بازاریابی اینترنتی انلاین – چگونگی شناسایی مشتریان

خانه / آموزشی / بازاریابی اینترنتی انلاین – چگونگی شناسایی مشتریان

بازاریابی اینترنتی انلاین – چگونگی شناسایی مشتریان

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

بازاریابی اینترنتی انلاین

بازاریابی اینترنتی انلاین ، در حال و هوای بحران اقتصادی این روزها، بیش از هر زمان دیگری جذب مشتری جدید و حفظ مشتریان قدیمی مشکل تر و مهمتر از همیشه می باشد.

با وجود کسب و کار های آنلاین متعدد و رقابت در بازاریابی اینترنتی در ارائه معاملات و چانه زنی ها برای جذب کسب و کار در طول این دوران رکود اقتصادی، بدون چشم پوشی از سودهای کلان در معاملات، امکان پذیر نمی باشد.

بهترین روش برای به حداکثر رساندن فروش و افزایش سود، این است که اطمینان حاصل فرمایید که مشتریان خود را می شناسید. باید بدانید هنگامی که افراد در حال خرید هستند. چه چیزی برایشان بیشتر از همه اهمیت دارد!

چگونه افراد تصمیم می گیرند که به چه چیزی نیاز دارند. و یا به کارگیری چه راهکار و روش هایی در بازاریابی اینترنتی انلاین با مشتریان موفق خواهد بود! با آشنا شدن و شناخت مشتریان به راحتی می توانید یک رابطه دوستانه ایجاد کرده و کم کم حس وفاداری را به آنها تزریق نمایید. هنگامی که آنها تصمیم به خرید می گیرند.

شرکت شما اولین گزینه ای است که به ذهن آنها خطور خواهد کرد. بنابراین باید فکر کرده و بررسی نمایید که بهترین راه برای شناختن مشتریان خود را پیدا نمایید.

– رسانه های اجتماعی 

به نظر می رسد امروزه هر شخصی در فیس بوک و تویتر عضو است. شرکت های بسیاری از طریق بازاریابی رسانه های اجتماعی برای ایجاد ارتباط با مشتریان استفاده می کنند. و این امر جزء تصمیمات تجاری در کسب و کار آنلاین در دنیای امروز محسوب می شود. 

با درگیر شدن و ایجاد تعامل با مشتریان در رسانه های اجتماعی در واقع با زندگی روزمره آنها درگیر می شوید. و با حجم زیادی از اطلاعات در مورد علایق آنها و یا چیزهایی که دوست ندارند. محل زندگی و دیگر اطلاعات با ارزش آنها دسترسی پیدا خواهید کرد.

– نرم افزار مدیریت مشتری 

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری به شما این اجازه را می دهد. تا اطلاعات مربوط به مشتریان خود را از طریق تحقیقات علمی در بازار اینترنت جمع آوری کرده و از طریق اطلاعات تماس در فرآیند فروش و خدمات مشتریان به روزرسانی نمایید.

با این حال کارآیی آن بیش از این است. به شما اجازه می دهد. تا اطلاعات جمع آوری شده را تجزیه و تحلیل کرده و به صورت اتوماتیک نکات سودمند و فرصت هایی برای رشد و توسعه در کسب و کار را مشخص می نماید.

این نرم افزار می تواند نیازهای مشتریان شما را پیش بینی کرده و توجه شما را به فرصت های بالقوه برای فروش جلب نماید.

– بازخوردها

همیشه ایده خوبی است که بعد از انجام فروش با مشتریان خود همچنان در ارتباط باشید. این امر باعث ایجاد یک ارتباط دوستانه شده و مشتری احساس ارزش و اهمیت خواهد کرد.

همچنین امکان تکرار فروش در آینده را افزایش خواهد داد. همچنین یک راه بسیار عالی برای دریافت بازخوردها در مورد چگونگی ارائه خدمات نیازهای مشتریان توسط شرکت می باشد. و هر امکانی برای بهبود خدمات در دسترس خواهد بود. 

در صورتی که در روند فرآیند فروش اشتباهی صورت گیرد و یا مشتری شکایتی داشته باشد، ارتباط با مشتری می تواند بسیار ارزشمند و کارساز باشد.

– Focus Groups

این روش ایده آل خوبی برای آزمایش محصولات جدید و یا استراتژی های بالقوه میباشد. به شما اجازه میدهد تا بازخورد واقعی مشتریان را در مورد ایده ها بشنوید. و یا هرگونه سوال خاصی که از طرف مشتریان ارائه می شود را پاسخگو باشید. 

بسیاری از شرکت ها از focus Groups برای آزمون محصولات موفق شان استفاده می کنند. هم اکنون می توانید با استفاده از تکنولوژی ویدئو مانند Skype آنلاین باشید.

– بررسی و نظرسنجی

نظرسنجی های قدیمی هنوز جایگاه خود را در تحقیقات در بازار تجاری امروزی حفظ کرده است. ظهور اینترنت این امر را برای مدیریت و هدف قرار دادن بررسی های شما در طراحی سایت در کرج بسیار ساده و آسان ساخته است.

شما می توانید از طراحی سایت های پولی و طراحی سایت در کرج برای نظرسنجی استفاده و یا به طرفداران خود در تویتر یا فیس بوک برای انجام نظرسنجی، شانس برنده شدن جایزه را پیشنهاد دهید. این امر به نفع شما در کاهش هزینه ها نیز می باشد.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 3 میانگین: 5]