود وب سایت های فروشگاهی همراه است. البته معمولاً می توانید محصولات PLR و خود سایت فروشگاهی را ویرایش کنید.

نه تنها می توانید محصولات منحصر به فرد ایجاد کنید بلکه خود وب سایت فروشگاهی هم منحصر به فرد خواهد بود. لازم نیست کار خاصی انجام دهید، کافی است لینک “سفارش کالا” را در آن قرار دهید. تا وب سایت به شما تعلق پیدا نماید.

هر یک از این استراتژی ها روند ایجاد و ساخت سایت فروشگاهی را کوتاه تر می نماید. باید به خاطر داشته باشید. که هستهء اصلی بازاریابی اینترنتی، ایجاد و ساخت سایت فروشگاهی می باشد. اما راه اندازی و اجرای آن لزوماً نیاز به صرف ساعت ها وقت و هزینه نخواهد داشت.

 

فرآیند طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی یک فرآیند چند مرحله ای است که شامل طراحی قالب، انتخاب سیستم مدیریت محتوا، پیاده سازی سیستم پرداخت، ایجاد پنل مدیریت و افزودن محصولات و خدمات به طراحی سایت در کرج می باشد. خلاصه ای از روند طراحی سایت اینترنتی:

  • در ابتدا باید یک طرح کلی برای سایت فروشگاهی طراحی شود که شامل بخش های مختلفی مانند صفحه اصلی، بخش محصولات، بخش مشتریان، بخش سبد خرید و پرداخت، بخش اطلاعات تماس و غیره است. سپس قالب سایت باید طراحی شود که باید شامل رنگ ها، فونت ها، تصاویر، انیمیشن ها و غیره باشد. بعد از طراحی قالب، باید سیستم مدیریت محتوا انتخاب شود. این سیستم باید امکان افزودن، ویرایش و حذف محصولات و خدمات را به راحتی برای صاحب فروشگاه فراهم کند.
  • سپس باید سیستم پرداخت را ایجاد کرد. باید یک درگاه پرداخت ایجاد شود که مشتریان بتوانند با استفاده از آن به راحتی پرداخت کنند. این درگاه باید امنیت بالایی داشته باشد تا اطلاعات مشتریان در امان باشد.
  • سپس باید پنل مدیریتی ایجاد شود که صاحب فروشگاه بتواند با استفاده از آن محصولات و خدمات خود را مدیریت کند. این پنل باید شامل امکاناتی مانند افزودن، حذف و ویرایش محصولات، مدیریت سفارشات، مدیریت مشتریان و غیره باشد.
  • در نهایت، باید محصولات و خدمات به سایت افزوده شوند. باید توضیحات کاملی درباره محصولات و خدمات ارائه شود و تصاویر با کیفیتی از محصولات و خدمات در سایت قرار داده شوند.
لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]