اگر بودجه تبلیغات شما محدود است چرا از بازاریابی اینترنتی رایگان استفاده نمی کنید؟

خانه / آموزشی / اگر بودجه تبلیغات شما محدود است چرا از بازاریابی اینترنتی رایگان استفاده نمی کنید؟

اگر بودجه تبلیغات شما محدود است چرا از بازاریابی اینترنتی رایگان استفاده نمی کنید؟

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

دیجیتال مارکتینگ ها

دیجیتال مارکتینگ ها ،کلید طلایی کسب و کار و تجارت تماماً در مورد به حداقل رساندن هزینه ها و به حداکثر رساندن سود می باشد. برای به حداقل رساندن هزینه ها نیاز به دقت و توجه بیشتری در مورد مقدار بودجه ای دارید. که برای بازاریابی اینترنتی کسب و کار آنلاین تان قرار داده اید.

این که آیا شما در کسب و کار خود و در بازاریابی اینترنتی، جدید یا قدیمی هستید مهم نیست. ممکن است بودجهء شما برای انجام تبلیغات اینترنتی و بازاریابی طراحی سایت تان محدود باشد.

دیجیتال مارکتینگ رایگان کمی دشوار است، اما با کمی تلاش و دانش می توان به خوبی از آن بهره برد. برای شروع، می توانید از روش های رایگان مانند بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)، بازاریابی محتوا و شبکه های اجتماعی استفاده کنید. بهینه سازی موتورهای جستجو به معنی بهبود رتبه طراحی سایت شما در نتایج جستجو است. محتوای خوب همچنین می تواند به بهبود رتبه طراحی سایت در کرج شما کمک کند، به خصوص اگر شما محتوای مفید و با کیفیتی در وب سایت خود داشته باشید. شبکه های اجتماعی نیز می توانند به عنوان یک ابزار بازاریابی رایگان مفید باشند، اما باید به یاد داشته باشید که باید به صورت منظم و با استراتژی مشخصی پست های خود را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید. همچنین، به دست آوردن ارزش از طریق محتوای خود و ارائه خدمات رایگان به مشتریان نیز می تواند به بهبود شناسایی و شناخته شدن شما در بازار کمک کند.

حتی اگر تا به حال به اندازه کافی منابع مالی داشته اید. باید برای باقی ماندن در تجارت هزینه های خود را به حداقل برسانید.

بازاریابی آنلاین به صورت رایگان یک عنصر کلیدی در رشد کسب و کار اینترنتی شما می باشد. موافق نیستید! هنگامی که ما بازاریابی اینترنتی را شروع کردیم. هزینه های زیادی را متقبل شدیم و منتظر بازده سریع در کوتاه ترین زمان بودیم.

با صرف بودجه فراوان روش های مختلفی را در نظر گرفتیم تا ترافیک طراحی سایت در کرج ما افزایش یابد. در ابتدا فکر می کردیم که تا حد امکان و به سرعت در آمدزایی خواهیم داشت. اما فهمیدیم که اینطور نیست!

دریافتیم که اگر به صرف هزینه در مورد بازاریابی اینترنتی بدون ساماندهی مجدد ادامه دهیم. در نهایت تمامی سرمایه خود و منابع مالی شرکت را بدون بازگشت از دست خواهیم داد.

طراحی وبسایت و دیجیتال مارکتینگ ها

به همین دلیل تصمیم گرفتیم به سمت بازاریابی اینترنتی به صورت رایگان رجوع کنیم. اما باید بدانید که بازاریابان اینترنتی در این زمینه هم برای خود درآمدزایی می کنند. به همین دلیل هم هست که ما کسب و کاری داریم! اما برخی از بازاریابان واقعاً زیادی در این زمینه پول سازی مبالغه می کنند.

گاهی به وب سایت هایی بر می خوریم که نوع تبلیغات و آگهی آنها خنده دار است. می دانید چرا؟ چون برای 72 ساعت آگهی و تبلیغات اینترنتی نزدیک به 2000 دلار به ما می پردازند!!

بسیاری از بازاریابان برخی ضرورت ها و الزامات را برای شما در نظر می گیرند. که شما احساس می کنید ظرف چند ساعت آینده در آمدزایی خواهید کرد. اما قضیه به همین سادگی هم نیست.

در حالی که این امکان ایجاد درآمد به صورت آنلاین و سریع وجود دارد اما برای بازاریابان جدید کار ساده ای نیست. اما قصد دلسرد کردن شما در استفاده از روش های بازاریابی اینترنتی و پولی را نداریم.

این متد مطمئناً کار می کند اما چیزی که ما می خواهیم به شما بگوییم چیزی است. که شما را در برابر صرف پولهایی که سخت بدست آمده محافظت می کند.

تا این پول ها در روش های بازاریابی اینترنتی که شما به خوبی نمی شناسید. و نمی دانید این روش ها به چه صورتی کار می کند خرج نشود.

به همین دلیل است که برای افراد تازه کار استفاده از روش های بازاریابی اینترنتی رایگان به عنوان کسب اولین تجارب کسب و کار آنلاین مناسب می باشد.

