طراحی سایت روزنامه صبح اقتصاد

خانه / طراحی سایت روزنامه / طراحی سایت روزنامه صبح اقتصاد

طراحی سایت روزنامه صبح اقتصاد

طراحی سایت روزنامه

پایگاه خبری صبح اقتصاد، اخبار اقتصادی – تهران، مرزداران

از جایی که خبر یک امر مهم در دنیای اینترنت است. درنتیجه سایت های خبری زیادی هم با تولید محتوا خوب راه اندازی شده. اما با یک طراحی سایت روزنامه عالی می توان رقابت قابل ملاحظه ای با این گونه سایتها داشت.

طراحی سایت روزنامه صبح اقتصاد توسط شرکت طراحی سایت در کرج منسیکس طراحی و راه اندازی شده است. مؤسسه سخن‌گستر مؤسسه ای کاملا مطبوعاتی و صد در صد با مالکیت بخش خصوصی در ایران است  که ناشر دو روزنامه است.

روزنامه صبح اقتصاد در تاریخ ۱۳۶۴/۱۲/۲۸ به نام محمد سلطانی فر تاسیس گردیده است. و اولین شماره روزنامه در زمان مشارکت با حمیدرضا نقاشیان به عنوان سرمایه گذار و حامی در تاریخ 1373/2/24 انتشار یافته است. به عبارتی محمد سلطانی فر در طول ۸ سال امکان چاپ روزنامه ای را که مجوز انتشار آن را از وزارت فرهنگ. و ارشاد اسلامی با امضای اقای همدانی دریافت نموده بوده است نداشته است.

از جایی که خبر یک امر مهم در دنیای اینترنت است ، درنتیجه سایت های خبری زیادی هم با تولید محتوا خوب راه اندازی شده ، اما با یک طراحی سایت روزنامه عالی می توان رقابت قابل ملاحظه ای با این گونه سایتها داشت.

طراحی سایت روزنامه صبح اقتصاد توسط شرکت طراحی سایت منسیکس طراحی و راه اندازی شده است. مؤسسه سخن‌گستر مؤسسه ای کاملا مطبوعاتی و صد در صد با مالکیت بخش خصوصی در ایران است  که ناشر دو روزنامه است.

روزنامه صبح اقتصاد در تاریخ ۱۳۶۴/۱۲/۲۸ به نام محمد سلطانی فر تاسیس گردیده است. و اولین شماره روزنامه در زمان مشارکت با حمیدرضا نقاشیان به عنوان سرمایه گذار و حامی  در تاریخ 1373/2/24 انتشار یافته است. به عبارتی محمد سلطانی فر در طول ۸ سال امکان چاپ روزنامه ای را که مجوز انتشار آن را از وزارت فرهنگ. و ارشاد اسلامی با امضای اقای همدانی دریافت نموده بوده است نداشته است.

طراحی سایت روزنامه
لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 10 میانگین: 4.9]