طراحی سایت شرکتی مدیران فیلتر

خانه / طراحی وب سایت / طراحی سایت شرکتی مدیران فیلتر

طراحی سایت شرکتی مدیران فیلتر

تولیدکننده انواع فیلتر  – کرج

طراحی سایت شرکتی مدیران فیلتر توسط شرکت طراحی سایت در کرج منسیکس طراحی گردیده است. همچنین طراحی وب سایت شرکتی مدیران فیلتر نیز توانست جایگاه قابل اهمیتی در میان مصرف کنندگان خود پیدا کند. بطوریکه با رشد تقاضــای مشتریان خود، این مجموعه نیز با تجهــیز خطوط تولید خود. به تکنولوژی روز دنیا و با نصب ماشین آلات پیشرفته توانست علاوه بر افزایش عرضه محــصولات در ارتقای کیفیت آن نیز موفقیت های قابل توجــهی به دست آورد.

در حال حاضر این مجموعه صنعتی با تولید 70 نوع فیلتر تهویه مطبوع. مورد استفاده درخودروهای داخلی و خارجی با 3 نوع مدل مختلف الیاف شامل زغال فعال، الیاف ساده و الیاف نانو تولید می‌کند. که یکی از پر تنوع‌ترین تولید کننده‌های فیلتر تهویه کشور می‌باشد. این مجموعه با قدمت و سابقه ای حدود یک دهه فعــالیت در عرصه تولید، آماده همکاری با شما خودروسازان و مصرف کنندگان محترم می باشد.

طراحی سایت شرکتی مدیران فیلتر توسط شرکت طراحی سایت منسیکس طراحی گردیده است. شرکت تولیدی و صنعتی مدیران فیلتر اولین تولید کننده مکانیزه انواع فیلترهای تهویه نمدی در ایران، فعالیت خود را در استان البرز و شهرکرج در سال 1389 آغاز نمود. محصولات این واحد تولیدی از همان سال روانه بازار گردید. و همچنین طراحی وبسایت شرکتی مدیران‌فیلتر. نیز توانست جایگاه قابل اهمیتی در میان مصرف کنندگان خود پیدا کند. بطوریکه با رشد تقاضــای مشتریان خود، این مجموعه نیز با تجهیز خطوط تولید خود به تکنولوژی روز دنیا. و با نصب ماشین آلات پیشرفته توانست علاوه بر افزایش عرضه محصولات در ارتقای کیفیت آن نیز موفقیت های قابل توجهی به دست آورد.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 3 میانگین: 5]