استراتژی های سئو در تهیه محتوای وب سایت

خانه / آموزشی / استراتژی های سئو در تهیه محتوای وب سایت

استراتژی های سئو در تهیه محتوای وب سایت

von طراحی سایت منسیکس Facebook Google+
در آموزشی

محتوای وب سایت

محتوای وب سایت ، به عنوان یک کارشناس سئو در تهیه محتوای طراحی سایت ، اشتباهات متداول و مشترکی را هنگام نوشتن و تهیه محتوا برای وب سایت توسط افراد مختلف مشاهده کرده ام. 

این روزها بدست آوردن ایده های کلی تهیه محتوای خوب، بسیار ساده است. و باید از حجم زیادی از اطلاعات در وب سایت استفاده کرد. اما هنوز هم سردرگمی ها و اطلاعات غلط در این مورد زیاد وجود دارد. 

بسیاری از کلمات و اصطلاحات معمول در مطالب وب سایت ها به خوبی قابل درک نمی باشد. در اینجا قصد داریم که سه کلید طلایی برای کمک به نوشتن و تهیه محتوای مناسب و بر اساس اصول سئو در وب سایت را به شما ارائه کنیم: 

– نکته شماره یک: درک این مطلب که واقعاً content is king به چه معنی است؟

Content is king اساس محتوا و بازاریابی آنلاین محتوا در طراحی سایت در کرج می باشد. بسیاری از صاحبان وب سایت ها می دانند. که بدون محتوا، موفقیتی در کسب و کار آنلاین خود کسب و نخواهند کرد.

کسانی که زحمت ایجاد محتوا را به خود نمی دهند و در فکر این هستند. که می توانند میانبر برای این کار پیدا کنند. محکوم به افول و نابودی در کسب و کار آنلاین خود خواهند بود.

اما اجازه دهید بسیار روشن و دقیق توضیح دهیم که Content is king واقعاً به چه معنی است. در یک کلام می توان گفت که این اصطلاح دربارهء “کیفیت برتر از کمیت” می باشد.

در حالت ایده آل وب سایت شما باید دارای محتواها و مطالب زیاد و البته با کیفیت بالا باشد. اما مطمئناً داشتن حجم کمی محتوا و مطالب با کیفیت بسیار بالا بهتر از حجم زیادی از محتوای به درد نخور می باشد.

این امر بین صاحبان وب سایت بسیار مرسوم شده است. که به راحتی محتوای سایت های دیگر را کپی و یا تفسیر می کنند. این استراتژی در نهایت محکوم به فنا است.

زیرا الگوریتم های موتور جستجو برای بهبود محتوا، مطالب وب سایت را بررسی کرده و با یک تقلید ناشیانه محتوای بی ارزش مواجه می شود!

– نکته شماره دو: خوانندگان مطالب وب سایت خود را بشناسید

یکی از عناصر ضروری برای انجام سئو در نوشتن محتوا، درک مخاطب می باشد. اگر از آنچه در سر خوانندگان شما می گذرد بی خبر باشید. نمی توانید در سطح آنها با آنها ارتباط برقرار نمایید. و برای ایجاد ارتباطات با شکست مواجه می شوید.

ایجاد یک کسب و کار آنلاین تا حد زیادی بستگی به توانایی شما در ایجاد رابطه با مخاطبین تان از طریق کلمات دارد. سئو در تهیهء محتوای طراحی سایت کرج فقط به موضوع تعداد زیادی کلمه با تعداد مناسبی کلمه کلیدی در آن ختم نمی شود.

محتوا باید حتماً با مخاطب ارتباط برقرار نموده و در غیر این صورت در نهایت بی استفاده و بی فایده خواهد بود.

– نکته شماره سه: برقراری ارتباط همیشه قبل از فروش

پیش از فروش یا مرحله pre-selling یک مفهوم کلیدی در نوشتن محتوا و مطالب وب بر اساس اصول سئو می باشد. همانطور که قبلاً گفته شد. فقط استفادهء صحیح از کلمات کلیدی در محتوا مطرح نیست.

اگر مطالب و محتوای شما برای خوانندگان و مخاطبین نوشته نشود. میزان ارتباط مخاطبین با وب سایت شما کم شده. و نتایج بدست آمده از فروش در وب سایت شما بسیار کمتر از آن چیزی است. که انتظارش را دارید.

Pre-selling در واقع مرحلهء گرم کردن و جلب نظر و ایجاد چشم اندازی برای مخاطبین به منظور هموار ساختن راهی برای ارائه پیشنهاد فروش به افراد می باشد. 

هنگامی که یک بازدیدکننده از طریق نتایج جستجو به وب سایت شما وارد می شود. مطمئناً در ابتدا قصد خرید از شما را ندارد. بلکه برای دریافت اطلاعات در حال جستجو می باشد.

بنابراین باید در ابتدای امر اطلاعات مورد نیاز بازدیدکنندگان فراهم بوده. و اقتدار خود را در مورد موضوعات به آنها نشان دهید. سپس می توانید به معرفی محصولات و فروش بپردازید.

باز هم این موضوع به ایجاد ارتباط محتوای طراحی سایت در کرج شما با خواننده آن هم قبل از درخواست شما برای باز کردن کیف پول شان مربوط می شود.

چگونگی تدوین استراتژی سئو

سئو یا بهینه‌سازی موتورهای جستجو را به سه بخش اصلی سئو داخلی، سئوی خارجی و سئوی فنی تقسیم می شوند که هریک از این موارد از تاکتیک‌های خاص خود برخوردار هستند و مجموعه این تاکتیک‌ها ما را به یک استراتژی جامع سئو می‌رساند.

بهینه‌سازی وب‌سایت بر اساس فاکتورهای رتبه‌بندی سئو در سه حوزه سئو تکنیکال (فنی)، سئو داخلی متمرکز بر تولید محتوا و سئو خارجی با تمرکز بر لینک‌سازی در طراحی سایت در کرج انجام می شود.

انجام اصول سئو به صورت موفق در تهیه محتوای وب سایت نیاز به عملکرد دوگانهء ایجاد ترافیک وب سایت از طریق موتور جستجو. و گرفتن آن ترافیک برای جلب توجه افراد به وب سایت تان می باشد.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 5]