بازاریابی الکترونیک – بازاریابی ایمیل به صورت رایگان

خانه / آموزشی / بازاریابی الکترونیک – بازاریابی ایمیل به صورت رایگان

بازاریابی الکترونیک – بازاریابی ایمیل به صورت رایگان

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

بازاریابی الکترونیک

بازاریابی الکترونیک

بازاریابی الکترونیک ،همانطور که می دانید اینترنت دائماً در حال تکامل است. ما همچنان باید یاد بگیریم که چیزهای بسیاری به صورت آنلاین هستند. که می توان به صورت رایگان آنها را بدست آورد.

برخی از این چیزهایی که به ذهن تان خطور می کند. نرم افزارها، عضویت در طراحی سایت ها و خدمات حرفه ای مانند بازاریابی ایمیل می باشد.

بازاریابی با ایمیل یکی از روش‌های موثر برای ارتباط با مشتریان و جذب مشتریان جدید است. این روش با استفاده از ایمیل به مشتریان پیام‌های تبلیغاتی یا اطلاع‌رسانی ارسال می‌کند. این روش به دلیل هزینه کم، راحتی استفاده و قابلیت ردیابی اطلاعات مورد استفاده قرار گرفته است.

برای استفاده از بازاریابی با ایمیل، ابتدا باید لیست ایمیل‌های مشتریان را جمع آوری کرد. سپس محتوای پیام تبلیغاتی یا اطلاع‌رسانی را تهیه کرده و آن را به مشتریان ارسال می‌کنید. در این روش باید محتوای ارسالی جذاب و مفید باشد تا مشتریان به آن جذب شوند.

در ارسال ایمیل‌های تبلیغاتی، باید از فرمول‌های خاصی استفاده کرد تا ایمیل شما به صندوق پستی مشتریان برسد و از جعبه اسپم خارج شود. همچنین باید مراقب باشید که ایمیل‌های شما به مشتریان خاصی که علاقه‌مند به محصولات شما هستند، ارسال شود.


بله در واقع شما می توانید بدون نیاز به صرف هزینه و سرمایه گزاری، لیست تماس های خود را در کمپین های ارسال ایمیل قرار دهید. در اینجا به سه دلیل اصلی می پردازیم که چرا بازاریابی ایمیل به صورت رایگان، ارزش تلاش کردن را دارد:

  • ایده آل برای آموزش

بازاریابی پست الکترونیک به طور کلی فرآیند واضح و روشنی است. اما همین فرآیند را باید یادبگیرید. به نظر می رسد برای کاربران کهنه کار اینترنت، فراگیری این پروسه بسیار ساده و برای تازه واردان مطلقاً پیچیده و خسته کننده میباشد. 

بازاریابی ایمیل به صورت رایگان زمینهء بسیار خوبی برای آزمایش کردن آن است. بسترهای نرم افزاری این نوع از خدمات به شما اجازه می دهد.

تا شما برای یک چرخش و آشنایی با مجموعه ای از ویژگی ها و کشف تمام سیستم و خدمات آن آمادگی پیدا کنید.

هنگامی که در این مسیر رایگان قرار می گیرید. می توانید اشتباهاتی را مرتکب شوید. که هنگام سرمایه گزاری و صرف بودجه این امکان برای شما فراهم نبوده و جبران پذیر نیست. این عامل به تنهایی باعث می شود. که چنین خدماتی برای مبتدیان بسیار با ارزش باشد.

  • به طرز باور نکردنی مفید

برخی از برنامه های ارائه شده و پیشکشی در فضای وب برای ارائه اصلاً با ارزش نمی باشد. اما از طریق راه حل های بازاریابی ایمیل رایگان و سودمندی آن شگفت زده خواهید شد. 

این نوع از خدمات بسیار مناسب افرادی است. که به تازگی اقدام به راه اندازی کسب و کار اینترنتی کوچک خود کرده و به دنبال ایجاد آگاهی و تبلیغ در وب می باشند. 

سازمان ها و ارگان های محلی به دلیل غیر انتفاعی بودنشان نیاز به حمایت داشته. و یا شرکت هایی که در تلاش برای شناساندن خدمات و یا محصولات خاص خود به مخاطبین هدفمند هستند. می توانند از خدمات بازاریابی ایمیل استفاده کنند. 

بازاریابی ایمیل با طیف گسترده ای از نیازهای افراد و کسب و کارهای اینترنتی تطبیق داشته و بسیاری از گزینه های رایگان آن توانایی های بسیاری در این زمینه دارد.

  • کاملاً رایگان

برای بسیاری از کاربران، بهترین جنبهء بازاریابی ایمیل این واقعیت است که این خدمات کاملاً رایگان می باشد. فرقی ندارد، شما چه در حال اجرا و فعالیت در یک موسسه خیریه که هزینه های حفظ و نگهداری آن سازمان پر رونق بالاست باشید. و یا دارای کسب و کار آنلاین و تجاری که رمز بقای شما در فروش است. فعالیت کنید. در هر صورت بازاریابی ایمیل به صورت رایگان به شما این توانایی را خواهد داد. که برای رسیدن به اهداف مهم مانند حفظ و نگهداری فیزیکی، امنیت و مالیات های دولتی و بسیاری سازمان های دیگر، نیاز به نگران بودن در مورد هزینه ها را نخواهید داشت.

نداشتن هیچ گونه هزینه در خدمات بازاریابی ایمیل به صورت رایگان، آن را تبدیل به یک راه حل مناسب برای افرادی کرده است. که دارای حداقل منابع مالی و کسانی که نیاز به کاهش هزینه ها دارند.

حال که با بازریابی الکترونیک اشنا شدید میخوام چند نمونه سرویس های ایمیل مارکتینگ در طراحی سایت در کرج بهتون معرفی کنم:

  • سرویس ایمیل مارکتینگ سندِر (Sender)
  • سیستم ایمیل مارکتینگ رایگان ایرانی میل‌ چی (MailChi)
  • سرویس ایمیل مارکتینگ رایگان ایرانی نجوا
  • سرویس ایمیل مارکتینگ میلرلایت (mailerlite)
  • سرویس ایمیل مارکتینگ میل چیمپ (mailchimp)

– نتیجه

انتخاب بازاریابی ایمیل رایگان در طراحی سایت در کرج واقعاً یکی از بهترین تصمیماتی است که شما در کسب و کار اینترنتی تان می توانید بگیرید. به خاطر داشته باشید، منابع واقعی که می توانید از آنها لذت ببرید همگی بستگی به تصمیمات شما در این زمینه دارد. مطمئناً خدمات بسیار خوبی از این نوع بازاریابی ایمیل دریافت خواهید کرد. و درک آن نیز بسیار سخت است که شامل هیچ گونه هزینه های پنهانی نمی باشد. 

بسیاری از خدمات از این قبیل محدود بوده، دارای پشتیبانی ضعیف و یا استفاده از آن بسیار دشوار می باشد. اگر انتخاب شما این نوع خدمات رایگان است حتماً باید به طور کامل به بررسی بازار پرداخته و نتیجه آنچه برای آن تلاش کرده اید را تحلیل نمایید. 

حتی اگر به شرکت های ارائه دهنده خدمات بازاریابی اینترنتی برای بازاریابی ایمیل هزینه ای پرداخت نکرده باشید. نباید کیفیت را در این زمینه قربانی کنید.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 5]