اهمیت صفحه تماس با ما در طراحی سایت

خانه / آموزشی / اهمیت صفحه تماس با ما در طراحی سایت

اهمیت صفحه تماس با ما در طراحی سایت

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

اهمیت صفحه تماس با ما

اهمیت صفحه تماس با ما ، در طراحی سایت صفحه “تماس با ما” همانند صفحه درباره شرکت، از اهمیت بسیاری برخوردار است. در حقیقت صفحه تماس با ما می تواند مهم ترین صفحه یک وب سایت باشد.

اهمیت اطلاعات ارتباطی به قدری است که حتی اگر تمامی صفحات و قسمت های سایت، شما را به رسیدن به اهداف کمک کنند. ولی اطلاعات ارتباطی، ناقص باشد و کاربران قادر نباشند با شما ارتباط برقرار کنند. شما تمام اعتبارات خود را از دست خواهید داد.

دسترس پذیری

بازدیدکنندگان سایت باید قادر باشند تا به راحتی لینکی از صفحه تماس با ما در سایت شما پیدا کنند.

این لینک باید در تمامی صفحات آشکار و قابل رؤیت باشد. به هیچ عنوان آن ها را برای به دست آوردن اطلاعات ارتباطی مجبور به جستجو نکنید، این اطلاعات باید به راحتی در دسترس باشد.

گزینه های مختلف ارتباطی

کسب و کارهای بزرگتر در طراحی سایت در کرج خود باید اطلاعات ارتباطی هر بخش و هر دپارتمان را در خود جای دهند. همانند بخش های خدمات مشتریان، پشتیبانی تکنولوژی، سؤالات، اطلاعات کلی، عضویت و غیره.

همچنین شما باید اطلاعات ارتباطی افراد خاص مثل مدیر عامل، افسر ارشد اطلاعات و …. را هم در این لیست قرار دهید.

تبلیغات ممنوع

در طراحی سایت خود در صفحه ارتباط با ما هرگز تبلیغ نکنید. این صفحه باید خالی از هر گونه تبلیغات باشد. این صفحه باید توجه و تمرکز کاربران را به اطلاعات ارتباطی داخل آن محدود نماید.

محتوای فرم ارتباطی

فرم ارتباطی شما باید حداقل اطلاعات ضروری مورد نیاز را داشته باشد. هرگز نباید صفحه ارتباط با ما را با اطلاعات بیش از اندازه و غیر ضروری پر کنید، هر چه ساده تر باشد بهتر است.

اطلاعاتی را ارائه دهید که بازدیدکنندگان طراحی سایت در کرج به آن نیاز دارند و همه گزینه های ضروری را شامل شود. این امر تضمین می کند که صفحه تماس با ما در سایت شما به شکل کارآمدتر با مشتریان و بازدیدکنندگان ارتباط برقرار می کند.

صفحه تماس با ما در طراحی سایت در کرج دارای چه گزینه هایی می باشد؟

شماره تماس

آدرس شرکت

فرم ارسال پیام

آدرس ایمیل

لینک شبکه های اجتماعی

موارد ذکر شده، شما را در امر طراحی سایت کرج و همچنین ارتباط مناسب با بازدید کنندگان یاری می کند.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 3 میانگین: 5]