اصول طراحی سایت کارآمد و ناکارا

خانه / آموزشی / اصول طراحی سایت کارآمد و ناکارا

اصول طراحی سایت کارآمد و ناکارا

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

طراحی سایت کارآمد

طراحی سایت کارآمد ، امروزه به دلیل استفاده روز افزون از وب سایت ها و افزایش سطح آگاهی کاربران، چیزی بیشتر از ظاهر زیبا مورد انتظار کاربران می باشد. طراحی سایت ها باید به شکل کاربردی تر، با عملکردی بهتر و جذاب تر باشد. به نحوی که بتوانید با در نظر گرفتن انتظارات مخاطبان، اطلاعات ارزشمندی را به موتور های جستجو و کاربران ارائه نمایید.

اما متأسفانه هر وب سایتی این کار را به درستی انجام نمی دهد. برای جلوگیری از رخ دادن این اشتباهات در یک نگاه کلی، به بررسی اصول وبسایت کارآمد و ناکارا می پردازیم.

اصول طراحی وبسایت کارآمد

هدف کلیدی هر سایتی ارائه اطلاعات است، به عبارت دیگر، یک سایت خوب باید اطلاعات ضروری را با روشی مؤثر و با دستیابی آسان ارائه دهد. که البته این کار با یک سیستم مسیر یابی مؤثر، بدون نیاز به جستجوی طولانی مدت در وب سایت و صفحات مختلف امکان پذیر خواهد بود. هسته اصلی فرآیند طراحی سایت در کرج ، باید تصمیم گیری کنند. که کاربران چه چیزی را انتظار دارند در سایت بیابند. 

یکی از اصول طراحی سایت کرج استفادهِ متعادل از جلوه های تصویری است. که باعث افزایش جذابیت سایت شده و می تواند تفکری از برند شما را در کل طراحی سایت در کرج به نمایش بگذارد.

طراحی سایت ناکارا

وب سایت های نامناسب به جای توجه به کارایی، تمایل به استفاده از انیمیشن های متحرک دارند که به کثرت هم دیده می شوند. در حالی که کاربران ممکن است از این جلوه های تصویری زیبا لذت ببرند. اما همیشه با کمبود سرعت لود شدن سایت مواجه هستند.

و همواره برای دستیابی به اطلاعاتشان متحمل دردسر های زیادی خواهند شد. این سایت ها به مسیر یابی فکر نمی کنند. و حتی کاربران نهایی را هم در نظر نمی گیرند. و همواره وب سایت های زیادی قربانی طراحی نا کارا می شوند.

جستجوی کاربران میان صفحات پر از اطلاعات به مدت طولانی برای یافتن جواب سوال های خود با این همه رقابتی که در دنیای مجازی وجود دارد. می تواند وب طراحی سایت در کرج شما را به دام بیندازد.

طراحی سایت ضعیف

در بهترین وضعیت می تواند خشم بر انگیز و نامناسب باشد. و در بد ترین وضعیت می تواند در تصمیم گیری های بازدید کنندگان سایتتان تأثیرات منفی داشته باشد. و باعث ترک آنها از وب سایت شما و گشتن به دنبال سایت دیگر شود.

پس سعی کنید در رابطه با اصول طراحی وبسایت کارآمد آگاهی کامل داشته باشید. در این صورت می توانید به کاربران خود خدمات ارزنده ای را ارائه کنید. 

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 5]