طراحی سایت فروشگاهی گیم چارتر

خانه / طراحی وب سایت / طراحی سایت فروشگاهی گیم چارتر

طراحی سایت فروشگاهی گیم چارتر

فروش انواع بازی – کرج

طراحی سایت فروشگاهی گیم چارتر توسط شرکت طراحی سایت در کرج منسیکس طراحی گردیده است. شرکت فرا تک در سال 91 به شماره ثبت 2822 فعالیت خود را در زمینه IT اغاز کرد. و در سال 97 ضرورتی را تحت عنوان تعویض و فروش بازی های کامپیوتری در فضای اینترنت احساس کرد. در نتیجه به این فکر افتادیم که برای اولین بار در ایران سرویس هایی چون گیم چارتر و اسنپ گیم در راستای خدمت رسانی به مردم کشور عزیزمان ایجاد کنیم.

اکنون شرکت فرا تک به عنوان یک شرکت دانش‌ بنیان و با تکیه بر دانش فنی و مشتری ‌مداری خود توانسته است. مجموعه‌ای از بهترین سرویس‌ های دیجیتال مارکتینگ در صنعت گیمینگ کشور را در جهت رفع نیاز های مشتریان عزیز خود ارایه ‌دهد.

طراحی سایت فروشگاهی گیم چارتر توسط شرکت طراحی سایت منسیکس طراحی گردیده است. شرکت فرا تک در سال 91 به شماره ثبت 2822 فعالیت خود را در زمینه IT اغاز کرد. و در سال 97 ضرورتی را تحت عنوان تعویض و فروش بازی های کامپیوتری در فضای اینترنت احساس کرد. در نتیجه به این فکر افتادیم که برای اولین بار در ایران سرویس هایی چون گیم چارتر و اسنپ گیم در راستای خدمت رسانی به مردم کشور عزیزمان ایجاد کنیم.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[کل: 8 میانگین: 4.9]