اهمیت استفاده از گرافیک مناسب در طراحی سایت – شماره 1

خانه / آموزشی / اهمیت استفاده از گرافیک مناسب در طراحی سایت – شماره 1

اهمیت استفاده از گرافیک مناسب در طراحی سایت – شماره 1

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

اهمیت گرافیک سایت

اهمیت گرافیک سایت ، گذراندن ساعت های بی شمار و خرج کردن مقدار بسیار زیادی پول برای سئو سایت. بدون در نظر گرفتن جلوه های تصویری و گرافیکی سایت، تلاشی بی نتیجه خواهد بود.

در مقابل، داشتن سایتی با گرافیک و جلوه های تصویری زیبا نیز بدون در نظر گرفتن نکات سئو در طراحی سایت ، نه تنها نکته مثبتی نیست. بلکه 100% صاحبان وب سایت را متحمل ضرر خواهد کرد.

افزایش ترافیک سایت، که یکی از فاکتور های کلیدی در موفقیت یک وب سایت به شمار می آید. تنها زمانی عملی خواهد بود که سایت به خوبی طراحی شده باشد.

ترکیب گرافیک بالا و طراحی سایت در کرج عالی، برای تبدیل کردن کاربران و بازدیدکنندگان به مشتریان بالقوه و خریداران، ضروری و انکار ناپذیر است.

تلاش برای افزایش ترافیک سایت ضروری است. اما تلاشی که نتیجه مطلوبی نداشته باشد. باعث هدر دادن زمان، انرژی و منابع مالی خواهد شد. دریافت نتیجه مطلوب، مستلزم رعایت نکات گرافیکی و ساختاری در طراحی سایت است. در غیر این صورت، تلاش شما برای افزایش ترافیک سایتی که نه گرافیک جذابی دارد و نه ساختار مناسبی، مطمئناً نمی تواند نتایج مطلوبی را به بار آورد.

تلاش برای این که صرفاً کاربران را به سایت برسانید، کافی نسیت. اگر طراحی سایت در کرج شما از گرافیک زیبا بهره نبرده باشد. بلافاصله بازدیدکنندکان سایت را ترک خواهند کرد. زیرا به دلیل جذاب نبودن طراحی سایت شما و یا شلختگی و درهم و برهم بودن آن، کاربران و بازدیدکنندکان را گیج می کند.

در این صورت تمامی این نکات منفی، باعث افزایش Bounce Rate سایت شما می شود.

Bounce Rate:

درصد بازدیدهای تک صفحه ای را می گویند. در واقع، هنگامی که شخصی به هر طریق ( وارد کردن آدرس بصورت مستقیم، از طریق لینک در سایت های دیگر و یا از طریق موتور های جستجو) وارد سایت شما می شود. و بلافاصله از همان صفحه ای که وارد شده، بدون هیچ کلیک و تعاملی با سایت، خارج می شود، Bounce Rate افزایش می یابد.

به دلیل اهمیت بالای این نکته، باز هم آن را تکرار می کنیم:

اگر وب سایت شما طراحی گرافیکی مناسب نداشته باشد. و از تنها عامل کلیدی و اصلی در طراحی سایت پیروی نکند. تمام تلاش شما برای افزایش ترافیک سایت، به هدر خواهد رفت.

اما تنها عامل کلیدی و مهمی که به آن اشاره شد چیست؟

سادگی

هنگامی که میخواهید تأثیر اولیه سایت شما بر روی بازدیدکنندگان مثبت باشد. و نام تجاری شما در ذهنشان بماند، برند خود را قوی و استوار نگاه دارید.

به عنوان مثال، سایتی مثل سایت شرکت Apple، از فضای سفید و خالی بیشتری در سایت خود استفاده کرده. در عوض سایت را با عکس های بزرگ که به همراه متن های کوتاه مزین شده اند را به نمایش در آورده.

مهم ترین مسئله ای که باید هنگام طراحی سایت کرج به یاد داشته باشید. تناسب و هم ترازی متن است. یعنی طوری محتوا را ایجاد کنید. که بتواند به راحتی و به سادگی، پیغام را به مخاطبانتان برساند.

در ادامه به توضیح اینکه چه طور وب سایتی طراحی کنید. که بتواند در عین سادگی، به خوبی پیغام را برساند و بازدید کنندگان را جذب کند. صحبت و نکاتی را ارئه خواهیم کرد.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 3 میانگین: 5]