ایجاد یک وبسایت می تواند به بهبود نمایانی شما در موتورهای جستجو کمک کند و به مشتریان جدید کمک کند تا شما را بشناسند. با ایجاد محتوای وبلاگ برای خودتان به مشتریان خود ارزش افزوده بدهید و از آن به عنوان ابزار بازاریابی آنلاین استفاده کنید.

روش های بازاریابی اینترنتی زیادی وجود دارد. اما ما 6 نمونه از بهترین روشهایی که می دانیم بسیار موثر در کسب و کار آنلاین می باشد. را برای شما به اشتراک می گذاریم:

1- بازاریابی مقاله

یکی از روش های بسیار موثر و رایگان در بازاریابی اینترنتی است. که بازاریابان با تجربه و برجسته از این روش برای هدایت ترافیک به طراحی سایت کرج شان استفاده می کنند. 

کاری که باید انجام دهید این است .که اقدام به نوشتن و یا ترجمه مقالات مرتبط با موضوع مورد هدف تان کرده و آن را به صورت دستی به وب سایت خود و دایرکتوری های مرتبطی که هیچ هزینه ای بابت ثبت مقاله نمی گیرند ارسال نمایید.

تنها چالش شما در این اینجا این است. که به طور مداوم اقدام به ایجاد مقاله نموده و لیستی از دایرکتوری های مقاله برای ثبت مقالات تان تهیه نمایید.

2- ابزارهای بازاریابی اینترنتی

داشتن عضویت در گوگل برای استفاده از ابزارهای رایگان بازاریابی اینترنتی مانند eBlogger، گوگل webmaster، گوگل آنالیز،گوگلsitemaps، گوگل adsense، گوگلwritely، گوگلcontent submission، گوگلAlert و گوگل froogle ضروری می باشد. 

اینها ابزارهای بازاریابی اینترنتی است که شما می توانید با استفاده از آنها و بدون پرداخت هیچ هزینه ای باعث افزایش ترافیک وب سایت شوید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نحوهء استفاده از آن را یاد بگیرید.

3- تبلیغات کلامی

با استفاده از تبلیغات کلامی به صورت دهان به دهان و با افرادی که شخصاً با آنها برخورد دارید، می توانید در مورد حضور آنلاین تان تبلیغات نمایید. تاثیر کلمات را دست کم نگیرید.

مطمئن باشید بسیار شگفت انگیز عمل می کند. ما همیشه از افرادی که با آنها در ارتباط هستیم. می خواهیم تا از وب سایت مان دیدن کنند و همیشه هم خوب جواب داده است.

4- شبکه های اجتماعی

با استفاده از شبکه های اجتماعی و با دسترسی به بسیاری از افراد می توانید علایق و تمایلات خود را با آنها به اشتراک بگذارید. بازاریابی شبکه های اجتماعی ابزار بسیار موثر و رایگانی است که در چند سال اخیز ظهور کرده و در واقع آمده است که بماند! 

سایت های اجتماعی زیادی وجود دارد اما محبوب ترین آنها فیس بوک، تویتر، LinkedIn، Myspace، Ning، گوگل+، Tagged، Badoo، Mylife و Friendster می باشد.

5- بازاریابی تالارهای گفتگو

یکی دیگر از متدهای دیجیتال مارکتینگ که نباید مزایای استفاده از آن را از دست دهید. بازاریابی تالارها و انجمن های گفتگو می باشد. این روش توسط بازاریابان اینترنتی خبره بیشتر استفاده می شود.

کافی است که به فوروم ها بپیوندید و تبدیل به یک عضو فعال شوید. پس از آن ترافیک زیادی از طرف تالارهای گفتگو به سمت طراحی سایت در کرج شما هدایت خواهد شد.

6- Social Bookmarking

سیستمی است که در آن اعضای یک شبکه می توانند وب سایت ها را فهرست کرده تا در دسترس دیگر اعضای همان شبکه قرار گیرد. درست مانند شبکه های اجتماعی، social bookmarking نیز روشی است که می تواند به یک متد بسیار متداول و بزرگ برای کاربران اینترنت تبدیل شود.

سایت های social bookmarking عبارتند از تویتر، Squdoo، StumbleUpon، Reddit، Blinklist، Clipmarks و…می باشد.

پس از کشف و استفاده از روش های بازاریابی اینترنتی رایگان می توانید از روش های تبلیغات سنتی و تبلیغات آنلاین( پولی) برای رسیدن به مشتریان بیشتر و گسترش کسب و کار اینترنتی خود استفاده نمایید.

اما به یاد داشته باشید که میزان اثربخشی دیجیتال مارکتینگ رایگان کمتر از ارزش واقعی تخمین زده شدهء آن نیست. واقعاً این روش ها می تواند به شما تا حد زیادی در کسب و کار آنلاین تان کمک نماید.

کافی است که وقت خود را صرف انجام کارهای لازم به صورت روزانه نمایید. مطمئن باشید که برد با شماست؛ شک نکنید! دیجیتال مارکتینگ ها

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 3 میانگین: 5]