طراحی سایت شرکتی نوین

خانه / طراحی وب سایت / طراحی سایت شرکتی نوین

طراحی سایت شرکتی نوین

روف گاردن و دکوراسیون داخلی  – تهران، مرزداران

طراحی سایت شرکتی نوین توسط شرکت طراحی سایت در کرج منسیکس طراحی شده است. با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی و اجرای ابنیه و تاسیسات در حوزه مجتمع های تجاری ،مسکونی ، اداری دکوراسیون داخلی ، بام سبز و دیوار سبز ضمن برخورداری از پشتوانه تجارب علمی و اجرایی و با بهره گیری از مهارت متخصصین جوان و مجرب خود در طراحی و اجرای بسیاری از پروژه ها ایفای نقش می نماید.
شرکت مهندسی بانیان اثر نوین )سهامی خاص( با شماره ثبت 230898 به منظور توسعه فعالیت های مجموعه به صورت حقوقی به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در عرصه فن آوری های نوین و فعالیت های عمرانی می باشد. این شرکت با بهره گیری از دانش متخصصین مهندسین معمار، عمران، منظر، برق و مکانیک آمادگی همکاری در حوزه ی فعالیت های عمرانی از جملع مهندسی و اجرای فضای سبز، روف گاردن، طراحی داخلی و اجرا و سایر عملیات ساختمانی و ابنیه در مقیاس های مختلف و در سطوح مهندسی. طراحی اجرا و نظارت مطابق با نظر کارفرمایان را خواهد داشت.

طراحی سایت شرکتی نوین داخلی و روف گاردن نوین توسط شرکت طراحی سایت منسیکس انجام گردیده است.
شرکت مهندسی بانیان اثر نوین با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی و اجرای ابنیه و تاسیسات در حوزه مجتمع های تجاری ،مسکونی ، اداری دکوراسیون داخلی ، بام سبز و دیوار سبز ضمن برخورداری از پشتوانه تجارب علمی و اجرایی و با بهره گیری از مهارت متخصصین جوان و مجرب خود در طراحی و اجرای بسیاری از پروژه ها ایفای نقش می نماید.

طراحی سایت در کرج
لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]