افزایش ترافیک وب سایت – ایجاد ترافیک محلی به روش ساده

خانه / آموزشی / افزایش ترافیک وب سایت – ایجاد ترافیک محلی به روش ساده

افزایش ترافیک وب سایت – ایجاد ترافیک محلی به روش ساده

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

افزایش ترافیک های وب سایت

افزایش ترافیک وب سایت ها

افزایش ترافیک وب سایت ها ،استفاده از روش های سئو به صورت محلی و هدف قرار دادن ترافیک طراحی سایت به صورت Locally بخش بزرگی از اهداف اساسی هر بازاریاب اینترنتی و کمپین هاست. زیرا که امروزه کسب و کارهای اینترنتی زیادی راه اندازی و شروع به فعالیت کرده اند.

فقط در ایالات متحده آمریکا نزدیک به 30 میلیون نفر برآورد شده. که از این تعداد بخش عمده ای از مشتریانشان برای اولین بار به دنبال راه حلی برای مشکل شان به موتور جستجویی مانند گوگل مراجعه کرده اند. به همین دلیل افزایش بازدیدکننده محلی از وب سایت بیش از پیش دارای اهمیت می باشد.

مهم نیست که آیا شما کسب و کار تان در منزل انجام می شود. و یا در یک شرکت بزرگ؛ با استفاده از استراتژی سئو در موتورهای جستجوی محلی این امکان برای شما بوجود خواهد آمد. که به صورت مستقیم حجم مشتریان جدید خود را افزایش دهید. 

نیازی نیست که استراتژی های پیچیده ای از سئوی محلی برای بهبود کسب و کار آنلاین خود ایجاد نمایید. شما می توانید در چند مرحله ساده تکنیک های افزایش ترافیک طراحی سایت در کرج و بهبود میزان فروش را پیاده سازی نمایید.

کار ساده ای که باید انجام دهید، به خصوص اگر کسب و کار اینترنتی شما در خانه اتان بنا شده باشد. این است که پروفایل تجاری خود را به گونه ای تنظیم نمایید که همه بدانند این شرکت وجود خارجی دارد.

موتورهای جستجو

شانس شما بسیار بالا رفته و از این که موتورهای جستجو و وب سایت های بزرگ، پروفایل تجاری شما را در عین حال مشاهده می کنند. متعجب خواهید شد. از جمله نمونه های معمول از موتورهای جستجوی محلی Google places, yahoo local و bing local را میتوان نام برد.

اگر شما تمام مراحل تایید را انجام دهید بعد از آن قادر خواهید بود که مشخصات کسب و کار خود را اعلام و یا تصحیح بفرمایید به طوری که مخاطبین نیز شما را ساده تر پیدا می کنند. همچنین باید اطمینان حاصل فرمایید که تمامی اطلاعات مربوط به کسب و کارتان درست و مفید می باشد.

بسیار ضروری است که اطلاعات موجود در مورد کسب و کار آنلاین خود را به صورت مداوم کنترل نمایید. اکثریت لیست مشاغل محلی از طریق وب سایت های دایرکتوری جمع آوری شده.

که با جستجو در اینترنت اطلاعات آنها انتخاب شده است و پس از آن در محل های مختلف به صورت جداگانه در موتور جستجوی محلی به نمایش درآمده است.

اگر به دلایلی این مجموعه طراحی سایت کرج های جمع آوری شده. به اطلاعاتی در مورد کسب و کار اینترنتی شما دسترسی پیدا کنند که صحیح نبوده باشد. این امکان وجود دارد که این دایرکتوری ها از سر بی خبری، اطلاعات نادرستی را به نمایش گذاشته اند.

خطاهای رایج

خطاهای رایج شامل شمارهء تلفن و یا آدرس ها می باشد. که به درستی نمایش داده نمی شود. نتیجهء این خطاها احتمالاً به مشتریان بالقوه ای ختم می شود.

که در تلاش برای برقراری تماس با شما هستند. و به دلیل وجود اطلاعات نادرست توانایی انجام این کار را نخواهند داشت.

در اغلب موارد آنها بیش از حد برای تماس با شما انرژی صرف نکرده. و به سادگی به سمت کسب و کار دیگری که در همان زمینه فعالیت دارند حرکت می کنند. یکی دیگر از ایده های بسیار عالی برای شما، راه اندازی یک موقعیت مرکزی و اصلی برای اطلاعاتتان می باشد.

این باور نکردنی است که چه تعداد وب سایت در دایرکتوری های آنلاین در مورد کسب و کار اینترنتی شما اطلاعات دارند. و بهترین راه برای بهره گیری از قرار گرفتن در لیست و ایجاد ترافیک اساسی محلی این است.

که وب سایت شما در محلی قرار بگیرد که مشتریان بالقوه شما بتوانند به طور مستقیم با وب سایت شما و یا لینک های رسانه های اجتماعی وب سایت شما مانند تویتر و یا فیس بوک و یا صفحهء طرفداران فیس بوک شما در تماس باشند.

کسب و کار آنلاین

این اطمینان در مشتری ایجاد خواهد شد. که مهم نیست که از کجا با کسب و کار آنلاین شما آشنا شده اند. آنها به راحتی می توانند به همان محل قبلی بازگردند.

باید به این وب سایت ها اجازه دهید که ترافیک را به وب سایت شما هدایت کنند. اما در همان زمان و در عین حال باید قادر به کنترل این ترافیک در اسرع وقت باشید.

بنابراین از این طریق خواهید فهمید که روش های متعددی برای استفاده وجود دارد. تا شما بتوانید از منافع ترافیک وب سایت به صورت محلی در کسب و کار آنلاین خود استفاده کنید.

مهم این است که درک کنید. چرا استراژی بهینه سازی وب سایت محلی (سئو) برای کسب و کار اینترنتی و درآمد شما ضروری است. و روش شما می تواند بهترین اهرم در وب سایت های دایرکتوری محلی باشد.

سه مرحلهء اصلی که باید انجام دهید این است. که اولاً مطمئن شوید پروفایل تجاری شما و اطلاعاتتان وجود خارجی دارد. و سپس بر روی اطلاعات به نمایش در آمده کنترل متوالی داشته باشید. و توجه دقیقی به شماره تماس ها و آدرس ها داشته باشید.

در انتها باید مطمئن باشید که شما در یک موقعیت مرکزی در لیست دایرکتوری طراحی سایت در تهران های محلی قرار دارید. تا تمامی ترافیک محلی به وب سایت شما و یا پروفایل های رسانه های اجتماعی شما هدایت شود.

تجزیه و تحلیل سایت:

قبل از قصد ایجاد ترافیک در سایتتان در طراحی سایت در کرج  باید با مخاطبتان اشنا باشید. برای اینکار نیاز به پلتفرم هایی دارید که سایتتان را تجزیه و تحلیل می نماید. یکی از این ابزارها Crazy Egg است. به کمک ابزارهای این چنینی می توانید ببینید کجا بازدیدکننده را از دست دادید. به کمک این اطلاعات قادر خواهید بود محتوای مناسبی برای جذب ترافیک به سمت سایت تولید کنید.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 5]