طراحی وبسایت فروشگاه اینترنتی گالری میداس

خانه / طراحی وب سایت / طراحی وبسایت فروشگاه اینترنتی گالری میداس

طراحی وبسایت فروشگاه اینترنتی گالری میداس

فروش ورق طلا – کرج، بلوار اشتراکی

طراحی وبسایت فروشگاه اینترنتی گالری میداس که توسط شرکت طراحی سایت در کرج منسیکس انجام گردیده است. یکی از نمونه کارهای وب سایت فروشگاهی محسوب می شود. که در زمینه فروش ورق طلا فعالیت دارد.

میداس به معنی الهه ای با سرپنجه های طلایی است که هر آنچه را لمس می کند. تبدیل به گوهری ارزشمند و زرین می شود. گالری ما با انتخاب این نام و با استفاده از ورقه های طلایی ۲۴ عیار سعی در به تصویر کشیدن و الهام بخشی به تولیدات خود از این الهه یونانی نموده. و این افتخار را دارد که این هنر مدرن را از انحصار و محدودیت شرکت های خارجی و داخلی آزاد نموده و کارهای هنری خود را وارد بازار رقابت نماید. باشد که با تلاش ما و حمایت شما عزیزان هنر دوست بتوانیم هم از نظر کیفیت و هم از لحاظ قیمت بازاری قابل دسترسی برای همه دوستداران این هنر مدرن فراهم سازیم.

طراحی وبسایت فروشگاه اینترنتی گالری میداس که توسط شرکت طراحی سایت منسیکس انجام گردیده است. یکی از نمونه کارهای وب سایت فروشگاهی محسوب می شود. که در زمینه فروش ورق طلا فعالیت دارد.

میداس شرکت نوپائی است که با تکیه بر هنر ، تجربه و ایده های نو در تمامی زمینه های هنری این تک نیک مدرن پای در عرصه رقابت گذارد. امید میرود که با ارائه محصولات مختلف اکسسوری و تابلوهای طلاکوب شایستگی خود را بر همگان اثبات نماییم.
مواد مورد استفاده در تولیدات ما همانند سایر شرکت های معتبر ورقه ه ای طلای ۲۴ عیار می باش که آثار هنری و تولیدی این شرکت را ارزشمند و ماندگار می نماید.
ما از قابلیت های فلز گران بهای طلا در فرم و شکل پذیری بالا بهره جسته و در آثار هنری خود استفاده می نماییم. یکی دیگر از مزایای این فلز عدم تغییر رنگ در مدت زمان طولانی است. در تولیدات اکسسوری مانیز از همین ورق های طلا ، رنگ های اصلی با قالب استیل استفاده می شود.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 6 میانگین: 5]